اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

افشای جنایت در باغ سیب 

 

افشای جنایت در باغ سیب

 

عامل قتل مرد چوپان در یكی از باغ های سیب شهرستان دماوند در جریان بازجویی های فنی كارآگاهان پلیس آگاهی ورامین راز جنایت را فاش كرد.

ساعت ۱۱ صبح ۴۱ شهریور امسال مردی در تماس با پلیس شهرستان دماوند از قتل چوپان گله اش در یك باغ سیب خبر داد. پس از این تماس تیمی از كارآگاهان همراه بازپرس ویژه قتل راهی محل جنایت شده و با جسد رضا روبه رو شدند كه با ضربه های جسم سخت از پا درآمده بود. مردی كه موضوع را به پلیس خبر داده بود گفت: رضا چوپان گله ام بود و هر روز ۰۰۲ رأس گوسفند را به اطراف شهر می برد. امروز صبح هم او با گله خارج شد و ساعتی بعد یكی از اهالی خبر قتلش را به من داد. پس از تحقیقات مقدماتی و انتقال جسد به پزشكی قانونی، تیم جنایی با توجه به این كه گوسفندان سرقت نشده بودند احتمال دادند رضا قربانی جنایت كینه جویانه شده باشد. بنابراین صاحب باغ و دو تن دیگر در این رابطه دستگیر شدند اما در بازجویی ها منكر هرگونه اطلاع از قتل شدند. با گذشت دو هفته از دستگیری متهمان پرونده برای كشف راز قتل با دستور بازپرس پرونده در اختیار مأموران اداره جنایی پلیس آگاهی ورامین قرار گرفت.

اما متهمان با تكرار حرف های قبلی منكر قتل شدند. با این حال بالاخره یكی از آنها لب به اعتراف گشود و گفت: «مقتول بدون اجازه گوسفندان را برای چرا به زمین های كشاورزی ما می آورد. روز حادثه من و برادرم همراه دوستم در باغ بودیم كه رضا گوسفندان را برای چرا به آنجا آورد وقتی به او اعتراض كردم با چوب به طرفم حمله ور شد. من هم در دفاع از خود او را با چوب زدم كه جان سپرد.»

پس از اعتراف عامل جنایت، دو همدستش نیز لب به اعتراف گشوده و با قرار قانونی روانه زندان شدند..... / روزنامه ایران


ویدیو مرتبط :
افشای راز جنایت سه زن توسط بهاره رهنما و دوستانش

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

افشای راز جنایت با خارج‌شدن پیرمرد از كماافشای راز جنایت با خارج‌شدن پیرمرد از كما

دزدان جنایتكار وقتی با حمله به زوج سالخورده‌ای می‌خواستند خانه را ترك كنند نمی‌دانستند پیرمرد زنده خواهد ماند.

به گزارش ایران پلیس ثانیه‌شماری می‌كند تا پیرمرد از كما خارج شده و راز دزدان بی‌رحم را فاش كند. ساعت 10 شب 18مردادماه سال‌جاری ماجرای جنایتی هولناك كه در آن پیرزن از پای درآمده بود به پلیس 110 شهریار مخابره شد و تیمی از مأموران كلانتری مركزی شهریار برای بررسی ماجرا پای در قتلگاه این زن گذاشتند. هنگامی كه مأموران وارد خانه ویلایی شدند با بدن بی‌جان پیرزن كه با ضربات چاقو و غرق در خون بود روبه‌رو شدند و بازپرس كشیك دادسرای شهریار را در جریان گذاشتند.

مردی با حضور بازپرس كشیك در صحنه قتل به وی گفت: من هر شب به این زوج پیر سر می‌زنم و به اوضاع زندگی آنان رسیدگی می‌كنم، امشب همانند شب‌های گذشته برای سرزدن به آنان به مقابل در آمدم، هر چقدر زنگ زدم كسی جوابگو نبود، با كلیدی كه داشتم وارد خانه شدم. پس از اینكه وارد پذیرایی شدم با تعجب دیدم كه بیشتر وسایل خانه در جای خودشان نیستند و هر چقدر پیرمرد و پیرزن را صدا زدم، جوابی ندادند. احساس بدی داشتم و احتمال می‌دادم كه اتفاق شومی افتاده باشد، بنابراین برای بررسی موضوع وارد اتاق شدم و با جسد بی‌جان پیرزن كه غرق در خون بود روبه‌رو شدم و كمی آن طرف‌تر نیز همسر وی را دیدم كه وی نیز بیهوش بود، وقتی به پلیس و اورژانس زنگ زدم تا برای كمك بیایند متوجه شدم پیرمرد به سختی نفس می‌كشد و زنده است كه با آمدن اورژانس، تیم پزشكی وی را برای معالجه به بیمارستان انتقال دادند.

در ادامه تیمی از كارآگاهان جنایی شهریار به دستور بازپرس كشیك مأموریت یافتند تا سرنخی از عاملان جنایت بیابند، بدین ترتیب پلیس با تجسس در خانه پیرمرد دریافتند دزدان برای سرقت وسایل خانه به داخل آمده‌اند و پس از اینكه متوجه شدند آنان در خانه هستند پیرزن را با ضربات چاقو به كام مرگ فرستاده‌اند و پیرمرد را نیز به آستانه مرگ كشانده‌اند و به خیال اینكه وی نیز به قتل رسیده است با خیالی آسوده دست به سرقت زده‌اند. بر این اساس كارآگاهان برای بررسی‌های بیشتر به بیمارستان رفتند، ولی شواهد نشان می‌داد پیرمرد به دلیل شدت جراحات در كما به سر می‌برد.

بنا بر گزارش ، تیمی ویژه از كارآگاهان برای ردیابی عاملان جنایت در حال بررسی سرنخ‌هایی از آنان هستند و یك مظنون در این رابطه دستگیر شده است و كارآگاهان منتظر هستند كه تنها شاهد قتل پیچیده در خانه ویلایی از كما خارج شود تا بتواند سرنخ‌های جدیدی در اختیارشان قرار دهد./ایران