اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

حاشیه های یک مراسم ختم; پای لنگان احمدی نژاد/ زندگی بدون موبایل متکی مراسم بزرگداشت مرحوم حبیب‌الله عسکراولادی

حاشیه های یک مراسم ختم
پای لنگان احمدی نژاد/ زندگی بدون موبایل متکی/اندوه حبیبی برای «حبیب»

پای لنگان داود احمدی نژاد، کنایه آل‌اسحاق به متکی، زندگی بدون موبایل متکی، اندوه حبیبی برای حبیب، آب سرد بادامچیان بر فکر و خیال گداهای ختم سیاسیون، پیشنهاد جالب باهنر برای باقی ماندن عسکراولادی بعنوان دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری از حاشیه‌های مراسم آن مرحوم بود.

به گزارش فارس مراسم بزرگداشت مرحوم حبیب‌الله عسکراولادی صبح امروز در مسجد ارک تهران برگزار شد.

این مراسم با حاشیه های جالبی هم همراه بود.
*پای لنگان داود احمدی نژاد برای حضور در این مراسم گرچه جلب توجه می کرد اما بیشتر از آن نسبت خانوادگی داود با رئیس جمهور سابق بود که بلافاصله بعد از دیدن داود این سوال بار دیگر در ذهن تداعی شد که چرا برادر کوچکش که اولین تسلی دهنده به خانواده مرحوم حبیب‌الله عسکراولادی بود، لقب غایب بزرگ در مراسم تشییع، خاکسپاری و بزرگداشت وی را به خود اختصاص داد. البته وقتی خبرنگار فارس داود را در خصوص محمود مورد سوال قرار داد، اینگونه پاسخ شنید «بنده هیچ اطلاعی از حضور وی ندارم. از طرف دیگر زمانی خبرنگار ما سوال دوم خود را از داود در خصوص حضور رئیس جمهور سابق در ساختمان لادن پرسید و وی وقتی جواب داد که «در حال حاضر دیگر در ساختمان لادن نیستند و من شنیده‌ام که آنها را از ساختمان لادن رها کرده‌اند»، مشخص شد که میان 2 برادر هنوز مثل گذشته شکرآب است.

 

 مراسم بزرگداشت مرحوم حبیب‌الله عسکراولادی

 

*مرد شماره دو دولت، معاون اول رئیس‌جمهور اسحاق جهانگیری، وقتی در جمع اصحاب رسانه حاضر شد، همه خبرنگاران فکر می کردند که با دست پر بر خواهند گشت اما وقتی این مرد سیاسی سؤال‌های مکرر آنها را درباره شروع سفرهای استانی و ارائه گزارش 100 روزه از سوی رئیس‌جمهور را بی‌پاسخ گذاشت، انگیزه و رغبت خبرنگاران برای رفتن به سراغ اهالی دولت کمتر شد.

 

 مراسم بزرگداشت مرحوم حبیب‌الله عسکراولادی

 

*حضور منوچهر متکی که پیش از این خبر استعفایش از جبهه پیروان خط امام و رهبری به گوش می‌رسید، در این مراسم، تداعی کننده  وعده ای از کوهکن عضو شورای مرکزی جبهه مذکور بود که بار دیگر بر نقش آن مرحوم در همبستگی و اتحاد میان نیروهای اصولگرا تاکید می کرد. کوهکن گفته بود:« قرار است آقای عسکراولادی برای بازگشت وی به جبهه با او صحبت کند». اما در حال حاضر عسکر اولادی رفت و معلوم نیست که تکلیف وعده کوهکن چه خواهد شد.

*کنایه یحیی آل‌اسحاق به متکی در هنگام مواجه با وی نشان می داد که متکی نه تنها با اصحاب رسانه بلکه دیگر حتی با یاران دیروز و متحدان سیاسی و هم حزبی اش هم ارتباط ندارد. آل اسحاق همه حرف های خود را در یک جمله کوتاه خلاصه کرد و به دوست صمیمی خود گفت: «دیگر نیستید آقای متکی کیمیا شده‌اید». البته وزیر خارجه دولت احمدی‌نژاد که خبر عزل خود از این سمت را در سنگال و در حین گفت‌وگو با مقامات این کشور شنید، در توصیف وضعیت و فعالیت فعلی خود اینگونه توضیح داد: «دارم زندگی بدون موبایل را تجربه می‌کنم».

*«گداهای ختم سیاسیون» نیز همچون روزهای گذشته بخشی از حاشیه های مراسم امروز را به خود اختصاص دادند. این افراد که محل درآمد و کسب و کار خود را در مجالس ختم سیاسی و از جیب این مقامات می دانند، همزمان با خروج هر یک از مسئولان از آنها تقاضای کمک می‌کردند. بازار این التماس ها و تقلاها برای گرفتن تومانی به حدی داغ شد که بین برخی از آنها جدل و بگو مگوهایی بوجود آمد. بادمچیان که از بازاریان و از نمایندگان سابق مجلس است و از نظر این کاسبکاران محل درآمد خوبی می توانست برای آنها باشد، وقتی در هجوم و حلقه آنها قرار گرفت، با زحمت توانست درب خودروی خود را ببندد و آب سردی بر فکر و خیال همه آنها بریزد.

 

 مراسم بزرگداشت مرحوم حبیب‌الله عسکراولادی

 

*اندوه حبیبی برای حبیب صرف نظر از آنکه توجه عکاسان را به خود جلب کرده بود، خبرنگاران را به سمتش کشاند تا از او در خصوص انتخاب رئیس جدید جبهه پیروان خط امام و رهبری، بپرسند که گرچه وی این انتخاب را به جلسه ای با حضور همه دبیران کل وابسته به جبهه موکول کرد، اما محمدرضا باهنر پیشنهاد داد تا مرحوم عسکر اولادی به صورت سمبلیک دبیر کل جبهه پیروان بماند.

/فارس

 


ویدیو مرتبط :
احمدی نژاد در مراسم ختم مادر مسجد طفلان قم

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

حاشیه های حضور احمدی نژاد در مراسم تشییع چاوز(+تصاویر)حاشیه های حضور احمدی نژاد در مراسم تشییع چاوز(+عکس)

احمدی نژاد به همراه بیش از 30 رهبر دیگر از کشورهای مختلف در مراسم روز گذشته تشییع چاوز حضور یافتند. این عکس دیدار احمدی نژاد با مادر چاوز را در حاشیه مراسم روز گذشته نشان می دهد. او در حالی که می گرید در حال ادای تسلیت به مادر چاوز است.

حضور محمود احمدی نژاد رییس جمهوری اسلامی ایران در مراسم تشییع هوگو چاوز ،رییس جمهور فقید ونزوئلا مورد توجه رسانه های جهانی قرار گرفت.

به گزارش عصر ایران رسانه های مختلف جهان با انتشار عکس ها و فیلم حضور احمدی نژاد در این مراسم، به اشک های احمدی نژاد و تاثر او از مرگ یکی از نزدیک ترین همتایان خود را مورد توجه قرار دادند.

احمدی نژاد به همراه بیش از 30 رهبر دیگر از کشورهای مختلف در مراسم روز گذشته تشییع چاوز حضور یافتند.

احمدی نژاد ، در این مراسم ، شال مشکی به نشانه عزا بر گردن انداخته بود. او دوبار بر تابوت چاوز بوسه زد.

عکس زیر دیدار احمدی نژاد با مادر چاوز را در حاشیه مراسم روز گذشته نشان می دهد.احمدی نژاد در حالی که می گرید در حال ادای تسلیت به مادر چاوز است. کمی آن سوتر ، حجه الاسلام میرتاج الدینی معاون رئیس جمهور در امور اجرای قانون اساسی دیده می شود.

احمدی نژاد و مادر چاوز

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

ادای احترام رائول کاسترو ، رئیس جمهور کوبا بر سر تابوت چاوز

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب