اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

اژه ای: حسین هدایتی تحت تعقیب است


سخنگوی قوه قضائیه با ابراز بی اطلاعی از دستگیری حسین هدایتی، مالک باشگاه استیل آذین از تحت تعقیب بودن وی خبر داد.

خبرگزاری مهر: سخنگوی قوه قضائیه با ابراز بی اطلاعی از دستگیری حسین هدایتی، مالک باشگاه استیل آذین از تحت تعقیب بودن وی خبر داد.

محسنی اژه‌ای، سخنگوی قوه قضائیه در سی و هفتمین نشست خبری خود به اظهارنظر در خصوص برخی از سرمایه گذاران در فوتبال کشور پرداخت.

سخنگوی قوه قضائیه در پاسخ به سئوال خبرنگاری از آزادی محمدرضا زنوزی، متهم فساد مالی و مالک باشگاه گسترش فولاد تبریز با قرار وثیقه 500 میلیارد تومانی خبر داد و گفت: این متهم با قرار وثیقه آزاد شده است.

 همچنین در مورد دستگیری آقای حسین هدایتی، مالک باشگاه استیل آذین تاکنون خبری ندارم اما می‌دانم وی تحت تعقیب است.


ویدیو مرتبط :
حسین هدایتی: این پول را به عشق میلیون ها ایرانی می دهم

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

طعنه های مهران مدیری به «جمشید بسم ا..» و «حسین هدایتی»؛ با «جمشید هزارپا» پدرخواندۀ بازار طلا آشنا شوید+عکسدر حالی که چندی قبل اعلام شده بود که عامل گرانی قیمت ارز شخصی است به نام «جمشید بسم ا..» مهران مدیری کمدین ایرانی در تازه ترین مجموعه ای که برای شبکه خانگی ساخته است با زیرکی تمام طعنه هایی را به این شخصیت وارد نموده است.

پدرخواندۀ بازار طلا

یکی از کاراکترهایی که در مجموعه جدید مدیری با عنوان «ویلای من» حضور دارد «جمشید» نام دارد البته نه «جمشید بسم ا..» که «جمشید مشکات» معروف به «جمشید هزارپا»!!! این کاراکتر از آن مایه داران تازه به دوران رسیده ای است که به قول خود با چند تلفن قادر است کلی پول را جابجا کند. در یکی از دیالوگهای تازه ترین قسمت «ویلای من» جمشید که در حال صحبت تلفنی با شخصی نامعلوم است خطاب به وی می گوید:«بازار طلا را تا آخر هفته آروم می کنم و بعد پول می کشه تو ملک و املاک.»

 

جمشید هزارپا(نفر وسط) با کت و شلواری براق از جنس ساتن و سبیلی کلارک گیبلی بیش از هر چیز نمادی است از تازه به دوران رسیده هایی که یک شبه ره صدساله را می روند!!!

 

همین کاراکتر در بخش دیگری از سریال خطاب به فردی که باز هم نامعلوم است و به تلفن همراه او زنگ زده و از او تعیین قیمت سکه را می خواهد می گوید:«قیمت می خواید؟ قیمت نفت الان بشکه ای چنده؟ طلا چی؟ به خاطر جنگ داخلی سودان؟ الان بارون می آد؟...خیلی خوب، با احتساب همه اینها قیمت سکه میشه 1و 100!..."سی سی"(همسر جمشید) امروز حالش خوب نبوده و من هم امروز گیرم پس در نهایت می شه 1و 280!» بعد همین آقای جمشید روبه پسرعموی صوری اش یعنی مهران مدیری کرده و می گوید:«به خاطر پسرعموی عزیزم میشه 1 و 250.»

پدرخواندۀ بازار طلا

اما این تمام طعنه های مهران مدیری نیست چراکه مدیری در قالب این شخصیت طعنه های تندی هم می زند به حسین هدایتی ؛ مرد متمولی که در سالهای اخیر در فوتبال آفتابی شده. باز هم تلفن جمشید هزارپا زنگ خورده و او در پاسخ به گوشی می گوید:«تیم چندم جدوله؟!...بخرید...چند تا ستاره می خریم، یه مربی قالتاق میاریم و دو تا بوقچی... داور و کمک داور هم که داریم...فقط چند تا مجله ورزشی بخرین می خوام تا آخر فصل روجلد باشم.»

 

نقش «جمشید هزارپا» را در «ویلای من» غلامرضا نیکخواه بازی کرده؛ همان بازیگری که تقریبا از مجموعه «نوروز 77» به این سو تقریبا در بیشتر آثار موفق مهران مدیری حضور داشته است. او در سریال «مرد هزارچهره» نقش پدر «مسعود شصت چی» با بازی مهران مدیری را ایفا کرده بود.

منبع:شبکه ایران