اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

تكذیب شایعه درگذشت آیت‌الله طاهری 

شایعه فوت آیت‌الله سید جلال الدین طاهری اصفهانی تكذیب شد.

در پی انتشار شایعه‌ای در سطح وسیع در استان اصفهان مبنی بر درگذشت نماینده سابق ولی فقیه در استان اصفهان دفتر آیت‌الله طاهری، تاكید کرد كه امام جمعه سابق اصفهان در سلامت نسبی قرار دارد و شایعه منتشر شده صحت ندارد.


ویدیو مرتبط :
شایعه حضور تتلو در برنامه ماه عسل تكذیب شد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

پیام رهبرانقلاب درپی درگذشت آیت‌الله طاهری


مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پی درگذشت آیت‌الله حاج سیدجلال‌الدین طاهری اصفهانی پیام تسلیتی صادر کردند.

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری:  مقام معظم رهبری حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پی درگذشت آیت‌الله حاج سیدجلال‌الدین طاهری اصفهانی پیام تسلیتی صادر کردند.

 متن پیام به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت عالم مجاهد مرحوم مغفور آیت‌الله آقای حاج سیدجلال‌الدین طاهری اصفهانی را به همه علاقه‌مندان بویژه خاندان محترم ایشان تسلیت می‌گویم.

ایشان پس از انقلاب نخستین امام جمعه اصفهان بودند که سالها در این مسند ادای وظیفه نمودند و یکی از فرزندان ایشان به شرف شهادت نائل آمدند. از خداوند متعال مغفرت و رحمت واسعه و علو مقام برای آن مرحوم و فرزند شهیدش مسألت می‌نمایم.

سیدعلی خامنه‌ای

۱۳ خرداد ۱۳۹۲»