اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

جزییات درگیری ناجا با اشرار در ایرانشهر


دادستان ایرانشهر در ارتباط با جزئیات درگیری ماموران نیروی انتظامی با اشرار گفت: ماموران نیروی انتظامی در پیگیری پرونده سرقت مسلحانه به سرنخ تازه‌ای رسیدند که در این میان دو تن از اشرار به هلاکت و دو تن دیکر دستگیر شدند.

خبرگزاری میزان: خانی دادستان ایرانشهر در ارتباط با جزئیات درگیری  ماموران نیروی انتظامی با اشرار ایرانشهر گفت: شب گذشته ماموران نیروی انتظامی در پیگیری پرونده سرقت مسلحانه به سرنخ تازه‌ای رسیدند و منزلی را که سارقان در آن سکونت داشتند را شناسایی کردند.

وی ادامه داد: دو تن از اشرار دستگیر شدند و دو تن دیگر حین فرار از دست پلیس به خانه‌ یکی از اهالی هجوم برده و اعضای آن را به گروگان گرفتند.
 
خانی تصریح کرد: پلیس سریعا جهت آزادی گروگان‌ها اقدام می‌کند؛ که در پی درگیری ماموران ناجا با این افراد 2 پرسنل انتظامی ایرانشهر به شهادت رسیدند و دو شرور نیز به هلاکت می‎رسند.

دادستان ایرانشهر در پایان بر قاطعیت دستگاه قضا با متخلفان تاکید کرد و گفت: چند قطعه  اسلحه و مهمات  در جریان درگیری با اشرار کشف شده که برای بررسی بیشتر به پلیس آگاهی ارسال شد.


ویدیو مرتبط :
درگیری با اشرار

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

شهادت یک مأمور ناجا در درگیری با اشرار ایرانشهرشب گذشته در درگیری اشرار مسلح با مأموران نیروی انتظامی در منطقه ایرانشهر یکی از مأموران پلیس به شهادت رسید.

 شب گذشته در درگیری مسلحانه مأموران شهرستان ایرانشهر یکی از پرسنل به مقام رفیع شهادت نائل شد.

لازم به ذکر است شهادت این مأمور به دنبال درگیری با اشرار مسلحانه رخ داده است.

این در حالی است که اخباری مبنی بر شهادت یکی از شهروندان ایرانشهری که گفته می‌شود یک معلم بوده است به گوش می‌رسد.


اخبار حوادث  -  فارس