اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

جاسازی دختر جوان در صندوق خودرو/ جنایتکاران با برخورد به خودروی پلیس متوقف شدندجنایتکاران,آدم ربایی,ربودن دختر,دختر جوان در صندوق خودرو

پلیس تهران از وقوع جنایتی جلوگیری کرد؛

جاسازی دختر جوان در صندوق خودرو/ جنایتکاران با برخورد به خودروی پلیس متوقف شدند

دختر جوانی که توسط دو پسر شرور ربوده شده بود با هوشیاری پلیس تهران نجات پیدا کرد.

حوادث - به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ چند روز گذشته ماموران امنیت انتظامی تهران در حال رصد دوربین های امنیتی بودند که متوجه شدند در میدان بهمن دو پسر جوان یک دختر را از صندوق عقب خودرو در آورده و با زور و تهدید قمه در صندلی عقب خودرو پژو 405 بردند.

با مشاهده این موضوع ماموران بلافاصله توسط بیسیم اتفاق را به تمامی واحد های گشتی منطقه اعلام کردند و چون خودرو در محور نواب شمال در حرکت بود انتهای اتوبان را مسدود کردند. چند واحد گشتی پس از چند دقیقه به خودرو رسیدند و راننده خودرو با مشاهده پلیس اقدام به حرکات جنون آمیزی کرد و در حالی دختر نیز از پشت شیشه به ماموران التماس می کرد تا نجاتش دهند، فرد دیگر داخل خودرو به زور قمه دختر به زیر صندلی کشاند تا از دید ماموران به دور باشد.

ماموران با توجه به حساسیت موضوع و عدم توجه راننده به هشدار های پلیس نخست اقدام به شلیک چند تیر هوایی کردند که متاسفانه راننده توجهی به هشدار ها نکرد و بر سرعت خود افزود.

ماموران پلیس تهران در ادامه اقدام به شلیک چند تیر به سمت لاستیک خودرو کردند که آن هم موثر واقع نشد و بازهم راننده خودرو بر حرکات جنون آمیز و سرعت خود افزود.

در ادامه یک خودرو واحد گشتی بسیار به خودرو متهمان نزدیک شد و قصد متوقف کردن آنان را داشت که راننده خودروی مذکور به علت عدم تعادل در حرکت به دلیل سرعت زیاد با خودرو واحد گشتی تصادف کرده و متوقف می‌شود.

پس از توقف خودرو مامواران خودرو مورد نظر را محاصره و دو پسر جنایتکار به هویت مهدی.ع (22ساله) و مهدی.م(26ساله) را که از اراذل و اوباش سطح یک تهران هستند، دستگیر و دختر جوان را به نام "مرجان" از چنگال آنان نجات می‌دهند.

دختر جوان به ماموران گفت: "مهدی.ع" خواستگار من بوده و به دلیلی که چندین بار به او جواب منفی داده بودم قصد گرفتن انتقام از من را داشت ، به طوری که در یکی از خیابان‌های فرعی به همراه دوستش مرا به زور درون صندوق انداخته که با التماس من در میدان بهمن مرا از صندوق در آورده و به داخل صندلی عقب بردند و فکر می‌کنم قصد انتقال من به خارج از شهر را داشتند، که پلیس تهران به موقع در صحنه حاضر شد و مرا از چنگال این افراد شرور نجات داد./باشگاه خبرنگاران

 

 

 


ویدیو مرتبط :
به روزرسانی: پلیس خودروی گوگل را متوقف کرد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فرار جنون آمیز دختر و پسر خلافکار از دست پلیس/ ۴ خودرو تخریب شدنددختر و پسر خلافکار در حین فرار از دست پلیس با 4 خودرو تصادف کردند.

به گزارش  باشگاه خبرنگاران، ساعت ۰۴:۰۰ بامداد ۲۵ اردیبهشت ماه ماموران گشت انتظامی یگان کلانتری ۱۴۴ تهرانپارس در حین گشت زنی در آدرس خیابان پنجم مرکزی به یک خودروی پژو ۲۰۶ با دو سرنشین که در کنار خودرو‌ها توقف کرده بود، مشکوک شدند.

ماموران با انجام بررسی ها علت توقف و پرسه زنی آنان در محدوده را جویا شدند که راننده خودروی مذکور به صورت دنده عقب به سمت افسر گشت این یگان حرکت کرده که مامور خود را از مسیر خودرو خارج کرده و متهمان اقدام به فرار نمودند.

با فرار متهمان عملیات تعقیب و گریز پلیسی آغاز که واحدهای کمکی نیز به تعقیب خودروی متهمان پرداخته و ابتدا با صدای بلند دستور ایست داده و سپس با استفاده از قانون به کارگیری سلاح ابتدا اقدام به تیر اندازی چهار تیر هوایی کردند.

در خلال تعقیب و گریز پلیسی از آنجاییکه متهمان بی‌توجه به فرمان مکرر ایست پلیس در حال فرار بودند، با استفاده از قانون به کار گیری سلاح ابتدا اقدام به شلیک یک تیر هوایی مشقی و ۴ تیر جنگی به سمت خودرو نموده که در این راستا خودروی مذکور در مسیر فرار به 3 خودروی پارک شده خسارت وارد نموده و پس از تعقیب و گریز در تقاطع خیابان طالقانی و خیابان بنی هاشم خودروی ۲۰۶ کنترل خود را از دست داده و با یک خودروی نیسان از پشت برخورد کرده که منجر به متوقف شدن خودرو می‌شود.

با توقف خودرو متهمان سریعاً توسط عوامل این یگان دستگیر شده که راننده خودرو خود را به هویت "پیام" ۲۲ ساله و سرنشین آن "نازنین" معرفی می‌کند و پس از بازرسی خودروی آنها یک عدد بطری کوچک حاوی مشروبات الکلی دست ساز کشف و بعد از بازرسی از "پیام "مقدار 1.45 گرم مواد مخدر از نوع هرویین با لفافه از داخل جیب سمت راست وی کشف می‌شود.

سرهنگ امیر هوشنگ امیری رییس کلانتری ۱۴۴ تهرانپارس درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: متهمان پس از انتقال به کلانتری ضمن تشکل پرونده جهت تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 

 اخبار  حوادث  - باشگاه  خبر  نگاران