سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

کدام آیفون تصویری برای خانه شما مناسب است؟


آیفون تصویری به سیستم ارتباطی گفته می شود که علاوه بر ارتباط صدا، تصویر مراجعه کننده به درب منزل از طریق دوربین پنل که معروف به صفحه دم در می باشد به مانیتور داخل انتقال می دهد.

وب سایت چیدانه: آیفون تصویری به سیستم ارتباطی گفته می شود که علاوه بر ارتباط صدا، تصویر مراجعه کننده به درب منزل از طریق دوربین پنل که معروف به صفحه دم در می باشد به مانیتور داخل انتقال می دهد و حتی در مدل های حافظه دار قابلیت ضبط تصویر مانیتور امکان پذیر می باشد که معمولاً این مدل مانیتور ها در سیستم های قدیمی با اضافه شدن حافظه جانبی اجرا می شود.

کدام آیفون تصویری برای خانه شما مناسب است؟

کدام آیفون تصویری برای خانه شما مناسب است؟

شاید برای شما هم جالب باشد تا با ساز و کار بعضی از سیستم های برقی خانه آشنا شوید تا بتوانید با آن ها راحت تر کار کنید، یا اگر مشکلی برایشان پیش آمد دست کم بتوانید آن را برطرف کنید. یکی از این سیستم ها آیفون های تصویری است که داشتن اطلاعات در رابطه با آن ها می تواند کمک زیادی به شما بکند. با داشتن اطلاعات اولیه این سیستم ها ی توانید خیلی از اشکال و ایرادات آن ها را خودتان برطرف کنید. اگر مایل هستید این اطلاعات را به دست آورید

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...۸ ایده ساده برای کروات و کمربندهای دست و پا گیر!

کدام آیفون تصویری برای خانه شما مناسب است؟

جای کراوات و کمربند های شما کجاست؟ آیا جای مشخصی را برای طبقه بندی و نظم دهی آن ها در نظر دارید؟ اگر چنین نیست با این مطلب از چیدانه همراه باشید تا ایده های بی نظیری را برای سر و سامان دادن به آن ها با شما در میان بگذاریم، با ما همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...یادگاری های خانه هما روستا برای دکوراسیون منزل شما!

کدام آیفون تصویری برای خانه شما مناسب است؟

چند وقت پیش بود که همای سینمای ایران پر کشید و به آسمان رفت. هنرمندی که سراسر شوق بود برای هر کارش، ترانه مادری اش برای همه گوش نواز بود. در کارش بی نظیر بود و بی مانند و چه حیف که ما سیراب نشده از هنرش او را از دست دادیم، گرچه فیلم هایش تا همیشه و همیشه خاطراتش را برایمان تداعی می کند اما بودنش چیز دیگری بود. به همین خاطر ما هم بر آن شدیم تا به سبک حودمان از او یادی کنیم، با بررسی نکات دکوراسیونی که او در طراحی خانه اش مد نظر داشته است. با چیدانه همراه باشید تا ببینیم هما روستا چه نکاتی را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه اش مد نظر قرار داده است شاید شما هم بخواهید آن ها را در طراحی دکوراسیون داخلی خانه تان به کار ببرید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...مصالح جدید دکوراسیون داخلی برای خاص پسندها!

کدام آیفون تصویری برای خانه شما مناسب است؟

هرچه مصالحی که در دکوراسیون داخلی استفاده می شوند، خاص تر و غیر معمولی تر باشند، فضا می تواند شخصی تر باشد. مواد و مصالح خاص نه تنها جذاب هستند، بلکه می توانند شخصیت و سلیقه ی فرد صاحب خانه را به نمایش بگذارند. برخی از این مصالحی که چیدانه در این مطلب معرفی می کند مدت هاست که وجود دارند اما تا پیش از این در بستر ها و محیط های متفاوتی استفاده شده اند؛ روش های تولیدی امروزی به مصالح ساده کمک کرده اند که به طراحی های پیچیده دست یابند. بقیه ی مصالح نیز تازه پا به عرصه ی وجود گذاشته و در حال شناخته شدن هستند.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...طراحی فضای سبز عمودی در مجتمع مسکونی شار تهران!

کدام آیفون تصویری برای خانه شما مناسب است؟

اصولا در طراحی های سبز، استراتژی طراحی حفظ درختان به همراه ایجاد تنوع دید و حداکثری کردن آن در واحدهای مسکونی است، پروژه ی مجتمع مسکونی شار در واقع پروژه ای است که طراحی آن در قالب یک مسابقه در آمده است و پیش تر در چیدانه رتبه ی سوم آن را درمطلب کوچه باغ های قدیمی تهران در مجتمع مسکونی شار! به شما معرفی کرده ایم امروز به معرفی رتبه ی اول طرح پیشنهادی مسابقه مجتمع مسکونی شار آن به معماری علیرضا شرافتی، پانته‌آ اسلامی از دفتر معماری استودیو ارش بعد چهارم فضا می پردازیم با ما همراه باشید تا به گوشه و کنار آن سری بزنیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...


ویدیو مرتبط :
کدام برنامه ارتقای گوشی آی فون برای شما مناسب تر است

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

کدام مبلمان برای خانه شما مناسب تره؟


مبلمان ها به راحتی می توانند بر احساس و تجربه شما از فضای داخلی تاثیر گذار باشند، آن ها می توانند به شما حس راحتی بدهند یا برعکس وادارتان کنند تا رسمی و خشک رفتار کنید.

وب سایت چیدانه: مبلمان ها به راحتی می توانند بر احساس و تجربه شما از فضای داخلی تاثیر گذار باشند، آن ها می توانند به شما حس راحتی بدهند یا برعکس وادارتان کنند تا رسمی و خشک رفتار کنید.

کدام مبلمان برای دکوراسیون داخلی منزل شما مناسب تر است؟

کدام مبلمان برای خانه شما مناسب تره؟

همه ما مبلمان ها را به چشم عناصری که به یک فضا جان می دهند و به آن روح و عینیت می بخشند می شناسیم. اما این عناصر جلوه بخش همان قدر که می توانند در زیبایی یک فضا تاثیر گذار باشند به همان اندازه هم می توانند در جهت عکس آن عمل کنند، البته اگر در انتخاب آن ها نکات مهم را در نظر نگیریم، این مطلب می خواهد به شما نشان دهد که چگونه می توانید دکوراسیون داخلی زیباتری به واسطه انتخاب درست مبلمان ها داشته باشید پس این مطلب جذاب را از دست ندهید و با چیدانه همراه باشید.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...


رستوران ایتالیایی گرانو در تهران، نگاهی نو به طراحی داخلی رستوران

کدام مبلمان برای خانه شما مناسب تره؟

امروژه یکی از چالش های طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد یک فضای پیوسته از درون به بیرون است، که اکثر معماران برجسته خودشان را با آن درگیر می کنند و در نهایت خالق اثری می شوند که کمتر کسی می تواند از آن لذت نبرد، هومن بالا زاده از گروه معماری هوبا دیزاین یکی از همان معماران برجسته است که به خوبی این چالش را پشت سر گذاشته و توانسته رتبه اول در ششمین دوره مسابقه طراحی داخلی در بخش ساختمان های عمومی را از آن خود کند. با چیدانه همراه باشید تا باهم به این رستوران منحصر به فرد سری بزنیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...


۸ وسیله که اتاق خواب شما کم دارد!

کدام مبلمان برای خانه شما مناسب تره؟

در دید اکثر ما در نگاه اول اتاق خواب محدود به تختخواب و کمدش می شود اما شاید جزییات ریزی کنار این دو عنصر اصلی و اولیه قرار می گیرد نقش بیشتری در جلوه و زیبایی بصری دکوراسیون داخلی اتاق خواب ما داشته باشد، جزییاتی که تاثیر گذاری آنها در برخی موارد بیشتر از داشتن یک تخت خواب نرم می تواند در آرامش پذیری ما موثر باشد، با چیدانه همراه باشید تا با هم بررسی برخی از این جزییات ساده اما کاربردی بپردازیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...


ساختمان اداری- تجاری مهراز، قدبلندترین همسایه در خیابان دولت تهران

پروژه بزرگ در هر شهر آبرو و نماد آن شهر میتواند باشد و پروژه های کوچک، واقعیت آن. واقعیتی که بدنه شهر را تشکیل می دهد.ساختمان اداری-تجاری مهراز یکی از پروژه های نسبتا کوچک و بی شمار شهر تهران است.

کدام مبلمان برای خانه شما مناسب تره؟

و در منطقه ای واقع شده که جزء مناطق گران و مرکز شهر نیست و بافتی قدیمی و محلی در آن موجود است منطقه ی دولت که هنوز در آن خانه های قدیمی و حیاط دار، ساختمان هایی متعلق به دوره پهلوی، مغازه هایی با قدمت بیش از ۵۰ سال دیده می شود. و این ساختمان توانسته در کنار آنها خوش بدرخشد و افتخار فینالیست جایزه معمار در بخش عمومی، سال ۱۳۹۴ را از آن خود کند با چیدانه همراه باشید تا با هم به این ساختمان اداری منحصر به فرد دفتر معماری بوژگان با معماری حامد بدری احمدی سری بزنیم.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...


۷ ایده استفاده از شمع در دکوراسیون منزل

کدام مبلمان برای خانه شما مناسب تره؟

عجب معجزه ای است این آتش! آتش تو را می برد به عمق خیالی وصف ناشدنی! پاییز پادشاه فصل های عاشقی است! می گویند شب های پاییز بلند است چه خوب می شد شب های فصل عاشقی را عاشقانه سپری کنیم! برای لحظات عاشقانه داشتن نیازی نیست حتما عاشق باشید! نیازی نیست هزینه آن چنانی کنید! کافی است عاشقانه فکر کنید. عاشقانه های کوچک به سراغ تو خواهند آمد! با چیدانه همراه باشید برای داشتن یک عاشقانه ی جذاب و مقرون به صرفه.

ادامه مطلب را در چیدانه بخوانید ...