اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

اموجی های جدید در فیسبوک


بعد از مدت ها انتظار، فیس بوک بالاخره اموجی هایی که مدت ها بود وعده آنها را می داد، منتشر کرد. از این پس دیگر دکمه Like تنها راه بیان احساس شما نسبت به نوشته ها و فیدهای خبری نیست.

وب‌سایت دیجیاتو - محمد مافی‌ها: بعد از مدت ها انتظار، فیس بوک بالاخره اموجی هایی که مدت ها بود وعده آنها را می داد، منتشر کرد. از این پس دیگر دکمه Like تنها راه بیان احساس شما نسبت به نوشته ها و فیدهای خبری نیست.

بنابراین از این به بعد در زیر تمام پست های فیس بوک در کنار Like، شما امکان ارسال ۵ واکنش احساسی دیگر (Reactions) را نیز خواهید داشت. این واکنش ها شامل Love ،Haha ،Wow ،Sad و Angry خواهد بود. در تصویر ابتدای مطلب می توانید این اموجی های متحرک را مشاهده کنید.

فیس بوک بالاخره از اموجی های جدید خود رونمایی کرد

فیس بوک هنوز اعلام نکرده که چطور از میان واکنش های احساسی متنوع، به این شش مورد رسیده است، اما مطلب اساسی تر آن است که بر خلاف وعده های قبلی، باز هم خبری از دکمه Dislike نیست. این طور که معلوم است، زاکربرگ تمایل دارد که همچنان کاربران میلیاردی شبکه اجتماعی خود را به هر نحو ممکن مثبت اندیش نگاه دارد.

برای ارسال این اموجی ها کافیست که اشاره گر ماوس را روی دکمه Like سابق ببرید تا باقی آنها ظاهر شوند. در موبایل و تبلت ها نیز می بایست روی دکمه Like لمس طولانی داشته باشید تا بتوانید با تنوع بیشتری به بیان احساس خود بپردازید.

فیس بوک بالاخره از اموجی های جدید خود رونمایی کرد

از این پس فیس بوک به جای نمایش دادن تعداد Like دریافتی هر مطلب، مجموع تعداد واکنش ها را به نمایش درمی آورد.

قرار است در طی روز جاری این قابلیت برای تمام کاربران در سرتاسر دنیا فعال شود.


ویدیو مرتبط :
ناخن اموجی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

شهرک جدید فیسبوک + تصاویرفیسبوک , زاکربرگ , شهر جدید آقای زاکربرگ

شهرک جدید فیسبوک + تصاویر

در محل کار فعلی آنها، سالن آرایش، سالن لباسشویی، و سالن دوچرخه وجود دارد؛ اما برنامه زاکربرگ از این وسیع تر است.

زاکربرگ می خواهد بر اساس سازمان جدید فیسبوک، ساختمان آن را هم تغییر دهد.

همان گونه که در تصویر بالا مشاهده کردید، کارکنان این شبکه اجتماعی اکنون در یک سالن کار می کنند. البته در محل کار فعلی آنها، سالن آرایش، سالن لباسشویی، و سالن دوچرخه وجود دارد؛ اما برنامه زاکربرگ از این وسیع تر است.

 

بنا بر این گزارش، طبق ایده جدید، کارکنان فیس بوک، هرگز از این شرکت خارج نخواهند شد. در عوض، برای آنها شهرکی شبیه کمپ های دانشجویی با همه امکانات ساخته خواهد شد؛ جایی برای کار و زندگی!

 

در ادامه، تصاویری از ماکت شهر جدید آقای زاکربرگ را می بینیم:

 

فیسبوک , زاکربرگ , شهر جدید آقای زاکربرگ

 

فیسبوک , زاکربرگ , شهر جدید آقای زاکربرگ

 

فیسبوک , زاکربرگ , شهر جدید آقای زاکربرگ

 

منبع:rouzegareno.ir