اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

ادعاهای داوود احمدی نژاد ؛ انتقام گیری از مشایی با افشای واقعیت؟! 

ادعاهای داوود احمدی نژاد ؛ انتقام گیری از مشایی با افشای واقعیت؟!</p <p style=

 

آقای داوود احمدی نژاد ، برادر رئیس جمهور و رئیس سابق بازرسی نهاد ریاست جمهوری مدتی است که سخنانی کاملاً خاص درباره جریان اسفندیار رحیم مشایی مطرح می کند. از جمله آن که چندی پیش از صدور صدها مجوز حمل سلاح برای اعضای جریان انحرافی و وابستگان آنها خبر داده بود و اخیراً‌ نیز گفته است که "جریان انحرافی کنونی افرادی را در جنگل‌های شمال در قالب تیم‌های کوه‌نوردی آموزش‌های نظامی داده و از طریق کانال‌های توریستی وابسته به دولت برای آموزش به خارج می‌بردند." (خبرگزاری فارس)داوود احمدی نژاد

این سخنان از دو حال خارج نیستند ؛ یا مقرون به صحت اند و یا دروغ ؛ که در هر حال نیازمند رسیدگی هستند. مع الوصف تا کنون هیچ خبر یا نشانه ای دال بر تعقیب قانونی این ادعاها در دست نیست و ایشان همچنان به این سخنان تکان دهنده ادامه می دهد.

اگر واقعاً حرف های ایشان واقعیت دارد و جریانی آن هم در درون دولت به طور غیرقانونی و پنهانی دست به کار سلاح و آموزش های مخفیانه نظامی در دل جنگل های شمال و خارج از کشور شده است و برای یاران خود مجوز حمل سلاح هم صادر کرده و ... آنگاه باید از نهادهای نظارتی و امنیتی مسوول انتظار برخورد سریع و بی مماشات با این روند را داشته باشیم . مگر می شود اقداماتی بدین خطرناکی در دل دولت انجام شود و مسوول سابق بازرسی نهاد ریاست جمهوری هم در سخنرانی ها و مصاحبه های خود آن را مدام جار بزند ولی کسی کاری نکند و مقدمات محاربه را در هم نشکند؟!

چطور است که با یک روزنامه نگار یا وبلاگ نویس به محض آن که مطلبی ناخوشایند بنویسد فوراً و بدون فوت وقت برخورد می شود ولی یک عده با حمایت جریان موسوم به انحرافی در تدارک اقدام نظامی هستند و کک کسی هم نمی گزد؟!

اما حالت دوم این است که سخنان داوود احمدی نژاد ، نسبتی با واقعیت ندارد و تنها به خاطر منویات سیاسی و جناحی ترویج می شود ؛ به هر حال او قربانی زیرآب زنی مشایی و تیمش شده و حالا که کتک خور جریان انحرافی "ملس" است دارد انتقام می گیرد!

در این صورت نیز آیا خود این آقا به دلیل تشویش اذهان عمومی قابل تعقیب نیست؟ اگر فرد دیگری جز برادر رئیس جمهور دور بیفتد و در این شهر و آن دانشگاه و این روزنامه و آن خبرگزاری ، بخشی از دولتمردان را متهم کند که در سودای عملیات نظامی هستند و نیروهایشان را برای آموزش به جنگل های شمال و خارج کشور می فرستند و ... آیا می تواند مصون از هر گونه تعقیب و سوال و جواب و محاکمه ای باشد؟!

ادعاهای داوود احمدی نژاد با توجه به نوع ادعاهای وی که بسیار بزرگ ، مهم و بی سابقه است از آن نوع سخنانی نیست که بتوان با بی اعتنایی از کنارش گذشت بلکه در هر دو صورت "صحت یا سقم"، نیازمند رسیدگی است تا با روشن شدن واقعیت و برخورد با متخلف یا متخلفین ، این موضوع به جمع موضوعاتی که مردم را نگران می کند افزوده نشود ،‌ مردمی که به طور روزانه با هزاران مشکل و دغدغه مواجهند و اعصابشان دیگر کشش جنجال های جدید را ندارد.../عصرایرانویدیو مرتبط :
ادعاهای سعید جلیلی به سبک احمدی نژاد

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

داوود احمدی نژاد:گرانی و تورم نتیجه سوء تدبیر عمدی است/ صفاتی که در حکم مشایی آمده خدا برای پیامبرانش نیاورده استداوود احمدی نژاد مطرح کرد:

گرانی و تورم نتیجه سوء تدبیر است

رئیس سابق بازرسی نهاد ریاست جمهوری در اظهاراتی به تشریح فعالیت‌ها و عملکرد جریان انحرافی در کشور پرداخت و گفت: بی کفایتی جریان انحرافی بزرگترین جنایت آنها به کشور است.

 

اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

به گزارش خبرنگار مهر، داوود احمدی نژاد شامگاه جمعه در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که از سوی مجمع هماهنگی پیروان امام و رهبری قم در مسجد زین العابدین(ع) برگزار شد، با بیان اینکه مردم قم از پشگامان انقلاب اسلامی بودند، افزود: امروز بعد از گذشت 34 سال از انقلاب اسلامی ایران شاهدیم که ابرقدرت‌های دنیا در برابر انقلاب اسلامی سر تعظیم فرود آورده و انقلاب ما چشم و چراغ کشورهای اسلامی است.

وی عنوان کرد: دلیل اصلی پایداری و تدام انقلاب اسلامی در طول این سال‌ها در برابر همه هجمه‌های دشمنان آن است که ملت ایران هیچ‌گاه از انقلاب سهمی نخواستند و تنها به دنبال ایثار و فداکاری بودند.

رئیس سابق بازرسی نهاد ریاست جمهوری افزود: علت دیگر آنکه انقلاب اسلامی در برابرهمه ناملایمتی‌ها و نامردی‌های دشمنان ایستاده است به دلیل عنایت موهب رهبری است که گنجینه عظیم تدبیر به حساب می رود.

وی در ادامه با بیان اینکه در اجلاس کشورهای جنبش عدم تعهد که در تهران برگزار شد برخی از افراد فکر کردند که این کشورها برای آن به ایران می‌آیند که ما را از انزوا خارج کنند، افزود: جنبش غیر متعهد درحدود 60 سال قبل تشکیل شد و در طول فعالیت خود در جامعه جهانی بردی نداشته و حتی برخی از کشورهای عضو، با آمریکا و اسرائیل هم رابطه نزدیکی داشتند و درواقع آنها به ایران آمده بودند تا راه و رسم یک کشور مستقل را بیاموزند و بفهمند که غیرمتعهد به چه معنا است.

ایمان و بصیرت موجبات استقامت ملی را فراهم کرد است

احمدی نژاد با بیان اینکه ایمان و بصیرت موجبات استقامت ملی در ایران را فراهم کرد است، افزود: در طول این 33 سالی که از انقلاب اسلامی ایران گذشته است بسیاری از کشورها دچار کودتا شده و از بین رفتند در حالی که توطئه‌هایی که برای ایران از سوی دنیای استکبار طراحی شده بود صدها برابر از آن کشورها بیشتر و بالاتر بود.

جریان انحرافی امروز می‌خواهد ملت را از مسیر انبیاء و اولیا برهاند

وی با بیان اینکه فتنه 88 آخرین توطئه دشمنان علیه ملت ایران نیست، افزود:جریان انحرافی امروز می‌خواهد ملت را از مسیر انبیاء و اولیا برهاند و به مسیر دیگری بکشاند که خواست مستکبرین است.

بی ارزش شدن پول نتیجه سوء مدیریت و بی کفایتی جریان انحرافی است

این فعال سیاسی گفت: کشور ایران از جنبه‌های مختلف علمی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی از کشوری همانند افغانستان صدها برابر بالاتر است اما امروز شاهد آن هستیم که ارزش پول افغانستان از ایران بیشتر است و این به دلیل سوء مدیریت و بی کفایتی جریان انحرافی است.

وی در ادامه به مقایسه رفتارهای جریان انحرافی با طالبان پرداخت و افزود: جریان انحرافی در داخل کشور نقش دارد در حالی که طالبان در گستره بیشتر در منطقه در حال فعالیت است.

احمدی نژاد عنوان کرد: جریان انحرافی همانند طالبان در عین واحد خود را هم مومن و هم کافر و هم ظالم و مظلوم نشان می‌دهد.

وی افزود: جریان انحرافی هم دم از امام زمان(عج) می‌زند و هم از مکتب ایرانی می‌گوید و هم در کنار هدیه تهرانی می‌نشیند.

بی کفایتی جریان انحرافی بزرگترین جنایت آنها به کشور است

رئیس سابق سازمان پدافند غیر عامل کشور با بیان اینکه بی‌کفایتی جریان انحرافی بزرگترین جنایت آنها به کشور است، افزود: شیطنت‌های جریان انحرافی هر چقدر جلوتر می‌رویم بیشتر و پر رنگ تر می‌شود.

وی ادامه داد: جریان انحرافی با اسم امام زمان(عج) در کشور اسلامی ولایت زدایی و همانند جریان خوارج در صدر اسلام رفتار می‌کند.

صفاتی که در حکم مشایی آمده خدا برای پیامبرانش نیاورده است

احمدی نژاد با اشاره به تغییر و تحولاتی که در نهاد ریاست جمهوری رخ داده، با بیان اینکه در ابتدا ما فکر می‌کردیم این تغییر در راستای مصلحت نظام و پیروی از رهبری است، افزود: 39 صفاتی که درحکم مشایی آمده صفاتی است که خداوند برای پیامبران خود نیاورده است.

وی تصریح کرد: این تغییر و تحول برای آن بوده تا جایگاهی قانونی برای این آدم در فضای کشورهای عدم تعهد ایجاد شود.

رئیس سابق بازرسی نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه فتنه فتنه‌گران تمامی ندارد، افزود: فتنه گران به دنبال ایجاد فتنه‌ای بزرگتر از سال 88 هستند.

وی در ادامه با بیان اینکه نوح نبی فرزند خود را به دلیل اینکه از مسیر الهی خارج شده بود طرد کرد، افزود: در عصر ما نیز برخی از بزرگان که فرزندانشان مسیر خود را جدا کردند آنها را طرد کردند همانند آیت الله مشکینی، آیت الله خزعلی و محمدی گیلانی چرا که آنها در عقیده و آرمان با فرزندانشان مشکل داشتند.

احمدی نژاد عنوان کرد: امروز هرکس گفتار و رفتار ولایت در وجودش شیرین نباشد، گفتار و رفتار اوباما برای او شیرین خواهد بود و در طول سالهای بعد از انقلاب شاهد بودیم هر جریان و یا گروه سیاسی که اندازه‌ای در خصوص ولایت فقیه نظر منفی داشت به انزوا فرو رفت که تعدادی از سران آنها را در حوادث فتنه سال 88 دستگیر کردند.

جریان انحرافی می‌خواست با قهر کردن به اهداف خود برسد

این فعال سیاسی تصریح کرد: جریان انحرافی برای آنکه نتوانست توطئه سیاسی و فرهنگی خود را در کشور دنبال کند می‌خواست با قهر کردن به اهداف خود برسد.

وی با بیان اینکه مردم ما از قهر کردن به شدت بیزار هستند، افزود: در شرایطی که ولایت فقیه نه تنها کشور بلکه جهان اسلام را هدایت می کند، قهر کردن معنایی ندارد.

احمدی نژاد ادامه داد: جریان انحرافی به پاسارگارد رفته و بر سر قبر کوروش سجده کردند و من عکس آنها را دارم و بعد کنار هدیه تهرانی می‌نشینند و در تاجیکستان جشن‌های نوروز به پا می‌کنند و به دلیل اینکه با این ترفندها نتوانستند مردم را از مسیر حق باز دارند با مردم قهر کردند.

رئیس سابق سازمان پدافند غیر عامل کشور اضافه کرد: جریان انحرافی مهره‌های استکبار هستند ولی نمی‌خواهند این واقعیت را بپذیرند.

وی عنوان کرد: جریان انحرافی افرادی دارد که این افراد با پایگاه‌های منافقین در فرانسه، نوروژ و اشرف عراق رابطه دارند.

بی بندوباری اقتصادی امروز در راستای خروج ملت از مسیر ولایت است

رئیس سابق بازرسی نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه ملت تا زمانی که در مسیر الهی قرار داشته باشد دشمن دست از سر آنها برنخواهد داشت، افزود: دشمن زمانی با ما کاری نخواهد داشت که ما از مسیر ولایت جدا شویم و ایجاد بی بندوباری اقتصادی امروز در راستای خروج ملت از مسیر ولایت است.

وی با بیان اینکه جریان انحرافی به دنبال پیروزی در انتخابات نیست و طرح این مسئله تنها یک بازی سازی است، افزود: جریان انحرافی به دنبال ایجاد فتنه است و چون در یک تک فرهنگی و سیاسی نتوانتسته است به مقاصد خود دست یابد، می‌خواهد جریانی به راه بیندازد و مردم را به خیابان بکشاند و علیه نظام بشوراند.

گرانی و تورم نتیجه سوء تدبیر عمدی است

رئیس سابق سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان اینکه مشکلات اقتصادی کشور، گرانی و تورم در نتیجه سوء تدبیر است ابراز داشت: تا زمانی که ملت ما در مسیر ولایت قرار داده باشد، فتنه جریان انحرافی نیز همانند هزاران فتنه دیگر به لطف الهی خنثی خواهد شد و جریان انحرافی نیز مانند سایر جریانات به زباله دان تاریخ خواهد رفت.

احمدی نژاد تاکید کرد: ملت باید در روز 22 بهمن با حضور یکپارچه خود اثبات کنند که هنوز انقلابی هستند و یک لحظه از آرمان‌های خود دست بر نمی‌دارند.

ولایت فقیه رستگاری دنیا و آخرت را برای ما به ارمغان خواهد آورد

وی عنوان کرد: اگر ملت از مسیر ولایت غافل نشود، ولایت فقیه رستگاری دنیا و آخرت را برای ما به ارمغان خواهد آورد چرا که ولایت فقیه جز در مسیر خدا در مسیر دیگری حرکت نمی‌کند.

رئیس سابق بازرسی نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه قانون خط قرمز ماست، افزود: قوه قضائیه امروز وقتی می‌خواهد برخی از افراد جریان انحرافی را دستگیر کند عنوان می‌کنند که این افراد خط قرمز ما هستند و نباید به آنها نزدیک شد.

امثال خاوری بسیار هستند

احمدی نژاد عنوان کرد: عده ای مدام شعار عدالت سر دادند اما امروز به جایی رسیده‌ایم که برخی از افراد با ماشین‌های میلیاردی در خیابان‌ها جابجا می‌شوند ولی برخی‌ها روزیشان را در سطل‌های زباله جستجو می‌کنند.

این فعال سیاسی ابراز داشت: جریان انحرافی افراد بی کفایت را دور خود جمع کرده است و من وقتی در بازرسی بودم با سرکار آمدن افرادی همانند خاوری مخالفت کردم که امثال وی بسیار هستند./مهر