اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

انفجار مخزن CNG‌ پژو 405 در آزادشهر 4 قربانی گرفت 

 انفجار مخزن CNG‌ پژو 405 در آزادشهر 4 قربانی گرفت

 

انفجار هنگامی رخ داد كه راننده خودرو، در حال سوختگیری بود. در این هنگام ناگهان مخزن منفجر شد و آتش‌سوزی ناشی از انفجار، به مرگ سرنشینان داخل خودرو انجامید.

 

فارس: انفجار مخزن CNG خودروی پژو 405 در شهرستان آزادشهر واقع در شرق گلستان، جان 4 نفر از سرنشینان آن را گرفت.

حادثه انفجار مخزن CNG خودروی پژو 405 هنگامی رخ داد كه راننده خودرو، در حال سوختگیری خودرو بود. در این هنگام ناگهان مخزن منفجر شد و آتش‌سوزی ناشی از انفجار، به مرگ سرنشینان داخل خودرو انجامید.

بنابراین گزارش، این حادثه حدود ساعت 19 شب گذشته رخ داد و طی آن چهار سرنشین خودروی سواری پژو شامل دو زن و دو كودك جان باختند و تنها راننده خودرو كه خارج از خودرو بود زنده ماند.

براساس این گزارش، علت حادثه مذكور در حال بررسی است.

گفتنی است، حدود یكسال پیش نیز حادثه مشابه‌ای در «آق قلا» استان گلستان به وقوع پیوست كه در پی انفجار مخزن CNG خودرو پژو 405، یك نفر جان خود را از دست داد.

علت انفجار در آن زمان، استفاده از مخزنی از نوع كارخانه‌ای اعلام شد...... / فارسویدیو مرتبط :
انفجار بمب به جا مانده از جنگ جهانی اول قربانی گرفت

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

در چین؛انفجار کامیون 26 قربانی گرفتدر چین؛

انفجار کامیون 26 قربانی گرفت

 در آستانه برگزاری مراسم سال جدید چینی، یک کامیون حامل مواد آتش بازی و محترقه در میانه بزرگراهی در مرکز این کشور منفجر شد که در این حادثه 26 نفر جان باختند و مسافت قابل توجهی از این بزرگراه نیز تخریب شد.

انفجار عظیم کامیون موجب تخریب این بزرگراه تقریبا 80 متری در بیرون شهر «سانمنشیا» در استان هنان شد و شدت انفجار به حدی زیاد بود که شیشه‌ پنجره‌های کامیون دیگری در نزدیکی محل وقوع حادثه، خرد و متلاشی شدند.

نیروهای امدادرسان بزرگراه را در محل وقوع انفجار بسته اند و آمار کشته شدگان تاکنون 26 نفر اعلام شده است.

به گزارش  شینهوا، این حادثه دست کم 15 زخمی نیز داشته است که به بیمارستان های نزدیک منتقل شده اند. /جام جم آنلاین