اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

تصادف در اتوبان نطنز ـ کاشان ۱۸ مجروح بر جای گذاشت 

چهره های ورزشی در تشییع احمد رضایی

 

 

معاون مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: بامداد امروز تصادف در اتوبان نطنز ـ کاشان ۱۸ مجروح بر جای گذاشت.

 

علیرضا راحتی امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در کاشان اظهار داشت: اتوبوسی که از شیراز به سمت تهران در حال حرکت بود در نزدیکی های اتوبان نطنز ـ کاشان دچار سانحه شد و ۱۸ نفر از مسافران این اتوبوس مجروح شدند.

وی خاطرنشان کرد: این حادثه تصادف در حالی در ساعت ۵:۴۰ بامداد امروز در کیلومتر ۵۰ اتوبان نطنز کاشان رخ داد که انحراف اتوبوس مسافربری از مسیر سبب واژگونی اتوبوس و مجروحیت و مصدومیت تعدادی از هموطنانمان شد.

معاون مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کاشان در مورد وضعیت مجروحان این حادثه نیز عنوان داشت: ۱۸ نفر مصدوم این حادثه توسط نیروهای امدادی اورژانس ۱۱۵ کاشان دانشگاه علوم پزشکی کاشان به بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان منتقل شدند و حال عمومی آنها رضایت بخش است.

راحتی در ادامه به حادثه ای که برای اتوبوس مسافربری دیگر در اتوبان کاشان قم روی داد نیز اشاره و اضافه کرد: در این حادثه که یکشنبه شب در کیلومتر ۴۸ اتوبان کاشان ـ قم تصادفی میان یک دستگاه اتوبوس مسافربری و یک تریلر رخ داد که در این حادثه ۲۱ نفر از مسافران اتوبوس دچار جراحت شدند که پس از انجام عملیات امدادی اولیه برای مداوا به بیمارستان های کاشان و قم اعزام شدند که اکنون وضعیت عمومی آنان به نسبت رضایت بخش است.... /خبرگزارى ایسنا


ویدیو مرتبط :
زلزله ۶،۸ ریشتری ژاپن ۳۹ مجروح برجا گذاشت

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تصادف مرگبار در جاده قدیم كاشان - نطنز 7 کشته بر جای گذاشت برخورد دو خوردوی سواری,تصادف مرگبار ,تصاویرتصادف مرگبار ,اخبار حوادث امسال

 

تصادف مرگبار در جاده قدیم كاشان - نطنز 7 کشته بر جای گذاشت

برخورد دو خوردوی سواری سمند و پراید در کیلومتر35 جاده قدیم کاشان - نطنز باعث وقوع تصادفی مرگبار و فوت 7 نفر از شهروندان و مجروحیت یک نفر شد.

مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان گفت: برخورد دو خوردوی سواری سمند و پراید درکیلومتر35جاده قدیم کاشان - نطنز باعث وقوع تصادفی مرگبار و فوت 7 نفر از شهروندان و مجروحیت یک نفر شد.

به گزارش ایلنا، "روح الله فدایی" با اعلام این خبر گفت: مامورین امداد و نجات مستقر در ایستگاه شماره 2 سازمان پس از اطلاع از این حادثه از طریق شماره 125 ، در ساعت 19 و 45 دقیقه مورخ 9/1/91 بلافاصله در محل حاضر و اقدامات لازم را جهت جلوگیری از انفجار خودرو، خروج متوفیان و مصدوم گرفتاراز داخل خودروها معمول و جهت مداوا به عوامل امدادی تحویل دادند.

روح الله فدائی افزود: به علت شدت حادثه تمام 4 سرنشین خودروی پراید متاسفانه فوت و از 4سرنشین خودروی سمند نیز 3 نفر فوت نمودند.

وی در ادامه از رانندگان عزیز خواست تا توصیه های ایمنی را جدی گرفته و ضمن رعایت قوانین راهنمائی و رانندگی و حرکت باسرعت مطمئنه از بروز اینگونه حوادث ناگوار جلوگیری بعمل آورند و از هموطنان عزیز درخواست نمود تا در مواقع بروز سوانح رانندگی از تجمع در محیط حادثه جدا خودداری نموده و مامورین امداد و نجات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری را در انجام وظیفه خود یاری نمایند.