اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

حیدر العبادی: پ‌ک‌ک در ترکیه حضور دارد


نخست وزیر عراق ضمن ابراز تعجب از حمله ترکیه به اراضی عراق به بهانه مبارزه با گروه پ‌ک‌ک اعلام کرد که عناصر این گروه در ترکیه حضور دارند، پس چرا مناطق ترکیه بمباران نمی‌شود.

خبرگزاری فارس: «حیدر العبادی» فرمانده کل نیروهای مسلح عراق امروز(شنبه) در واکنش به حمله ترکیه به شمال عراق به بهانه مبارزه با داعش و بمباران گروه «پ‌ک‌ک»، تاکید کرد که عناصر پ ک ک در ترکیه حضور دارند نه در عراق.

نخست وزیر عراق در جمع استانداران عراقی و روسای شوراهای استانداری گفت: اقدام ترکیه در حمله به اراضی عراق به بهانه مبارزه با حزب کردستان عراق(پ‌ک‌ک) ما را متعجب کرد.

العبادی با تاکید بر این که عناصر این گروه اقدامات و تحرکات خود را در داخل ترکیه انجام می دهند، افزود: چرا ترکیه شهرهای خودش را بمباران نمی‌کند؟

نخست وزیر عراق گفت: ما از اقدام ترکیه در مبارزه به داعش استقبال می کنیم؛ اگر این اقدام عملی و حقیقی باشد.

فرمانده کل نیروهای مسلح عراق تصریح کرد: هواپیماهای ایرانی طی ماه نوامبر گذشته سه بار حریم هوایی عراق را نقض کردند اما از زمانی که نسبت به این مساله مراتب اعتراض را به ایران ابلاغ کرده‌ایم، وزارت دفاع عراق هیچگونه نقضی را ثبت نکرده است.


ویدیو مرتبط :
زیارة حیدر العبادی الی اقلیم كردستان

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

قذافی در لیبی حضور دارد 

 

پایگاه خبری 'عرب آن لاین' از طرابلس به نقل از مسئولان شورای انتقالی لیبی ، نوشت: معمر قذافی حاكم مستبد در خاك لیبی مخفی شده است .

 

به گزارش ایرنا، پایگاه خبری عرب آن لاین امروز چهارشنبه به نقل از 'عمر الحریری' مسوول بخش نظامی شورای انتقالی در شهر طرابلس پایتخت لیبی، نوشت: مردم لیبی دستگیری و اعدام قذافی را حق خود می دانند.

 

'احمد داراد' یكی از مسوولان شورای انتقالی در بخش اداره شهرهای لیبی نیز معتقد است كه معمر قذافی به دیگر كشورها فرار نكرده است .

 

وی ، می افزاید كه قذافی در خاك لیبی حضور دارد و اعدام این حاكم مستبد حق ملت لیبی است.

 

براساس این گزارش انقلابیون لیبیایی می گویند كه قذافی در منطقه بنی ولید در جنوب شرقی طرابلس مخفی شده است .

 

این درحالیست كه شایعه پنهان شدن قذافی در منطقه سرت در جنوب كشور لیبی بسیار قوت گرفته است.... / تحلیل : عصر ایران