اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

تماشاگران ایرانی برترین های آسیا شدند


تماشاگران ایرانی با حضور در ورزشگاه آزادی تهران در اولین دیدار تیم ملی ایران در مرحله سوم مسابقات انتخابی جام جهانی برزیل، نام خود را در رده نخست تماشاگران آسیا ثبت کردند.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا روز یکشنبه نوشت: در هفته اول مرحله سوم مسابقات انتخابی جام جهانی 2014 برزیل بیش از 284 هزار نفر به تماشای این مسابقات آمدند که سهم ایرانی ها بیشتر است.

در 10 دیدار برگزار شده ، 284 هزار و 710 نفر با حضور در ورزشگاهها به تماشای مسابقات نشستند که میانگین آنها برای هر دیدار 28 هزار و 471 نفر است.

دیدار تیم های ایران و اندونزی که در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد ، با 75 هزار و 800 نفر بیشترین تماشاگر را به خود اختصاص داد.

دیدار تیم های ژاپن و کره شمالی که در ورزشگاه سایتاما ژاپن برگزار شد نیز با 62 هزار نفر و دیدار تیم های کره جنوبی و لبنان که در سئول برگزار شد با 37 هزار و 655 نفر ، پس از دیدار ایران و اندونزی ، عنوان دیدارهای پرتماشاگر هفته اول مرحله سوم مسابقات انتخابی جام جهانی 2014 برزیل را به خود اختصاص دادند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا ، آمار تماشاگران دیدارها را به شرح زیر اعلام کرد:
ایران و اندونزی در ورزشگاه آزادی تهران : 75,800 نفر تماشاگر.
ژاپن و کره شمالی در ورزشگاه سایتاما : 62,000 نفر تماشاگر.
کره جنوبی و لبنان در ورزشگاه گویانگ در گویانگ : 37,655 نفر تماشاگر.
استرالیا و تایلند در ورزشگاه سنکورپ : 24,540 نفر تماشاگر.
عراق و اردن در ورزشگاه فرانسوا حریری در اربیل : 24,000 نفر تماشاگر.
چین و سنگاپور در ورزشگاه تودونگ : 17,000 نفر تماشاگر.
تاجیکستان و ازبکستان در ورزشگاه متالبورگ : 15,000 نفر تماشاگر.
عمان و عربستان سعودی در ورزشگاه سیب مسقط : 14,000 نفر تماشاگر.
امارات و کویت در ورزشگاه القطاره العین امارات : 8,715 نفر تماشاگر.
بحرین و قطر در ورزشگاه ملی منامة : 6,000 نفر تماشاگر.

منبع: ورزش3ویدیو مرتبط :
آمار تماشاگران لیگ قهرمانان آسیا؛ چین بالاتر از ایران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

برترین برندهای آسیا معرفی شدندمعرفی 500 برند برتر؛

سامسونگ و چایناموبایل برندهای برتر آسیا

برترین برندهای آسیا معرفی شدند.

 

گوشی سامسونگ,لپ تاپ سامسونگ,سامسونگ برند برتر

 

تازه‌ترین فهرست "500 برند برتر آسیا" نشان می‌دهد که برندهای سامسونگ کره جنوبی، بانک آی‌سی‌بی‌سی چین و چاینا موبایل چین در سه مقام اول قرار گرفته و چین، ژاپن و کره جنوبی عنوان دارندگان بیشترین تعداد برندها را از خود کرده اند.

از میان 500 برند برتر از 17 کشور و منطقه، 196 مارک چینی از جمله هنگ کنگ و ماکائو دیده می‌شود که به صورت کلی 39.2 درصد فهرست کل را در بر می‌گیرد و چین برای نخستین بار فراتر از ژاپن مقام اول را از آن خود کرده است.

بر اساس این گزارش، ژاپن با 176 برند و 35.2 در صد برند‌ها و کره جنوبی با 45 مارک به ترتیب در مقام‌های دوم و سوم قرار گرفته‌اند.

به گزارش رادیو چین، پژوهشگران در این باره معتقدند که با وجود آن که چین و هند مناطقی هستند که بازار مصرف‌کنندگان آن بیشتر از کشورهای دیگر آسیا توسعه یافته، اما برندهای محلی آن برای مورد پسند واقع شدن در میان مصرف‌کنندگان کماکان با مشکلاتی رو به روست و نیز معرفی این برندها به سراسر جهان، اقدامی بسیار دشوار است.

منبع:ایسنا