اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

انتقاد نماینده ولی فقیه در بسیج از معراجی‌ها


حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج،با انتقاد از سریال معراجی ها ساخته مسعود ده‌نمکی پرداخت و تصریح کرد: الان شما به عنوان مثال همین سریال معراجی ها که این شب ها از تلویزیون پخش می شود را ببینید؛ به نظرم سریال کم‌محتوایی است.

تابناک: حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج،با اشاره به فیلم و سریال‌هایی که در حوزه دفاع مقدس ساخته شده به انتقاد از سریال معراجی ها ساخته مسعود ده‌نمکی پرداخت و تصریح کرد: الان شما به عنوان مثال همین سریال معراجی ها که این شب ها از تلویزیون پخش می شود را ببینید؛ به نظرم سریال کم‌محتوایی است.

پایگاه خرب یبسیج نوشت؛ یعنی به قدری ما در این حوزه خوب عمل نکرده ایم که همین سریال هم گرفته است؛ در حالی که سئوال من این است واقعا این سریال چه پیامی دارد؟! غیراز اینکه گاهی اوقات به خاطر کمبود محتوا و پر کردن وقت مردم، با دست خودمان، خودمان را مسخره می کنیم؟!

وی با اشاره به برخی از شخصیت های حاضر در این سریال از جمله امیر نوری در نقش «فرید چاردانگه» تصریح کرد: یک بچه ریشو را برمی دارند به نام بسیجی، یک آدم "منگولی" نشان می دهند که همیشه به دنبال پیچاندن و تک زدن است! بقیه بسیجی‌ها هم آدمهایی احساسی نشان داده می‌شوند که دائما دنبال درگیری‌اند. هیچ کس هم نیست که اعتراض کند.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج تاکید کرد: به نظر من سریال معراجی ها از نظر محتوا سریال معیوبی است اما چه کنیم؟ کسی نیست که یک چیزی بگوید و اعتراض و انتقادی کند.

وی ادامه داد: من نمی دانم کسانی که این سریال ها را می سازند، با خودشان چه فکری می کنند و به دنبال چه هدفی هستند؟ واقعا متعجبم؛ یعنی هدف از تولید سریال معراجی ها آشنا کردن مردم با چیست؟ با لودگی ؟ بی دینی دانشگاه؟ عدم همراهی مسئولان آموزشی کشور با فرهنگ شهدا؟ و یا بی بندو باری دختر و پسرها در دانشگاه ها؟ چه چیزی را قصد دارد به مردم انتقال دهد؟


ویدیو مرتبط :
پاسخ بازیگران "معراجی ها" در انتقاد برخی به فیلم های "د

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

نماینده ولی فقیه در بسیج:احمدی​نژاد و مشایی فرقه‌سازی می‌کنندنماینده ولی فقیه در بسیج,رئیس جمهوری دیکتاتور,احمدینژاد و مشایی

نماینده ولی فقیه در بسیج:ولی فقیه نمی‌خواهد بگذارد که رئیس جمهوری دیکتاتور شود/ احمدینژاد و مشایی فرقه‌سازی می‌کنند

آقای هاشمی می‌خواستند دو دوره ریاست جمهوری خود را بیشتر کنند. وی کارگزاران، آقای خاتمی مشارکت و آقای احمدی‌نژاد مشایی را درست کردند. به ملت ایران جواب دهید که چرا این کار را می‌کنید؟ آیا می‌خو اهید ایران به مصر دیگری تبدیل شود؟بدانید که ولی فقیه نمی‌گذارد.

انتخاب :حجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستعضفین در یازدهمین همایش رده‌های نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج در باغ موزه دفاع مقدس، با اشاره به برخی رفتارها در دوره جدید سفرهای استانی رئیس‌جمهورر، آن را بدعت خطرناک و زشت دانست و تاکید کرد که هیچ رئیس جمهوری این کارها را نکرده است.

اهم سخنان وی در ادامه می آید:

• وقتی که مقام معظم رهبری می‌فرمایند "من یک رای دارم و احدی از رای من خبر ندارد و هر کس به من هر نسبتی بدهد، دروغ می‌گوید" دیگر مسئولان هم باید این روش را به صورت طبیعی انتخاب کنند.

• مشایی در کنار رئیس‌جمهور مکتب اسلامی ایرانی را مطرح و روی موضوع ایران، فرهنگ و کرامت سخنرانی کرد. والله قسم این شهدا برای ایران شهید شدند. قرار بود ایران اسلامی شود نه اینکه اسلام ایرانی شود.

• {در واکنش به تعریف‌ و تمجیدهای رئیس جمهور از مشایی} این همه تعریف از یک فرد به چه انگیزه‌ای است؟ اینها خطا است و ما نصیحت می‌کنیم. این موارد مسائل پشت پرده نیست که افشاگری کنیم. ما در اسلام افشاگری نداریم و این مسائل علنی است و مخفی نیست.

• دست بردن در دین خدا خوش عاقبت نیست. چرا که مقامات دنیایی تمام می‌شود. لعنت خدا بر کسانی که در گذشته مسلمانان فرقه‌سازی کردند.

• در جلسه‌‌ای در محضر مقام معظم رهبری، سردار فیروز‌آبادی گزارشی را خدمت ایشان ارائه داد، آقا فرمود این گزارش خوب بود، اما اگر جایی که از من تعریف شده بود را قیچی می‌کردید، بهتر می‌شد.

• آقای مشایی در جایی مصاحبه کرده و گفته که مقام آقای احمدی‌نژاد از مقام رئیس جمهور بالاتر است و هیچ مقامی در دنیا برازنده‌ احمدی‌نژاد نیست.

آقای احمدی‌نژاد نیز 50 تا 60 صفت برای آقای مشایی تعریف می‌کند؛ این کارها فرقه‌سازی است. آنها فرقه‌سازی می‌کنند و می‌گویند پایان دنیای اسلام است و دنیای اسلام‌گرایی تمام شده است و می‌گویند که انسان جای اسلام می‌نشیند و بیداری انسانی رخ داده است.

• برخی اوقات گفته می‌شود که چرا هر رئیس جمهوری می‌آید، با مقام معظم رهبری اختلاف پیدا می‌کند؟؛ امام خمینی(ره) جواب دادند و فرمودند که "تا ولی فقیه در ایران باشد، ملت ایران سایه هیچ دیکتاتوری را بالای سر خود احساس نخواهد کرد. بنابراین ولی فقیه نمی‌خواهد بگذارد که رئیس جمهوری دیکتاتور شود."

• آقای هاشمی می‌خواستند دو دوره ریاست جمهوری خود را بیشتر کنند. وی کارگزاران، آقای خاتمی مشارکت و آقای احمدی‌نژاد مشایی را درست کردند. به ملت ایران جواب دهید که چرا این کار را می‌کنید؟ آیا می‌خو اهید ایران به مصر دیگری تبدیل شود؟بدانید که ولی فقیه نمی‌گذارد.

• تا ولی فقیه در کشور وجود دارد، آزادترین انتخابات برگزار می‌شود و اجازه نخواهد داد که از رانت قدرت و ثروت استفاده شود و انتخابات فرمایشی شود. لذا امیدواریم که مسئولان سه قوه در جهت صراط مستقیم الهی و در سایه ولی فقیه حرکت کنند./انتخاب