اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

اهدای پرچم گنبد رضوی به حرم حسینی


با حضور مدیر کاروان اعزامی خدام و قائم مقام تولیت آستان مقدس حسینی، پرچم متبرک گنبد حرم مطهر امام رضا(ع) به حرم مطهر امام حسین(ع) اهدا شد.

پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی: در مراسمی که به همین منظور در دفتر افضل الشامی برگزار شد، حجت الاسلام حسینی شریف ضمن ابلاغ سلام تولیت آستان قدس رضوی، پرچم را به آستان مقدس حسینی اهدا کرد.

همچنین متقابلاً قائم مقام آستان حسینی، پرچم متبرک آن آستان را به بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع) اهدا و از حضور پرشور خادمان رضوی در مراسم اربعین حسینی تقدیر کرد.

حسینی شریف با ابراز خرسندی و قدردانی از زحمات آستان‌های مقدس امام حسین(ع) و حضرت ابالفضل(ع) در پذیرایی از کاروان خدام آستان قدس رضوی، بر افزایش تعامل بین عتبات عالیات عراق و ایران تاکید و ابراز امیدواری کرد بهره‌گیری از تجربیات طرفین در امور مربوط به زائران و برنامه‌های فرهنگی بیش از پیش مدنظر قرار گیرد.


ویدیو مرتبط :
پرچم گنبد حرم رضوی(ع) تعویض شد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

پرچم گنبد حرم رضوی تعویض شد


همزمان با بامداد روز سوم ماه ربیع‌الاول، پرچم و پوشش مشکی گنبد و ضریح مطهر امام رضا(ع) تعویض شد و به رنگ سبز درآمد.

خبرگزاری فارس: همزمان با بامداد روز سوم ماه ربیع‌الاول، پرچم و پوشش مشکی گنبد و ضریح مطهر امام رضا(ع) تعویض شد و به رنگ سبز درآمد.

همزمان با بامداد روز سوم ماه ربیع‌الاول، پرچم گنبد و پوشش ضریح مطهر امام رضا(ع)، پس از دو ماه عزاداری تعویض شد و به رنگ سبز درآمد.

در این مراسم جمعی از خدام بارگاه منور رضوی حضرت رضا(ع) حضور داشتند.

گفتنی است، پرچم گنبد و پوشش ضریح مطهر امام رضا(ع) در سی‌ام ماه ذی‌الحجه به مناسبت عزاداری ماه‌های محرم و صفر به رنگ مشکی درمی‌آید.