اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

خبری که وزیر تکذیب کرد ،‌ معاون تائید کرد !تغییر زمان امتحانات دانش آموزان در ایام محرم پس از چند بار تائید و تکذیب بالاخره تائید شد .به گزارش واحد مرکزی خبر ، سرپرست معاونت آموزش و نوآوری آموزش و پرورش گفت : امتحانات نهایی دانش‌آموزان متوسطه از10دی و امتحانات پیش‌ دانشگاهی از12دی آغاز می‌شود.


محمد علی غفاری افزود: بر اساس بخشنامه ای که به مدارس ارسال شده است امتحانات داخلی مدارس هم از10دی برگزار خواهد شد.وی گفت : امسال امتحانات برخی دانش آموزان با دهه اول محرم همزمان شده بود.سرپرست معاونت آموزش و نوآوری آموزش و پرورش تاکید کرد: تغییر زمان امتحانات مدارس با هدف حضور دانش‌آموزان در مراسم عزاداری دهه اول محرم و استفاده هر چه بیشتر آنان از این ایام معنوی صورت گرفته است.


این در حالیست که وزیر آموزش و پرورش هفته گذشته در حاشیه همایش خانواده در جمع خبرنگاران از خبر برگزار نشدن امتحانات در ایام محرم که برخی مسئولان آموزش و پرورش شهر تهران آن را اعلام کرده اند اظهار بی اطلاعی و آن را تکذیب کرد.

 


وی افزود: صحبت هایی از آموزش وپرورش درست است که بنده بگویم و هر مسئولی در این وزارتخانه درباره موضوعی سخن بگوید نمی تواند صحیح باشد.

 

 

 


ویدیو مرتبط :
نشست خبری معاون اقتصادی وزیر امور اقتصادی و دارایی