اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

درگیری ماموران ناجا با اشرار مسلح


فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در پی درگیری اشرار مسلح با پلیس شهرستان رودبار جنوب، یکی از اشرار به هلاکت رسید.

خبرگزاری ایرنا: فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در پی درگیری اشرار مسلح با پلیس شهرستان رودبار جنوب، یکی از اشرار به هلاکت رسید.

سردار رضا بنی اسدی فر افزود: ماموران انتظامی رودبار جنوب شامگاه سه شنبه در حال گشت زنی در محدوده استحفاظی این شهرستان بودند که به یک وانت بار مشکوک شده و دستور ایست دادند.

وی گفت: سرنشینان وانت که سه نفر بودند بدون توجه به دستور ایست، شروع به تیراندازی با سلاح جنگی به سوی ماموران کردند که منجر به زخمی شدن سه نفر از ماموران پلیس رودبار جنوب شد.

وی افزود: در ادامه درگیری ماموران انتظامی با تعقیب خودرو اشرار، موفق شدند یکی از آنان را به هلاکت برسانند اما با توجه به ورود اشرار به حوزه استان سیستان و بلوچستان و تاریکی هوا، از ادامه تعقیب منصرف شده و اشرار متواری شدند.

وی اظهار کرد: ماموران مجروح به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت منتقل شده و تحت درمان قرار گرفتند.

مرکز شهرستان رودبار جنوب در فاصله 330 کیلومتری جنوب کرمان قرار دارد.


ویدیو مرتبط :
درگیری مسلح مرزبان های شرق با اشرار

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

درگیری مسلحانه اشرار با ماموران ناجا/ 3 مامور پلیس مجروح شدند فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در درگیری مسلحانه بین اشرار و نیرو‌های پلیس 3 مامور مجروح شدند.

سردار رضا بنی اسدی فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ماموران انتظامی رودبار جنوب شامگاه سه شنبه در حال گشت زنی در محدوده استحفاظی این شهرستان بودند که به یک وانت بار مشکوک شده و دستور ایست دادند.

وی ادامه داد: سرنشینان وانت که سه نفر بودند بدون توجه به دستور ایست، شروع به تیراندازی با سلاح جنگی به سوی ماموران کردند که منجر به زخمی شدن سه نفر از ماموران پلیس رودبار جنوب شد.

سردار بنی اسدی ادامه داد: در ادامه درگیری ماموران انتظامی با تعقیب خودرو اشرار موفق شدند یکی از آنان را به هلاکت برسانند

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: با توجه به ورود اشرار به حوزه استان سیستان و بلوچستان و تاریکی هوا از ادامه تعقیب منصرف شده و اشرار متواری شدند.

اخبار حوادث - باشگاه خبرنگاران