اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

اکلیل سرنج چشم پسر 22 ساله را پاره کرد


یک پسر 22 ساله به دلیل پرتاب اکلیل سرنج از ناحیه چشم مصدوم شد.

خبرگزاری فارس: مستقر در بیمارستان فارابی دقایقی پیش یک پسر 22 ساله به دلیل مصدومیت و پارگی چشم به بیمارستان فارابی منتقل شد. پدر این مصدوم در خصوص حادثه گفت: پسرم جلوی درب منزل در شهرک قدس ایستاده بود که ناگهان صدای فریادش بلند شد.

وی افزود: به سرعت به سمت درب منزل رفته و دیدم که چشمان پسرم غرق خون است.

پدر مصدوم در ادامه گفت: با تشخیص پزشکان پسرم به دلیل پارگی چشم بستری شده و باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد.


ویدیو مرتبط :
اکلیل و سرنج 6 کیلویی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

سارق معتاد، گوش دختر 6 ساله را پاره کردسارق معتاد، گوش دختر 6 ساله را پاره کرد

مردی که از دختران خردسال سرقت می‌کرد، در جریان یکی از دزدی‌ها لاله‌های گوش‌ دختری شش‌ساله را پاره کرد تا گوشواره‌های او را بردارد. 

حوادث - به گزارش شرق، یکی از کارگران شهرداری، ساعت16 روز 29 اردیبهشت در حال انجام نظافت در خیابان شهید مصطفوی بود که متوجه سرقت گردنبند طلای دختربچه پنج‌ساله‌ای شد.

کارگر شهرداری که حسینعلی نام دارد با شنیدن صدای گریه و دیدن صحنه سرقت گردنبند دختربچه به سمت سارق رفت و ضمن درگیری با وی این سارق را که چاقو در دست داشت، دستگیر کرد و بلافاصله موضوع را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی به کلانتری کهریزک اعلام کرد.

متهم 52ساله که عروج نام دارد، در بازجویی‌های مقدماتی به انجام سرقت اعتراف کرد و به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران معرفی شد. او در بازجویی‌های تخصصی ادعا کرد فقط همان یک مورد سرقت را انجام داده و جرم دیگری مرتکب نشده است.

با این حال کارآگاهان با بررسی سرقت‌های مشابه، موفق به شناسایی چندنفر از دختربچه‌های پنج ‌تا هفت‌ساله شدند که طلاجات آنها توسط متهم سرقت شده بود.

یکی از این کودکان که دختر شش‌ساله‌ای است، به محض دیدن عروج دچار وحشت شد و خودش را پشت پدرش پنهان کرد. او بعد از اینکه آرام‌تر شد به کارآگاهان گفت این مرد در حین سرقت گوشواره‌هایش، لاله‌های گوش او را پاره کرد.

پدر این دختر گفت: «رفتار سارق باعث ایجاد ترس‌های شبانه در فرزندم شده است. به‌گونه‌ای که در چند شب اول، دخترم در خواب جیغ می‌کشید.» این در حالی بود که دختربچه ابتدا از دیدن متهم دستگیرشده وحشت داشت و خود را پشت پدرش مخفی می‌کرد. 

بنا بر این گزارش سرهنگ‌آریا مرتضی‌رستمی، رییس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران ضمن اشاره به اعتیاد متهم به مصرف موادمخدر، گفت: «تحقیقات از متهم در مراحل مقدماتی قرار دارد و با توجه به شناسایی تعدادی از مالباختگان در مناطق امین‌آباد، باقر‌آباد و کهریزک، تحقیقات برای شناسایی دیگر مالباختگان احتمالی در دستور کار قرار گرفته است و از شکاتی که فرزندشان به این شیوه و شگرد مورد سرقت طلاجات قرار گرفته است دعوت می‌شود برای شناسایی متهم به پایگاه نهم پلیس آگاهی مراجعه کنند.»/شرق