اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

انتقام عجیب دختر جوان از خواهرش


یک دختر چینی برای انتقام از خواهرش با نامزد وی ازدواج کرد اما پس از یک سال این مرد را کشت و با مرد دیگری فرار کرد.

روزنامه ایران: یک دختر چینی برای انتقام از خواهرش با نامزد وی ازدواج کرد اما پس از یک سال این مرد را کشت و با مرد دیگری فرار کرد.

این دختر 25 ساله انتقامجو به نام «لی تسویی» با نامزد خواهر 30 ساله‌اش «تسائو جیان» آشنا شد و پس از اغفال این جوان با هم مراسم عقد و عروسی در منطقه Hangzhou برگزار کردند اما با گذشت یک سال لی تسویی دل به جوان دیگری بست و تصمیم گرفت برای رهایی از دست شوهرش او را بکشد.

تسویی با وارد کردن ضربات چاقو شوهر خود را بشدت مجروح کرد و با همدستی مرد جوان او را نیمه جان به خاک سپردند. پلیس می‌گوید: خواهر لی تسویی که به این زوج ظنین شده بود آنها را تعقیب کرده و پس از سه روز پرده از جنایت هولناک آنها برداشت.

 این دختر در دادگاه خواهرش را یک جنایتکار وحشی معرفی کرد و از قاضی خواست او را به اشد مجازات محکوم کند.

وی خواهر خود را موجودی شر خواند که سزاوار مرگ است. مأموران پلیس می‌گویند پس از کشف محل دفن جسد و انجام کالبد شکافی روشن شد که قربانی با وجود خاک زیادی در ریه‌هایش هنگام زنده به گورشدن هنوز نفس می‌کشید و برای زنده ماندن تلاش می‌کرد.


ویدیو مرتبط :
قتل عجیب دختر جوان در محل کار...!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

قتل بیرحمانه یک دختر جوان مقابل چشمان خواهرش! +عکسبه گزارش پرداد به نقل از دیلی میل: والدین سنگدل یک دختر نوجوان در اقدامی بی رحمانه و وحشتناک او را مقابل چشمان خواهرش به قتل رساندند ، سپس جنازه ی وی را به رودخانه انداختند ، چون معتقد بودند وی باعث شرمساری خانواده شده است.

 

قتل بیرحمانه

 

این دختر به جرم اینکه یک غربی تمام عیار شده و از خواسته والدینش سرپیچی کرده است به قتل رسید. حرفهای والدین این دختر در دادگاه

 

والدین این دختر متهم هستند که او را مقابل چشم خواهرش کشته و جنازه اش را به رودخانه انداخته اند. . این اتفاق مربوط به سال 2004 است و جنازه تجزیه شده "شفیعه احمد" چند روز بعد از مرگش پیداشد. والدین این دختر که هنگام مرگ 17 ساله بود علت قتل وی را سرپیچی از مقررات خانواده اعلام کرده اند.

 

آنها به قاضی گفتند 1سال تلاش کردند تا این دختر را به راه سابق بازگردانند اما چون متوجه شدند او به فرهنگ غرب بیشتر علاقه مند شده است او را به قتل رساندند. پدر او 52 ساله و مادرش 49 ساله است آنها هنگام پیدا شدن جنازه هم در معرض اتهام بودند اما به دلیل اینکه شاهدی برای این ماجرا وجود نداشت و آنها قتل را انکار کردند آزاد شدند.

 

قاضی میگوید علت اینکه این پرونده انقدر دیر پیگیری شده است این است که در زمان حادثه شاهدی وجود نداشته است. و حالا خواهر کوچکتر مقتول که در زمان قتل نوجوان بوده است زمانیکه توسط والدینش به جرم سرقت از منزل به دست پلیس سپرده شد پرده از این راز خانوادگی برداشت و خانواده را روانه دادگاه کرد.

 

قتل بیرحمانه

 

این دختر یک پاکستانی الاصل بود که با مهاجرتش به انگلستان تحت تاثیر فرهنگ غرب به زندگی غربی پرداخته است که همین مسئله باعث مرگش شد. والدین او بعد از کشتن وی دیگر بچه های خانواده را ترسانده بودند که در مورد این مسئله به کسی حرفی نزنند./ گروه خبری پرداد