اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

حلقه انسانی اطراف «فردو» تمام شد


تجمع و تشکیل زنجیره انسانی دانشجویان و نخبگان مقابل سایت هسته ای فردو با قرائت بیانیه ای به پایان رسید.

 واحد مرکزی خبر: دانشجویان و نخبگان شرکت‌ کننده در این زنجیره انسانی در بیانیه خود آورده‌اند: ما دانشجویان از مسئولان و تیم مذاکره‌ کننده هسته‌ای‌ کشور کاملا ًدفاع خواهیم کرد و از آنها می خواهیم در برابر زیاده خواهی های کشورهای قدرتمند کوتاه نیایند.

در حاشیه این مراسم آقای صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران نیز به خبرنگاران گفت: پیام امروز دانشجویان و نخبگان نیز در اصل پیام همه ملت ایران است و ما مسئولان هیچ گاه چرخه کامل سوخت هسته ای را که از راه تقدیم شهدا به دست آورده ایم کنار نخواهیم گذاشت.

جمع زیادی از دانشجویان و نخبگان دانشگاههای تهران عصر امروز اطراف تاسیسات هسته ای فردو حلقه انسانی تشکیل دادند.

در این مراسم حدود 500 دانشجوی دانشگاه تهران ، صنعتی شریف ، علامه طباطبایی، شهید بهشتی، صنعتی امیرکبیر، امام صادق (ع)، واحد علوم و تحقیقات،  قم، اراک، اهواز، اصفهان ، علم و صنعت، خواجه نصیرالدین طوسی و تعدادی از طلاب حوزه علمیه قم حضور داشتند.

کمیته دانشجویی حفظ و توسعه دستاوردهای هسته ای ایران  اعلام کرد : این زنجیره انسانی با شعار "فردو قلب ما است" در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای ایران و دفاع از دستاوردهای علمی دانشمندان هسته ای کشور برگزار شد.


ویدیو مرتبط :
ارباب حلقه ها سکانس حذفی (فردو و سم در میان اورک ها)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تشکیل زنجیره انسانی در اطراف سایت فردو


دانشجویان و نخبگان دانشگاه صنعتی شریف در آستانه دور جدید مذاکرات ایران و ۱+۵، در اقدامی خودجوش در اطراف سایت هسته‌ای فردو زنجیره انسانی تشکیل می‌دهند.

خبرگزاری تسنیم: دانشجویان و نخبگان دانشگاه صنعتی شریف در آستانه دور جدید مذاکرات ایران و ۱+۵، در اقدامی خودجوش در اطراف سایت هسته‌ای فردو زنجیره انسانی تشکیل می‌دهند.

در آستانه مذاکرات هسته‌ای کشورمان با گروه 1+5، بیش از 150 نفر از نخبگان و دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در اقدامی خودجوش با ایجاد زنجیره انسانی در اطراف سایت هسته‌ای فردو و با شعار" فردو قلب ماست" آمادگی خود را برای حفظ و توسعه دستاوردهای هسته‌ای کشور و تاکید بر  ادامه مسیر شهدای هسته‌ای به جهانیان اعلام می‌کنند.

براساس این گزارش، تعداد این دانشجویان برای تشکیل زنجیره انسانی در حال افزایش است و سایر دانشجویان و نخبگان کشورمان نیز می‌توانند در این حلقه حضور داشته باشند.

این زنجیره انسانی عصر روز سه‌شنبه 28 آبان‌ماه و یک روز قبل از آغاز دور بعدی مذاکرات هسته‌ای ایران و 1+5 با حضور دانشجویان و نخبگان تشکیل می‌شود.