اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

اصابت شهاب سنگ به یک منزل در ایران


فرماندار فامنین از اصابت یک قطعه شهاب سنگ در شهر فامنین به یک خانه مسکونی خبر داد و گفت: وزن این شهاب سنگ نزدیک به یک کیلو بوده که تکه‌های آن برای بررسی بیشتر به آزمایشگاهی در همدان ارسال شده است.

خبرگزاری فارس: فرماندار فامنین از اصابت یک قطعه شهاب سنگ در شهر فامنین به یک خانه مسکونی خبر داد و گفت: وزن این شهاب سنگ نزدیک به یک کیلو بوده که تکه‌های آن برای بررسی بیشتر به آزمایشگاهی در همدان ارسال شده است.

ظاهر پورمجاهد امروز در گفت‌وگویی از اصابت یک قطعه شهاب سنگ در شهر فامنین به یک خانه مسکونی خبر داد و اظهار کرد: این شهاب سنگ حوالی ساعت 22:30 شب جمعه پس از برخورد به سقف یک منزل مسکونی دوتکه شد.

وی با بیان اینکه خوشبختانه آسیب جزئی به خانه وارد شده و ساکنان آن نیز سالم هستند، گفت: صاحب خانه حوالی ظهر امروز شنبه تکه شهاب‎سنگ را به فرمانداری فامنین آورده و اتفاق را بازگو کرد.

فرماندار شهرستان فامنین افزود: بعد از این وضعیت، بلافاصله موضوع با ستاد مدیریت بحران در میان گذاشته شد.

وی با بیان اینکه وزن این شهاب سنگ نزدیک به یک کیلو بوده، تأکید کرد: تکه‌های این شهاب سنگ برای بررسی بیشتر به آزمایشگاهی در همدان ارسال شده است.


ویدیو مرتبط :
اصابت شهاب سنگ

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

شهاب گردان:ذوب آهن با قهرمانی آسیا به ایران باز می گردد 

 

 

شهاب گردان:ذوب آهن با قهرمانی آسیا به ایران باز می گردد

 

دروازه‌بان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: تیم ما با جام قهرمانی هشتمین دوره لیگ قهرمانان آسیا به ایران باز می گردد.

شهاب گردان افزود: شاید برخی باور نمی کردند ذوب آهن بتواند تا این مرحله از لیگ قهرمانان آسیا پیش آید اما این اتفاق افتاد و اکنون این تیم در دیدار فینال به مصاف سئونگنام کره جنوبی می رود و شک نکنید که تیم ما در بهترین شرایط روحی و روانی برای کسب جام قهرمانی است.

دروازه بان ذوب آهن در ادامه گفت: شناخت نسبتا خوبی از تیم سئونگنام کره جنوبی داریم و کادر فنی نکات بسیار مهمی را در ارتباط با نقاط قوت و ضعف آنها به ما گوشزد کرده و باید بپذیریم که تیم قدری هستند و بازی سختی را پیش رو داریم اما از طرفی نسبت به پوهانگ و الهلال قویتر نیستند و توانایی پیروزی برآنها و کسب جام قهرمانی را در توکیو داریم.

وی در خصوص شرایط آب و هوایی توکیو نیز ادامه داد: خوشبختانه حضور زودهنگام ما در توکیو که بر مبنای علمی صورت گرفت باعث خواهد شد که به شرایط زمانی، مکانی و آب وهوایی عادت کنیم و در روز مسابقه در ورزشگاه ملی توکیو با یک وضعیت جسمی و روحی خوب به میدان برویم از طرفی واقعیت این است که بازیکنان فقط به قهرمانی می اندیشند.

گردان خاطر نشان کرد: یک مجموعه همدل از کارخانه تا باشگاه گرفته تا کادر فنی و بازیکنان همچنین هواداران که تیم با اقتدار به فینال رسید و اکنون در آستانه کسب مقام قهرمانی قرار دارد و بدون اغراق می گویم شانس تیم ما حتی بیشتر از تیم کره‌ای است و همه اینها برای سربلندی فوتبال باشگاهی در ایران است که خوشبختانه رقم خورده است.