اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

اعطای نشان خاندان سلطنتی به کیت میدلتون


کیت میدلتون اخیرا اخیرا نشان خانواده سلطنتی ملکه الیزابت دوم را دریافت کرده است. این نشان بلند مرتبه ترین نشانی است که تنها به زنان خانواده سلطنتی اعطا می شود.

صبح بخیر: به نظر می رسد کیت میدلتون اخیرا جا پای دایانا، شاهدخت ولز و نامادری شاهزاده ویلیام، کامیلا دوشس کورنوال، گذاشته است. او اخیرا نشان خانواده سلطنتی ملکه الیزابت دوم را دریافت کرده است. این نشان بلند مرتبه ترین نشانی است که تنها به زنان خانواده سلطنتی اعطا می شود. این نشان شامل یک قاب الماس است که تصویر ملکه در وسط آن قرار گرفته و توسط روبانی زرد رنگ از لباس آویزان می شود و تنها در ماموریت های دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.

1. سابقه اعطای این نشان به 200 سال پیش، توسط جرج چهارم، باز می گردد و درست مانند اعطای ستاره طلایی از طرف پادشاه است. گویا ملکه باور دارد که کیت در چهارمین سال ازدواج خود با شاهزاده ویلیام لیاقت آن را به عنوان نماینده خانواده سلطنتی، دارد.

اعطای نشان خانواده سلطنتی به کیت میدلتون


2. ملکه دیانا، سال 1983.

اعطای نشان خانواده سلطنتی به کیت میدلتون


3. کامیلا دوشس کورنوال، سال 2013.

اعطای نشان خانواده سلطنتی به کیت میدلتون


ویدیو مرتبط :
اعطای نشان به اکبر عبدی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

حرکت غیر اخلاقی مجله فرانسوی، خشم خاندان سلطنتی را برافروخت!+تصاویرحریم خصوصی زندگی افراد مشهور و سران کشورها، از دیرباز تاکنون دستخوش افراد سودجو قرار می گرفته است.
پس از رسوایی اخلاقی پرنس هری و انتشار عکسهای عریان وی در میهمانی ناشایست لاس وگاس، اینبار مجلات و رسانه های غربی دست به اقدامی زدند که باردیگر  موجبات خشم درباریان انگلیس فراهم شد.

روز جمعه در حالی که یک مجله فرانسوی عکسهایی نیمه عریان از عروس خاندان سلطنتی انگلیس را برای اولین بار منتشر کرده بود، موجب شد تا اعضای خاندان سلطنتی از مجله فرانسوی کلوزر شکایت کرده و مدیران شان را پای میز محاکمه ببرند.

پس از انتشار این تصاویر، سایر رسانه ها نیز به تقلید از حرکت غیر اخلاقی این مجله، دست به انتشار این تصاویر کاملا خصوصی زدند.مجله ایتالیایی هم که روز گذشته ،تهدید به انتشار این تصاویر کرده بود، صبح امروز این عکسها به انضمام تعدادی تصاویر دیگر از آنها را در صفحات ویژه خود منتشر کرده و انرا به معرض دید عموم قرار داد.

گفته می شود این تصاویر زمانی از پرنس ویلیام و همسرش گفته شده که آنها در ویلای شخصی شان در جنوب فرانسه به سر می بردند.همچنین زاویه ای که عکاس این تصاویر از انها عکس تهیه کرده است نیز طبق نظر کارشناسان مشخص شده و پلیس اینترپل به دنبال شکایت خاندان سلطنتی به پلیس انگلیس در جستجوی عکاس این تصاویر غیر اخلاقی است

اخبار سیاسی و اجتماعی , تصاویر نیمه عریان از کیت میدلتون

اخبار سیاسی و اجتماعی , تصاویر نیمه عریان از کیت میدلتون

اخبار سیاسی و اجتماعی , تصاویر نیمه عریان از کیت میدلتون

منبع:روزگارنو