اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

دختر بی‌گناه قربانی خشم خواستگار دروغگودختر بی‌گناه قربانی خشم خواستگار دروغگو

راز ناپدید شدن دختر 28ساله با دستگیری خواستگار وی و اعترافات هولناکش فاش شد.

حوادث - به گزارش همشهری، عصر 21خرداد‌ماه سال‌جاری پسر جوانی به کلانتری110 تهران رفت و خبر از ناپدید شدن خواهرش داد. وی به مأموران گفت: چند روز پیش همراه خانواده‌ام به منزل خاله‌ام در شرق تهران رفتم و شب را در آنجا ماندم.

صبح امروز خواهرم الهام برای انجام کارهای بانکی از خانه خاله‌ام بیرون رفت اما دیگر برنگشت. از صبح تا حالا هرچه با موبایلش تماس می‌گیریم، خاموش است.

من و خانواده‌ام همه جا را به‌دنبال الهام گشتیم اما او را پیدا نکردیم برای همین نگران شدیم و تصمیم گرفتیم موضوع را به پلیس اطلاع دهیم. بعد از اظهارات مرد جوان، پرونده‌ای پیش روی بازپرس دادسرای جنایی تهران قرار گرفت و تیمی از مأموران پلیس آگاهی پایتخت تحقیقات خود را برای پیداکردن ردی از دختر جوان آغاز کردند.

کشف جسد سوخته

کارآگاهان در تحقیقات خود دریافتند که الهام از مدتی قبل با مردی به نام فرهاد آشنا شده و حتی قرار بوده با هم ازدواج کنند اما بعد از حدود 1.5 سال آشنایی به‌خاطر اختلافاتی که بین آنها پیش آمده بود، به این آشنایی پایان داده بودند.

همزمان با به‌دست‌آمدن این اطلاعات، خانواده الهام چند ساعت بعد از ناپدید شدن او به اداره آگاهی رفتند و سرنخی را پیش روی پلیس قرار دادند. آنها اظهار داشتند که به فرهاد (خواستگار دختر ناپدید شده) مظنون هستند و احتمال می‌دهند که وی الهام را ربوده باشد. برادر وی به مأموران گفت:

خواهرم و فرهاد قصد داشتند با هم ازدواج کنند اما مدتی قبل الهام متوجه شد که فرهاد همسر و فرزند دارد و در همه این مدت به دروغ به او گفته بود که مجرد است. برای همین به او جواب منفی داد اما از همان زمان مزاحمت‌ها و تهدید‌های فرهاد شروع شد برای همین احتمال می‌دهیم که وی خواهرم را ربوده و بلایی سرش آورده است.

به‌دنبال اظهارات خانواده دختر ناپدید شده، مأموران تحقیقات خود را برای دستگیری فرهاد آغاز کردند تا اینکه عصر 21خرداد‌ماه مأموران کلانتری 128 تهران نو جسد سوخته دختر جوانی را در جنگل سرخه حصار پیدا کردند. در چند متری جسد آثار خون دیده می‌شد و همه‌‌چیز حکایت از آن داشت که قاتل یا قاتلان بعد از کشتن دختر جوان، جسدش را در همان محل به آتش کشیده‌اند تا کسی نتواند او را شناسایی کند.

جنایت شوم

با توجه به اینکه احتمال می‌رفت جسد سوخته متعلق به دختر ناپدید شده باشد، خانواده الهام به پزشکی قانونی دعوت شدند و با دیدن جسد، آن را که کاملا از بین نرفته بود، شناسایی کردند. آنها گفتند که شک ندارند جسد متعلق به دخترشان است و او قربانی جنایتی شوم شده است.با افشای این حقیقت تحقیقات پلیسی برای دستگیری نامزد الهام به‌عنوان تنها مظنون پرونده آغاز شد تا اینکه صبح شنبه مأموران این مرد 29ساله را دستگیر کردند.

اعترافات هولناک

فرهاد با دستور بازپرس پرونده در اختیار اداره دهم آگاهی تهران قرار گرفت و بازجویی از او شروع شد. این مرد وقتی نتوانست حقیقت را انکار کند به جنایت اعتراف کرد و گفت: در حدود یک سال و نیم پیش با الهام آشنا شدم. در آن زمان من در یک آموزشگاه رانندگی کار می‌کردم و مربی بودم. الهام نیز یکی از شاگردانم بود که به وی رانندگی آموزش می‌دادم. آشنایی ما ادامه پیدا کرد تا جایی که به او وعده ازدواج دادم درحالی‌که خودم همسر و فرزند داشتم.

وی ادامه داد: مدت‌ها بود که با همسرم اختلاف پیدا کرده بودم و به همین‌خاطر راز ازدواجم را از الهام مخفی کرده بودم چراکه تصور می‌کردم از همسرم جدا می‌شوم و با الهام ازدواج می‌کنم.

تا اینکه متوجه شدم همسرم باردار است و بعد از مدتی صاحب فرزندان دوقلو شدیم. از آن روز به بعد اختلافاتم با همسرم کمتر شد و از پیشنهاد ازدواجی که به الهام داده بودم پشیمان شدم. برای همین به او گفتم که زن و 2فرزند دارم و تصمیم گرفتم دیگر همدیگر را نبینیم.

چند روز بعد وقتی با الهام درباره این موضوع حرف می‌زدیم، او با عصبانیت گفت که من یک فریبکارم و زندگی او را به بازی گرفته‌ام و برای همین می‌خواهد موضوع را با خانواده و همسرم در میان بگذارد.

خیلی ترسیده بودم و فکر اینکه راز آشنایی پنهانی‌ام نزد همسرم فاش شود مرا به وحشت انداخته بود تا اینکه تصمیم گرفتم این راز را برای همیشه مدفون کنم.

ساعت 8 صبح 21خرداد با الهام تماس گرفتم و به بهانه اینکه می‌خواهم با او صحبت کنم به مقابل خانه خاله‌اش رفتم.

وقتی وی سوار ماشینم شد به سمت جنگل سرخه حصار رفتیم. در بین راه با هم درگیر شدیم و الهام همان حرف‌های قبلی را تکرار کرد. من که به‌شدت عصبانی بودم با چاقو چند ضربه به او زدم.

پس از قتل جسدش را در شمشادهای پارک رها کردم و به محل کارم برگشتم. از آنجا که می‌ترسیدم جسد شناسایی شود، تصمیم گرفتم هر طور شده جسد را از بین ببرم به همین‌خاطر به محل حادثه برگشتم و جنازه وی را در جنگل به آتش کشیدم.

سرهنگ آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران، با اعلام این خبر گفت: متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیارمأموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است./همشهری

 

 

 


ویدیو مرتبط :
دختر زشت و خواستگار

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

پسرخاله بی‌گناه قربانی نقشه پلید دختر مورد علاقه اش شد/ دستبند پلیس بر دستان دختر شیاد
اخبار حوادث  -  پسرخاله بی‌گناه قربانی نقشه پلید دختر مورد علاقه اش شد/ دستبند پلیس بر دستان دختر شیاد

دختر خاله شیاد وقتی دید پسر خاله‌اش به خواستگاری او آمده است، نقشه زورگیری و اخاذی از او را طراحی کرد.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران، چند روز پیش پسر جوانی به نام رامین به کلانتری 112ابوسعید مراجعه و کرد و به ماموران تجسس گفت: 5 دی ماه بود که گوشی دختر خاله‌ام را که به تازگی به خواستگاری او رفته بودم، گرفتم تا برای تعمیرات به مغازه خدمات گوشی‌های همراه ببرم.

وی ادامه داد: پس از تعمیر گوشی هنگام برگشتن به سمت منزل خاله‌ام 2 جوان موتورسوار مرا با تهدید چاقو متوقف کرده و با ضرب و شتم گوشی دختر خاله‌ام را گرفته و متواری شدند.

پسر جوان اذعان داشت: سپس من که بسیار از این موضوع نارحت شده بودم به درب خانه خاله‌ام رفتم و حادثه برای آنان توضیح دادم که دختر خاله‌ام با داد و فریاد مرا بی‌عرضه و بی‌مسئولیت خواند و با گریه گفت که عکس‌های خصوصی‌اش در گوشی همراهش بوده است.

وی افزود: من که بسیار نادم و پشیمان بودم از خانه خاله‌ام بیرون آمدم و در خیابان‌های اطراف شروع به پرسه زدن کردم که ناگهان تلفن همراهم زنگ خورد، شماره دختر خاله‌ام بود، دزدان در تماس تلفنی گفتند که اگر می‌خواهم تلفن همراه را بازگردانند، باید مقداری پول با خود به خیابان فرهنگ بیاورم.

پسر جوان بیان داشت: من سریع پول مورد نظر را تهیه کرده و به راه افتادم ولی پس از ملاقات با دو پسر زورگیر، آنان مجدد مرا مورد ضرب و شتم قرار داده و با سرقت تمام اموال با ارزشم از محل متواری شدند.

این پسر قربانی افزود: من که قبل از رفتن به دخترخاله‌ام گفته بودم، قرار است تلفن همراهش را برایش بیاورم، دوباره با این حادثه خجالت می‌کشیدم که در چشمانش نگاه کنم به خاطر همین در اطراف خانه‌شان در حال قدم زدن بودم که ناگهان متوجه "دو جوان زورگیر" مقابل خانه خاله‌ام شدم.

وی گفت: دقت که کردم فهمیدم "دو جوان زورگیر" با دختر خاله‌ام در کنار خانه‌شان به گفتگو مشغول هستند و پس از چند دقیقه صحبت محل را ترک کردند.

پس از اظهارات پسر جوان ماموران کلانتری دختر خاله شیاد را دستگیر و پس از انتقال به کلانتری مورد بازجویی قرار دادند که وی بیان داشت: با طراحی نقشه زورگیری و اجیر کردن دو جوان قصد داشتم پسر خاله‌ام را در برابر دید والدینم بی‌مسئولیت جلوه دهم تا دیگر اصراری بر ازدواج ما نداشته باشند.

سرهنگ کیومرث حسنوند رئیس کلانتری 112ابوسعید درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران، گفت: با اعترافات دختر شیاد ، ماموران موفق شدند دو پسر اجیر شده را نیز شناسایی و همان روز دستگیر و به کلانتری منتقل کنند.

گفتنی است،‌ با دستگیری دو پسر زورگیر پرونده بسته و در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.


 اخبار حواث  - باشگاه خبرنگاران