اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

توسط پلیس فتا دستگیر شد؛ گرداننده یک سایت مبتذل در استان مرکزیتوسط پلیس فتا دستگیر شد؛

گرداننده یک سایت مبتذل در استان مرکزی

رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان مرکزی از دستگیری مدیر سایت مستهجن و مبتذل خبر داد.

 

 پلیس فتا,ت مستهجن و مبتذل ,متهم,اخبار,اخبار حوادث

به گزارش سرویس حوادث جام نیوز، سرگرد نوروزی با اعلام خبر فوق گفت: « کارشناسان پلیس فتا برای کاهش جرائم و تخلفات در فضای مجازی حین رصد این فضا سایتی را که اقدام به توزیع و ارائه عکس‌ها و فیلم‌های مبتذل خارجی و ایرانی غیرمجاز کرده بود، شناسایی کردند.»

وی با بیان اینکه کارشناسان فتا در بررسی‌ها متهم را شناسایی کردند گفت: «از آنجایی که متهم در یکی از دفاتر خدماتی استان مرکزی شاغل بود با هماهنگی قضایی این متهم دستگیر و کلیه ادوات رایانه‌ای وی توقیف و مورد بازبینی قرار گرفت.»

به گزراش ایسنا، نوروزی گفت: «در بررسی‌ها مشخص شد، تعداد زیادی فیلم‌های مبتذل خارجی درون رایانه متهم وجود دارد که براساس ماده‌ی 21 قانون جرایم رایانه‌ای انتشار، توزیع و معامله محتوای خلاف عفت عمومی (مبتذل و مستهجن) و استفاده ابزاری از نوار (اعم از زن و مرد) در تصاویر و محتوا جرم تلقی شده و پلیس فتا با عاملان آن برخوردی قانونی و قاطع خواهند داشت.»/جام نیوز


ویدیو مرتبط :
دستگیر شدن کاسپاروف توسط پلیس

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

جزئیات گروگانگیری مسلحانه در مراغه و کشته شدن یک نفر/ گروگانگیر توسط نیروهای پلیس زخمی و دستگیر شدگروگانگیری مسلحانه در مراغه

جزئیات گروگانگیری مسلحانه در مراغه و کشته شدن یک نفر/ گروگانگیر توسط نیروهای پلیس زخمی و دستگیر شد

گروگانگیری مسلحانه در پاساژ گنبد کبود مراغه پس از چهار ساعت با زخمی شدن گروگانگیر و آزادی هفت گروگان پایان یافت .

به گزارش خبرگزاری فارس از مراغه، این حادثه ساعت 20 دیشب و با شلیک گلوله از کلت کمری توسط مرد 40 ساله و کشته شدن «احمد – ح» پزشک رادیو لوژیست مراغه‌ای آغاز شد .

گروگانگیر پس از شلیک به پزشک مراغه‌ای با یک تیر هوایی مردم را به وحشت انداخته و مرد دیگری را گروگان می‌گیرد .

در این حادثه علاوه بر مرد گروگان شش نفر دیگر نیز در مغازه‌های اطراف گرفتار وبقیه مردم و مغازه داران پاساژ را تا پایان گروگان‌گیری ترک می‌کنند .

گروگان‌گیر پس از گرفتار شدن در محاصره پلیس مراغه درخواست لب تاب کرده که به گفته منابع آگاه به اینترنت وصل شده است .

تا رسیدن لب‌تاپ، رئیس پلیس مراغه و چندین روانپزشک و دکتر برای آزادی گروگان‌ها از دست گروگانگیر تلاش می‌کنند ولی نتیجه‌ای ندارد .

ازدحام جمعیت در اطراف پاساژ کار را برای پلیس سخت کرده بود .

پس از سه ساعت ، با حضور نیروهای پلیس ویژه تبریز در مراغه و درگیری مسلحانه، گروگانگیر زخمی و افراد گرفتار شده در مغازه‌های پاساژ آزاد شدند .

در این درگیری گروگان‌گیر زخمی و روانه بیمارستان شد.

ساعت 12.5 دقیقه شب گروگانگیر به بیمارستان انتقال و نیروهای ویژه پلیس و نیروهای امنیتی همچنان در داخل پاساژ مستقر و اجازه تردد به این محل را نمی‌‌دهند.

پلیس اظهارنظر درباره علت حادثه و تعداد گروگان‌ها را منوط به بررسی کامل اعلام کرده و هنوز از انگیزه فرد گروگانگیر خبری در دست نیست.

مردم تجمع کننده در محوطه گروگانگیری در پایان با شعار نیروهای انتظامی تشکر تشکر سر دادند.

پاساژ گنبد کبود مراغه دارای دو طبقه و مرکز فروش کامپیوتر و لباس است.

گفته می شود «احمد –ح» با بیش از 55 سال سن از پزشکان خوش نام مراغه‌ای است که اصلیت کرمانی دارد و همسرش مراغه‌ای است./فارس