اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

دخالت برادر شوهر معتاد، زن را روانه دادگاه کرد 

 

دخالت برادر شوهر معتاد، زن را روانه دادگاه کرد

 

زنی در دادگاه خانواده گفت: برادر شوهرم مانند سیریش به زندگی ما چسبیده و ابتدا شوهرم را معتاد و حالا با رفتار هایش در زندگی مشترک ما، مرا برای جدایی روانه دادگاه کرده است.

به گزارش خبرنگار حوادث باشگاه خبری فارس «توانا»، زنی با مراجعه به دادگاه خانواده ۲ (ونک) دادخواست طلاق و مهریه خود را به قاضی حسن عموزادی رئیس شعبه ۲۶۸ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

۵ سال است که اعتیاد شوهرم را تحمل می کنم

زن در دادگاه خانواده در حضور قاضی عموزادی با بیان اینکه حدود ۵ سال از زندگی مشترکمان گذشته است و من در همه این سال ها اعتیاد شوهرم را تحمل کردم، گفت: شرارت شوهرم بی نهایت شده است و من دیگر نمی توانم او را تحمل کنم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه از ۵۱۴ سکه مهریه ام، به دلیل نداشتن پول دادرسی تنها ۱۰۰ سکه را به اجرا گذاشته ام، افزود: شوهرم دائم من و فرزند ۲ ساله ام را تهدید به مرگ می کند و می گوید اگر او را ترک کنم ما را خواهد کشت.

برادر شوهرم در خانه ما زندگی می کند

زن در برابر قاضی این پرونده با اشاره به اینکه برادر شوهرم با ما زندگی می کند و من بسیار در خانه معذب هستم، افزود: شوهرم ابتدا معتاد به شیشه و در حال حاضر معتاد به کراک است.

وی در ادامه با بیان اینکه برادر شوهرم، شوهرم را معتاد کرد، گفت: می خواهم مهریه ام را ببخشم تا شوهرم حضانت فرزندم را تا ۱۵ سالگی به من بسپارد همچنین مرا طلاق دهد.

کارمند شرکت پتروشیمی هستم

زن در برابر قاضی این پرونده با بیان اینکه من کارمند شرکت پتروشیمی بوده و شوهرم هم در این شرکت مشغول به کار است، گفت: در شرکت با یکدیگر آشنا شده و ازدواج کردیم.

وی ادامه داد: من ماهیانه ۶۰۰ هزار تومان درآمد دارم و از عهده مخارج فرزندم بر می آیم و فقط می خواهم از شوهرم دور باشم.

فریب مرد برای بار بیستم

زن در دادگاه خانواده بیان کرد: تا امروز ۲۰ بار به شوهرم فرصت برای جبران و ترک اعتیادش دادم ولی او همچنان به کارش ادامه می دهد و از این امر دست بر نمی دارد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شوهرم باعث شد که من به خانه مادرم بروم و بعد از شرارت او در محله مادرم، باعث رفتن من به خانه خاله ام شد، گفت: می خواهم از شوهرم جدا شده و راحت زندگی کنم.

شوهرم هر روز لاغرتر می شود

زن در برابر قاضی این پرونده با بیان اینکه می خواهم حکم جلب شوهرم را بگیرم تا شرارتش بیشتر نشود، گفت: اعتیاد شوهرم مرا عذاب می دهد و من دیگر حاضر به ادامه زندگی در کنارش نیستم.

وی ادامه داد: شوهرم هر روز لاغر تر می شود و من دیگر حتی طاقت دیدن او را ندارم؛ در حقیقت زندگی در کنار او بی فایده است.

زن در ادامه بیان کرد: تا به امروز ۳ بار جکم جلب شوهرم را گرفتم تا او دست از این کار هایش بردارد ولی در این ۵ سال، با گذاشتن وثیقه هر بار آزاد شده است.

آرامش زن و حکم جلب مرد برای بار چهارم

زن در انتها در دادگاه خانواده گفت: برادر شوهرم مانند سیریش به زندگی ما چسبیده و ابتدا شوهرم را معتاد کرد و حالا با رفتار هایش در زندگی مشترک من و شوهرم، مرا برای جدایی روانه دادگاه کرده است.

قاضی عموزادی بعد از حرف های زن، حکم جلب مرد را برای بار چهارم صادر کرد.... / گزارش : خبرگزارى فارس


ویدیو مرتبط :
دخالت مرد شجاع، زن جوان را از خشونت شوهر نجات داد‬

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مهریه ۴ سكه ای مرد معتاد را به دادگاه كشاند 

مهریه ۴ سكه ای  مرد معتاد را به دادگاه كشاند

 

 

زنی با دادخواست مهریه ۴ سكه ای خود شوهر معتاد به شیشه اش را به دادگاه خانواده كشاند.زنی با حضور در شعبه ۲۳۵مجتمع قضایی خانواده شهید محلاتی دادخواست مهریه ۴ سكه ای اش را از شوهرش ارائه داد.

وی ادامه داد: شوهرم معتاد به شیشه است و از دادن مهریه ام امتناع می كند و من درخواست مهریه داده ام تا از سوی قانون بتوانم آن را بگیرم.

زن در مقابل قاضی این شعبه بیان كرد: ما حدود ۸ سال است كه با هم زندگی می كنیم و یك دختر ۶ ساله نیز داریم.

وی افزود: من قصد جدایی از شوهرم را ندارم ، مهریه ام را می خواهم و در كنار مهریه، نفقه مشخصی از او می خواهم تا بتوانم بهتر زندگی كنم. شوهرم اموال بسیاری دارد، اما بسیار خسیس است و تمام اموالش را خرج مصرف مواد می كند.

وی ادامه داد: من پولی ندارم تا بتوانم خرجی و مهریه همسرم را پرداخت كنم، در واقع شغل من دلالی است و نمی توانم از عهده پرداخت بر آیم.

مرد بار دیگر در مقابل قاضی، تصریح كرد: شغل من كم در آمد است و نمی توانم خرجی و مهریه ۴ سكه ای زنم را بپردازم.

قاضی رسیدگی كننده به این پرونده، مرد را به پرداخت مهریه زن و همچنین به پرداخت ماهانه ۲۵۰ هزار تومان به عنوان نفقه محكوم كرد.... / خبرگزارى فارس