اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

ادامه حمایت اتحادیه اروپا از منافقین: معرفی مشاور ویژه کاترین آشتون در امور پادگان اشرف 

ادامه حمایت اتحادیه اروپا از منافقین: معرفی مشاور ویژه کاترین آشتون در امور پادگان اشرف

 

اتحادیه اروپا مشاور ویژه در امور پادگان اشرف تعیین کرد.

به نقل از روزنامه الوطن کویت، اتحادیه اروپا تصمیم گرفت سمت مشاور ویژه ای را برای کاترین آشتون کمیسر عالی سیاست خارجی و امنیتی این اتحادیه در امور "پادگان اشرف" ایجاد کند!

این مشاور ویژه ، یک دیپلمات ارشد بلژیکی به نام "جون دو ریو" است. او پیش از این سفیر بلژیک در اتحادیه اروپا بود.

پادگان اشرف واقع در عراق محل استقرار شماری از اعضای گروهک تروریستی مجاهدین خلق (منافقین) است.

روزنامه الوطن در این باره می نویسد: ایجاد این پست، نشانه ای از تمایل اتحادیه اروپا برای ایفای نقش محوری و اصلی در پایان دادن به کشمکش بر سر آینده پادگان اشرف است.

در همین حال "استراوس استیفنسون" رئیس هیات پارلمانی اروپا که به عراق سفر کرده ، گفته است: طرحی برای انتقال ساکنان پادگان اشرف به کشورهای عضو اتحادیه اروپا و دیگر کشورها و اعطای وضعیت پناهندگی به آنها وجود دارد.

وی تعداد ساکنان پادگان اشرف را 3400 نفر اعلام کرده است.

اتحادیه اروپا پیش از این نیز گروهک مجاهدین خلق (منافقین) را از فهرست گروه های تروریستی این اتحادیه خارج کرده بود.

این گروهک همچنان در فهرست سیاه آمریکا باقی مانده است.

قبل از این مقامات عراق بر تخلیه پادگان اشرف از اعضای منافقین تا قبل از پایان سال جاری میلادی تاکید کرده بودند.

اعضای منافقین به طور غیرقانونی در پادگان اشرف واقع در غرب بغداد مستقر هستند و مدعی اند حق حضور در این مکان را دارند.

منافقین در ترور و شهادت حدود 12 هزار ایرانی پس از انقلاب اسلامی 1357 تاکنون، دخالت داشتند.

مسعود رجوی ، سرکرده این گروهک نیز از زمان حمله نظامی آمریکا به عراق در سال 2003 تاکنون دیده نشده و خبرهای بسیاری درباره مرگ او وجود دارد. همسر او مریم رجوی - که خود را رئیس جمهور ایران می خواند(!) - در کشور فرانسه یکی از اعضای اصلی اتحادیه اروپا زندگی می کند.

پادگان  اشرف در شمال شهر خالص و در فاصله ۱۰۰ کیلومتری بغداد و ۸۰ کیلومتری مرز ایران در شرق عراق قرار دارد.

این پادگان در سال ۱۳۶۵ شمسی و پس از انتقال مرکز اصلی منافقین به عراق تأسیس شد.

اعضای منافقین نه تنها در ترور و شهادت شهروندان ایرانی دخالت داشتند بلکه در سرکوب اعتراضات مردمی عراق در دوره زمامداری صدام نیز مشارکت فعال داشتند.

آنها در عملیات های مختلف نیز در  دوره جنگ هشت ساله به طور مستقیم و غیر مستقیم به ارتش عراق در حملات علیه ایران ، کمک می کردند.

موقعیت پادگان اشرف

ادامه حمایت اتحادیه اروپا از منافقین: معرفی مشاور ویژه کاترین آشتون در امور پادگان اشرف

تحلیل:عصرایران


ویدیو مرتبط :
اخراج منافقین از پادگان اشرف!!!!!!!!!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

حمایت ویژه منافقین از گروهك پژاك 

 

 

حمایت اشكار از حمله گروهك پژاك به مردم و نیروهای سپاه پاسداران در اغلب سایتهای وابسته به این گروهك پرده از ارتباط مستمر میان این گروههای تروریستی برداشت و دروغ بودن ادعای سازمان مجاهدین را به اثبات رساند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی انجمن دوستداران عدالت (خانواده های شهدای ترور كشور)، سازمان مجاهدین خلق ( منافقین) روز گذشته با انتشار بیانیه سازمان فدائیان خلق كه یك سازمان تروریستی است و در اوایل انقلاب موجی از ترور و خشونت را در كشور به راه انداخته بود حمایت خود را از اقدامات این سازمان تروریستی نشان داد و ثابت کرد هیچگاه نمی تواند ماهیت تروریستی خویش را تغییر دهد.

انتشار این بیانیه دریكی از سایتهای سازمان مجاهدین خلق در كنار حمایت اشكار از حمله گروهك پژاك به مردم و نیروهای سپاه پاسداران در اغلب سایتهای وابسته به این گروهك پرده از ارتباط مستمر میان این گروههای تروریستی برداشت و دروغ بودن ادعای سازمان مجاهدین را در زمینه کنار گذاشتن سلاح و خشونت به اثبات رساند.

حمایت اخیر سازمان مجاهدین خلق از حمله غافلگیرانه اعضای گروهك تروریستی پژاك به مردم و نیروهای سپاه پاسداران و درگیری با انها ، نشان داد كه منافقین به هیچ وجه براساس ادعای خود دست از اعمال تروریستی و ضد انسانی برنداشته اند و از هر اقدام تروریستی بر علیه مردم ایران خوشحال می شوند. تروریسم در سازمان مجاهدین خلق با نماد سلاح در ارم به رنگ خون ان نشانگر ان است كه جنایت و ترور از این گروهك پاك شدنی نیست.

سناریوهای جدید سازمان منافقین، كه بر پایه گرفتن ژستهای دموكراتیك و حقوق بشری بنا گردیده است ، نه تنها نمی تواند سابقه سراسر ترور و جنایت این فرقه تروریستی را از اذهان مردم ایران پاك نماید، بلكه مورد انتقاد شدید بسیاری از مدافعان حقوق بشر نیز واقع شده و منجر به اشكار شدن چهره فریبكارانه سازمان در نزد بسیاری از حامیان انها گردیده است...../تحلیل:عصرایران