اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

تعویق اعلام نتایج آزمون استخدامی فرهنگیاناخبار,اخباراجتماعی , آزمون استخدامی فرهنگیان

وزارت آموزش و پرورش پس از ماه‌ها تلاش برای اخذ مجوز استخدام نیروی انسانی در آموزش و پرورش در نهایت موفق شد آزمون استخدامی را برای 5000 نفر 27 شهریورماه امسال برگزار کند.

پس از اعلام نتایج اولیه از سوی سازمان سنجش قرار بود پذیرفته شدگان پس از طی مراحل گزینش، از ابتدای آذرماه بر سر کلاس‌های دوره یکساله صلاحیت حرفه‌ای معلمی در دانشگاه فرهنگیان بنشینند. اکنون که در واپسین روزهای آذرماه قرار داریم هنوز نتایج اعلام نشده‌اند و پذیرفته شدگان همچنان منتظر اعلام نتایج هستند.

محمد حسین سلیمی جهرمی، رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار «آموزش و پرورش» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در توضیح علت تاخیر در اعلام نتایج گزینش پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش اظهار کرد: روز گذشته طرح موضوع کرده‌ایم، تعدادی از ظرفیت‌ها به دلیل نرسیدن نمرات به حدنصاب علمی، خالی مانده است.

وی افزود: اکنون موضوع در دست بررسی است تا ظرفیت خالی مانده جذب شود.

رئیس مرکز برنامه‌ریزی نیروی انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه احتمالا برای حل این موضوع باید سهمیه‌ها را به لحاظ رشته و نه منطقه تغییر بدهیم گفت: این پروسه چندهفته‌ای طول می‌کشد، چون این افراد پس از معرفی باید گزینش شوند و مراحلی را طی کنند.

 

اخبار  اجتماعی  -  ایسنا 


ویدیو مرتبط :
آزمون استخدامی خنده بازار

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی فرهنگیان


نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش فردا اعلام می‌شود.

خبرگزاری میزان: نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش فردا اعلام می‌شود.

سایت سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای اعلام کرد: قابل توجه داوطلبان گرامی با توجه به نظر وزارت آموزش و پرورش،نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش روز شنبه 16 آبان اعلام خواهد شد.

بنا براین گزارش مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص استخدام این افراد در آموزش و پرورش گفت: قبول شدگان نهایی در این آزمون، مهرماه سال آینده به صورت پیمانی به استخدام آموزش و پرورش در می آیند.