اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

حضور یک مداح در فیلم «175 غواص»


کارگردان «۱۷۵ غواص» گفت: عبدالرضا هلالی بازیگر این فیلم سینمایی نبوده و تا چند روز آینده بازیگر نقش مداح اعلام می‌شود. خبرگزاری تسنیم:‌کارگردان «۱۷۵ غواص» گفت: عبدالرضا هلالی بازیگر این فیلم سینمایی نبوده و تا چند روز آینده بازیگر نقش مداح اعلام می‌شود.


سعید چاری کارگردان «175 غواص» در خصوص اخباری مبنی بر تغییر نام این فیلم در رسانه‌ها توضیح داد: فیلم سینمایی «175 غواص» به «دایو» تغییر نام نداده است و «دایو» فیلم کوتاه داستانی دیگری با موضوع شهدای غواص و از تازه‌ترین محصولات باشگاه فیلم سوره حوزه هنری است که در مراحلی پایانی تصویربرداری قرار دارد و هیچ ارتباطی به این فیلم ندارد.

وی در رابطه به خبر اضافه شدن عبدالرضا هلالی به عنوان بازیگر نقش مداح این فیلم سینمایی نیز اعلام کرد: در حال حاضر هیچ کدام از مداحان اهل بیت به این پروژه اضافه نشده‌اند و اخباری که از حضور هلالی در این پروژه حکایت دارد صحت نداشته است. در حال مذاکره با چند مداح دیگر هستیم و تا چند روز آینده بازیگر نقش مداح فیلم سینمایی «175 غواص» قطعی می‌شود اما قطعا عبدالرضا هلالی در این پروژه حضور نخواهند داشت.

از آنجا که بخشهای بسیار زیاد فیلم «175 غواص» بر روی آب و دریا اتفاق می‌افتد گروه تولید روند بسیار سختی را در پیش دارند که قصد دارند تا تمعیداتی بیندیشند تا بخش‌های اصلی مار با کیفیت خوبی تولید شود.

فیلمبرداری این فیلم سینمایی قرار است که در تهران، شهرک سینمایی دفاع مقدس، اصفهان، مازندران و آبادان انجام شود. در حال حاضر فیلمنامه «175 غواص» طبق نظر کارگردان و مشاوران پروژه در حال بازنویسی مجدد است تا در زمان باقی‌مانده تا آغاز فیلمبرداری، فیلمنامه کار آماده شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: عملیات «کربلا 4» لو می‌رود و بخاطر این خیانت، لشگری که فرمانده‌ای آن را حبیب و حاج عبدالرضا بر عهده داشتند گرفتار عراقی‌ها شده و زمین گیر می‌شوند. در نتیجه این حرکت همه رزمنده‌ها شهید و مجروح شدند. در این حال حاج عبدالرضا می‌خواهد نیرو‌هایش را به عقب برگرداند اما حبیب مجروحین را تنها نمی‌گذارد... سال‌ها می‌گذرد و حبیب بر نمی‌گردد تا اینکه در سال 94 پیکر حاج حبیب توسط حاج عبدالرضا که اکنون رئیس تفحص است در یک گور دسته جمعی پیدا می‌شود که 175 غواص دست بسته را که زنده به گور شده بودند به خاک وطن باز می‌گرداند...

از عوامل انتخاب شده فیلم تا کنون حضور سعید چاری کارگردان. محمد ازادی مهربانی تهیه کننده ثنا صادقی فیلمنامه نویس. سید محمد پاچناری به عنوان مدیر تولید و صالح شیخ‌رضایی جانشین مدیر تولید ناصر ناصری منش مشاور پروژه قطعی شده است.


ویدیو مرتبط :
نخستین فیلم منتشر شده از تفحص 175 شهید غواص

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فیلم‌ های آماده حضور در جشنواره امسال+عکس


جشنواره فیلم فجر ویترین سینمای ایران است و همه ساله به عنوان تحویل سال سینمای ایران به شمار می‌رود.