اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

تازه ترین عکس های هنرمندان در مکه


تعدادی از هنرمندان کشورمان از اماکن اسلامی و تاریخی مکه مکرمه و همچنین موزه این شهر دیدن کردند.در این بازدید که به همت بعثه مقام معظم رهبری در مکه مکرمه انجام شد، محمدرضا شریفی نیا، ملیکا شریفی نیا، فریبا کوثری، رز رضوی، روناک یونسی ( بازیگر )، داریوش فرضیائی (عمو پورنگ) و چند هنرمند دیگر متشکل از تهیه‌کننده کاگردان،آهنگساز و .. حضور داشتند و  از قبرستان ابوطالب؛ محل دفن حضرت خدیجه کبری( س)، موزه مکه و ... مکرمه دیدن کردند.حجت الاسلام عسکری؛ کارشناس امور روحانیون بعثه مقام معظم رهبری در این بازدید توضیحاتی درباره قبرستان ابوطالب و شخصیتهای اسلامی دفن شده در این مکان، نحوه شهادت شهدای فخ در زمان امام موسی کاظم (ع) و همچنین اشیا و تصاویر نگهداری شده در موزه مکه مکرمه بیان کرد.زیارت دوره، برنامه‌ای است که روحانیون کاروان‌ها برای کلیه زائران ایرانی در مکه مکرمه و مدینه منوره برای آشنایی و زیارت اماکن مقدس بر عهده دارند و نمایندگی‌های بعثه مقام معظم رهبری در این دو شهر به جز برنامه مذکور ، زیارت دوره ویژه‌ای نیز برای نخبگان فرهنگی برگزار می‌کنند.


منبع : برنا نیوز


ویدیو مرتبط :
هنرمندان و زنان غربی تازه مسلمان شده

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تازه ترین موضع آمریكا در قبال سفر احمدی نژاد به لبنان 

 

تازه ترین موضع آمریكا در قبال سفر احمدی نژاد به لبنان

 

همگام با رییس جمهوری در لبنان/

تازه ترین موضع آمریكا در قبال سفر احمدی نژاد به لبنان

نیویورك - سخنگوی وزارت خارجه آمریكا در جدیدترین اظهار نظر در خصوص سفر رییس جمهوری اسلامی ایران به لبنان اعلام كرد كه واشنگتن به دقت برنامه های این سفر را زیرنظر دارد.

'فیلیپ كراولی' در جمع خبرنگاران مدعی شد: كشورهایی مانند ایران و گروههایی مثل حزب الله وجود دارند كه سعی می كنند اقتدار دولت ملی در لبنان را تضعیف كنند و ما به امنیت لبنان متعهد هستیم!

سخنگوی وزارت خارجه آمریكا همچنین گفت كه كشور متبوعش به همكاری مستقیم با دولت لبنان ادامه می دهد و افزود: همان طوری كه پیش از این هم گفتیم در خصوص انگیزه ایران و گروه مورد حمایت آن تردیدهای قاطعی داریم !

این بلندگوی دستگاه دیپلماسی آمریكا باردیگر به تكرار حرفهای گذشته در مورد ایران پرداخت و گفت : ایران باید با جامعه بین المللی در خصوص موضوعات گوناگون و نگرانیهایی كه ما داریم ارتباط برقرار كند كه یكی از همان موضوعات هدف برنامه اتمی اش است!

از كراولی سئوال شد 'احمدی نژاد روز پنجشنبه به جنوب لبنان می رود ، آیا انتظار دارید تنشها در منطقه افزایش یابد؟ '

كراولی گفت :ما نگرانیهای بسیاری در ارتباط با نقشی داریم كه ایران در حال حاضر در منطقه ایفا می كند و همه با دقت مراقب هر آنچه هستیم كه آقای احمدی نژاد در آنجا انجام می دهد ...../تحلیل:ایرنا