اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

حضور دیپلمات ایرانی در استخر مختلط صحت دارد؟!



   سخنگوی وزارت خارجه,تخلف جنسی,دیپلمات ایرانی,دیپلمات ایرانی ,اخبار,

 

سؤال روزنامه جمهوری اسلامی از وزارت خارجه:

حضور دیپلمات ایرانی در استخر مختلط صحت دارد؟!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

جمهوری اسلامی نوشت:

سخنگوی وزارت خارجه كشورمان اتهام تخلف جنسی دیپلمات ایرانی در برزیل را روز پنجشنبه 31 فروردین رد كرد و گفت: "بررسی‌های به عمل آمده نشان می‌دهد كه مطالب منتشر شده توسط اینگونه رسانه‌ها، خلاف واقع و فاقد صحت است." وی اتهامات وارد شده را "مغایر با سوابق این عضو سفارت ایران در برزیل" دانست.

روز چهارشنبه، روزنامه وال استریت جورنال در گزارشی اعلام داشت: پلیس برزیل یك دیپلمات ایرانی پنجاه و یك ساله را به دلیل "دست اندازی" به دختران زیر سن قانونی برای مدتی بازداشت كرد.

براساس گزارش‌ها این واقعه روز شنبه گذشته در یك استخر مختلط در یك باشگاه خانوادگی در شهر سائوپائولو، روی داد و انعكاس وسیعی در رسانه‌های برزیل داشت. سؤالی كه در تكذیبیه سخنگوی وزارت خارجه كشورمان بی‌جواب مانده اینست كه آیا حضور این دیپلمات ایرانی در استخر مختلط صحت دارد یا خیر؟ اگر جواب مثبت است، چرا وزارت خارجه بر رفتار كارمندان خود نظارت ندارد؟/انتخاب


ویدیو مرتبط :
از استخر پارتی های مختلط تا ماساژورهای زن ویژه آقایان!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تایید حضور دیپلمات ایرانی در استخر مختلط و تعیین مذاکره کننده در خصوص جزایر سه گانه توسط وزارت خارجه



تایید حضور دیپلمات ایرانی در استخر مختلط و تعیین مذاکره کننده در خصوص جزایر سه گانه توسط وزارت خارجه

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در رابطه با اخبار منتشر شده در خصوص دیپلمات جمهوری اسلامی ایران در برزیل، با اشاره به اینکه حضور وی در استخر مختلط تخلف انضباطی به شمار می رود گفت: این دیپلمات به خاطر تخلف به کشور فرا خوانده شده است.

 , استخر مختلط,جزایر سه گانه,اخبار,اخبار سیاسی,

 

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در رابطه با اخبار منتشر شده در خصوص دیپلمات جمهوری اسلامی ایران در برزیل، با اشاره به اینکه حضور وی در استخر مختلط تخلف انضباطی به شمار می رود گفت: این دیپلمات به خاطر تخلف به کشور فرا خوانده شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی انتخاب، رامین مهمانپرست در نشست خبری با نمایندگان رسانه های داخلی و خارجی که پیش از ظهر امروز سه شنبه در محل وزارت خارجه برگزار شد در پاسخ به اینکه مقامات اماراتی مدعی شده اند که سفر رئیس جمهور ایران بر خلاف توافقات دو کشور بوده، ایران چه توافقی با امارات کرده که مغایر با سفر رئیس جمهور به یک شهر ایرانی تلقی شده است، تصریح کرد: همانطور که اعلام شد سفر رئیس جمهور به جزیره ابوموسی یک سفر داخلی در هنگام بازدید رئیس جمهور در سفر استانی بوده و در چارچوب مسائل داخلی ماست.

رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه در پاسخ به این که جمهوری اسلامی ایران سفیر سوئیس را به دلیل اظهارات مداخله جویانه اظهار کرد در رابطه با سایر کشورهایی که از این دست اظهارات داشته اند از جمله خود امارات چه اقداماتی صورت گرفته است، بیان داشت: اظهارنظرهایی که صورت می گیرد قابل قبول نیست و ما به هیچ وجه اظهارات خلاف حق حاکمیت خود و تمامیت ارضیمان را نخواهیم پذیرفت.

مهمانپرست با اشاره به اینکه ایران همواره به حسن همجواری با همسایگان تاکید داشته است، گفت: مذاکرات سازنده بین ایران و امارات می تواند موجب گسترش همکاری ها و رفع سوء تفاهم احتمالی مسئولان این کشور درباره قرارداد 1971 و سند مبادله شده درباره اجرای ترتیبات این سند باشد.

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، سخنگوی وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد: هر فرد یا هر کشوری که در امور داخلی کشور ما دخالت کند و اظهاراتی بر خلاف تمامیت ارضی ما مطرح نماید با برخورد جمهوری اسلامی ایران روبرو می شود و احضار سفیر سوئیس نیز در همین راستا بود تا به آمریکا تذکر داده شود به مسائل داخلی ما وارد نشوند.

وی در عین حال تاکید کرد که جزایر سه گانه متعلق به ایران است و جزء حاکمیت ماست و بحث تمامیت ارضی خود را قابل مذاکره نمی دانیم.

وی افزود: مذاکرات می تواند برای رفع سوء تفاهمات و راه های جدید توسعه مناسبات باشد.

مهمانپرست در پاسخ به سئوالی مبنی بر ادعای امارات که ایران نماینده ای برای مذاکره در این چارچوب تعیین کرده است گفت: برای مذاکره طبیعی است که مذاکره کننده تعیین می کنند.

از سخنگوی وزارت خارجه سئوال شد که نام نماینده مذاکره کننده از سوی ایران چیست که مهمانپرست گفت هر وقت مشخص شد اعلام خواهد شد تا الان تعیین نشده است.

وی در پاسخ به سئوالی در رابطه با زوار ایرانی ربوده شده در سوریه گفت: امیدواریم در آینده نزدیک 4 زائر دیگر که توسط گروه های مسلح در سوریه ربوده شده بودند به کشور برگردند.

مهمانپرست در رابطه با اخبار منتشر شده در خصوص دیپلمات جمهوری اسلامی ایران در برزیل، با اشاره به اینکه حضور وی در استخر مختلط تخلف انضباطی به شمار می رود گفت: این دیپلمات به خاطر تخلف به کشور فرا خوانده شده است.