اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

احکام همدستان قاتل داداشی صادر شد 

 

احکام همدستان قاتل داداشی صادر شد

متهمان ردیف دوم و سوم پرونده قتل قوی ترین مرد ایران از سوی دادگاه به حبس و شلاق محکوم شدند.

 

این دو متهم، افرادی هستند که شب حادثه همراه عامل جنایت بودند اما در جریان قتل روح الله داداشی نقشی نداشتند. نیمه شب ۲۵ تیرماه امسال زمانی که روح الله داداشی همراه یکی از دوستانش سوار بر خودروی آزرای خود از خیابان گلشهر کرج می گذشت، قربانی حادثه ای شد که سرنشینان یک خودروی پراید مشکی آن را رقم زدند.

به دنبال این جنایت، عامل اصلی قتل که نوجوانی ۱۷ ساله به نام علیرضا بود، در دادگاه کیفری استان البرز محاکمه و به قصاص محکوم شد. پرونده ۲ متهم دیگر نیز به دلیل اینکه در قتل نقشی نداشتند به دادگاه عمومی و جزایی استان البرز ارسال و جلسه محاکمه آنها چند روز قبل و در شعبه ۱۰۱ دادگاه برگزار شد.

در جلسه محاکمه پس از اخذ آخرین دفاع از متهمان، قاضی دادگاه ختم جلسه را اعلام و متهم ردیف دوم را به اتهام شرکت در نزاع منجر به قتل به ۳ سال حبس و تحمل ۸۰ ضربه شلاق و متهم ردیف سوم را به اتهام مصرف مشروبات الکلی به ۸۰ ضربه شلاق محکوم کرد...../همشهری آنلاین


ویدیو مرتبط :
احکام صادر نکنید ـ دکتر هلاکویی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

احکام همدستان قاتل "داداشی" صادر شد


این دو متهم، افرادی هستند که شب حادثه همراه عامل جنایت بودند اما در جریان قتل روح‌الله داداشی نقشی نداشتند.

متهمان ردیف دوم و سوم پرونده قتل قویترین مرد ایران از سوی دادگاه به حبس و شلاق محکوم شدند.

این دو متهم، افرادی هستند که شب حادثه همراه عامل جنایت بودند اما در جریان قتل روح‌الله داداشی نقشی نداشتند.

نیمه شب 25 تیرماه امسال زمانی که روح‌الله داداشی همراه یکی از دوستانش سوار بر خودروی خود از خیابان گلشهر کرج می‌گذشت، قربانی حادثه‌ای شد که سرنشینان یک خودروی پراید مشکی آن را رقم زدند.

به‌دنبال این جنایت، عامل اصلی قتل که نوجوانی 17 ساله به نام علیرضا بود، در دادگاه کیفری استان البرز محاکمه و به قصاص محکوم شد.

 پرونده 2 متهم دیگر نیز به‌دلیل اینکه در قتل نقشی نداشتند به دادگاه عمومی و جزایی استان البرز ارسال و جلسه محاکمه آنها در شعبه 101 دادگاه برگزار شد.

 در جلسه محاکمه پس از اخذ آخرین دفاع از متهمان، قاضی دادگاه، ختم جلسه را اعلام و متهم ردیف دوم را به اتهام شرکت در نزاع منجر به قتل به 3 سال حبس و تحمل 80 ضربه شلاق و متهم ردیف سوم را به اتهام مصرف مشروبات الکلی به 80 ضربه شلاق محکوم کرد.

منبع: مهر