اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

جدول زمانی توزیع کارت و برگزاری 4 آزمون سراسری دانشگاه آزاد و علمی کاربردی



توزیع کارت از 25 تا 29تیرماه/

جدول زمانی توزیع کارت و برگزاری 4 آزمون سراسری هفته پایانی تیرماه

4 آزمون سراسری مربوط به دانشگاه آزاد و دانشگاه جامع علمی کاربردی در پایان هفته جاری برگزار می شوند و توزیع کارت این آزمون ها نیز طی روزهای 25 تا 29 تیرماه انجام خواهد شد.

به گزارش خبرنگار مهر، کنکور کاردانی پیوسته و پزشکی دانشگاه آزاد و کنکورهای کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی روزهای پنجشنبه و جمعه 29 و 30 تیرماه سال جاری در سراسر کشور برگزار خواهند شد.

 

کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

بر این اساس، کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد روز جمعه 30 تیرماه در یک نوبت صبح و در تهران و همزمان247 حوزه در سطح کشور برگزار خواهد شد.

توزیع کارت ورود به جلسه 25 تا 29 ماه جاری صورت می گیرد و در این آزمون داوطلبان فنی حرفه ای نیز شرکت می کنند.

 

کنکور پزشکی دانشگاه آزاد

کنکور پزشکی سال 91 دانشگاه آزاد روز پنجشنبه 29 تیرماه با شرکت 245 هزار و 299 داوطلب و افزایش 14 درصدی داوطلبان برگزار می شود.

کارت ورود به جلسه این کنکور نیز از یکشنبه هفته آینده 25 تیرماه آغاز خواهد شد.

 

جدول زمانبندی 3 آزمون در هفته پایانی تیرماه

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

کنکورهای کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی

آزمونهای کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی 30 تیرماه و در 41 شهرستان کشور به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

کارت ورود به جلسه از سه شنبه 27 تیرماه روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org  قرار خواهد گرفت و در این آزمون 140 هزار داوطلب ثبت نام کرده اند.

نتایج نهایی این آزمونها در شهریورماه سال جاری اعلام خواهد شد./مهر


ویدیو مرتبط :
آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

توزیع کارت آزمون دکتری دانشگاه آزاد آغاز شد/برگزاری آزمون از پنجشنبه



اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

 

توزیع کارت آزمون دکتری دانشگاه آزاد آغاز شد/برگزاری آزمون از پنجشنبه

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری تخصصی (P.H.D) سال 1392 دانشگاه آزاد از امروز دوشنبه 30 بهمن آغاز شد.

به گزارش ایسنا، آزمون دکتری در دو نوبت صبح و عصر در روزهای پنجشنبه و جمعه (سوم و چهارم اسفندماه) در سراسر کشور برگزار می‌شود، لذا داوطلبانی که ثبت‌نام کرده‌اند، می‌توانند از ساعت 11 صبح روز دوشنبه (30 بهمن ماه) با مراجعه به پایگاه اینترنتی www.azmoon.org و وارد کردن اطلاعات ثبت‌نامی، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

دریافت کارت ورود به جلسه از طریق پایگاه مذکور تا یک ساعت قبل از شروع آزمون نیز امکان‌پذیر است.

چنانچه داوطلبی پس از دریافت کارت ورود به جلسه خود، مغایرتی در مندرجات آن از نظر مشخصات فردی، دین، زبان خارجی و یا عکس مشاهده کرد، باید از روز دوشنبه بعدازظهر (30 بهمن ماه) تا روز چهارشنبه بعدازظهر (دوم اسفند ماه) به باجه‌های رفع نقص در واحدهای دانشگاهی انتخاب اول خود مراجعه و نسبت به اصلاح آن اقدام کند.

آدرس کلیه واحدهای مجری در دفترچه آزمون دکتری سال 92 درج شده است که در صورت نیاز داوطلبان می‌توانند به آن مراجعه کنند.

داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون باید اطلاعات کارت ثبت‌نام اینترنتی و کد رهگیری خود را در اختیار داشته باشند.

اگر داوطلبی در خصوص این آزمون با سوالاتی مواجه شد، می‌تواند سوال خود را از طریق www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com مطرح یا به آدرس [email protected] ایمیل خود را ارسال نماید تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ گویند./ایسنا