سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

چند الگو برای چیدمان بالش ها


می گویند یک اتاق خواب مرتب از یک تختخواب مرتب آغاز می شود، و آخرین مرحله مرتب کردن یک تختخواب چیدمان بالش و کوسن است. نحوه چیدمان آن کاملا به خودتان بستگی دارد. اما می توانید از الگوهای پیشنهادی زیر پیروی کنید

 
 
 

صبح بخیر: می گویند یک اتاق خواب مرتب از یک تختخواب مرتب آغاز می شود، و آخرین مرحله مرتب کردن یک تختخواب چیدمان بالش و کوسن است. نحوه چیدمان آن کاملا به خودتان بستگی دارد. می توانید آن را بخوابانید، تکیه دهید، ترکیب کنید و یا چیدمان متنوعی به آن دهید. اما می توانید از الگوهای پیشنهادی زیر پیروی کنید:

چند الگو برای چیدمان بالش ها

چیدمان مینیمالیستی

اگر دلتان می خواهد همه چیز بسیار ساده و شیک باشد باید مانند تصویر از سبک مینیمال پیروی کنید. بالش های مخصوص خواب را روی تخت قرار داده و دو بالش تزینی به آن ها تکیه دهید.

چند الگو برای چیدمان بالش ها


چیدمان سنتی

این شیوه رسمی عبارتست از تکیه دادن بالش های مخصوص خواب به تاج تخت، اضافه کردن دو بالش تزئینی به آن و قرار دادن یک یا دو کوسن تزئینی طرحدار در پلان آخر. می توانید از کوسن های استوانه ای نیز استفاده کنید.

چند الگو برای چیدمان بالش ها


چیدمان رومانتیک

این سبک باشکوه بخصوص مناسب تخت خواب هایی با تاج بلند است. بالش مخصوص خواب را به تاج تخت تکیه دهید، سپس بالش های تزئینی و در پایان کوسن های تزئینی را به آن اضافه کنید.

چند الگو برای چیدمان بالش ها


چیدمان شلوغ

این شیوه مناسب تخت های بسیار بزرگ و سلطنتی است. در ردیف اول سه بالش مربعی بزرگ قرار دهید، سپس بالش های اصلی را قرار داده و در ردیف آخر کوسن های تزیینی را قرار دهید.

چند الگو برای چیدمان بالش ها


ابعاد استاندارد بالش: 70*50 سانتی متر و ارتفاع 15 سانتی متر
ابعاد استاندارد کوسن کوچک: 20*20 سانتی متر و ارتفاع 15 سانتی متر
ابعاد استاندارد کوسن بزرگ: 40*40 سانتی متر و ارتفاع 15 سانتی متر

چند الگو برای چیدمان بالش ها


ویدیو مرتبط :
بالش طبی بالش هوشمند بالش مناسب،دکتر دقاق زاده

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

نمونه چیدمان بسیار زیبا برای اتاق کودک! 

 

نمونه چیدمان بسیار زیبا برای اتاق کودک!

 

 

زیبایی، مفید بودن و ماندگاری , آیا انتظار بیشتری از یك اتاق نوزاد دارید؟ این اتاق رنگی تمامی امكانات مورد نیاز را دارد، همراه با این نقطه نظرات قابل ملاحظه كه شما می توانید فضای مخصوص برای نوزاد خود بوجود آورید.

 

 

تناسب رنگ ها

 

 

نمونه چیدمان بسیار زیبا برای اتاق کودک!

 

 

این اتاقبه در نگاه اول آرامش بخش است ,كه علت آنهم تا حدی به خاطر سلیقه صاحب خانه در انتخاب رنگ می باشد. ظاهراً كه آبی و صورتی است. اما نه آبی آسمانی بلكه آبی فیروزه ای. و نه صورتی دخترانه بلكه صورتی روشن و براق-كه كم استفاده شده اما با دقت و اثر گذار. بدون نیاز به نقاشی های كلیشه ای، این اتاق به سادگی قابل تغییر به یك اتاق شاد برای كودك در سنین بالاتر است.

 

 

ارتقاء برای نوسازی

 

 

نمونه چیدمان بسیار زیبا برای اتاق کودک!

 

 

آیا جرات گفتنش را داریم؟ ایرادی ندارد كه مبلمان نفیس خود را نقاشی كنیم. شما قعطاً احساس فوق العاده خوبی خواهید داشت زمانی كه اسباب اثاثیه آنتیك منزل شما شبیه وسایل امروزی شود. این دراور كلاسیك با استفاده از رنگ منیزیمی به حالت كنونی در آمده است؛ دراور دیگر هم با یك لایه رنگ سبز ملایم پوشیده شده - البته نه همان رنگی كه در گذشته ها استفاده می شد بلكه رنگی كه با سایر اجزا هماهنگی داشته باشد. برای اینكه رنگ ماندگاری داشته باشد، پیشنهاد ما این است كه از نقاشی با لعاب نیمه شفاف استفاده شود. زیبایی واقعی؟ یك رنگ آشفته نمی تواند سبك قدیمی آنرا مخفی نگه دارد، یعنی اینكه افسون مربوط به آنتیك بودن وسایل كاملاً در نظر گرفته نمی شود.

 


فضای متفاوت

 

 

نمونه چیدمان بسیار زیبا برای اتاق کودک!

 

 

تعویض قسمت رویی این دراور باعث می شود كه شما یك وسیله خانه به درد بخور داشته باشید. به خودتان سخت نگیرید كه برای نوزاد اثاثیه خاصی تهیه كنید، وقتی كه شما به سادگی می توانید وسایل موجود را با شرایط اتاق كودك تطبیق دهید. یك آینه باریك زیر قفسه بالایی، زمانی كه سطح رویی را عوض می كنید، مشرف بر نوزاد می شود. در این حالت یك ردیف محافظ برای افزایش سطح ایمنی باید اضافه شود. تغییر سطح رویی و انتخاب جنسی كه برای مبلمان پاسیو یا گلخانه استفاده می شود، باعث می شود كه هم در برابر زنگ زدگی مقاوم باشد و هم ماندگار باشد- همچنین مانع از آن می شود كه بعضی خراب كاری های مختصر منجر به استفاده از ماشین لباس شویی شود.

 

 

اهتمام هنری

 

 

نمونه چیدمان بسیار زیبا برای اتاق کودک!

 

 

لازم نیست تمام وقت و سرمایه خود را صرف این كنید كه دیوارهای اتاق را مناسب حال نوزادتان در آورید. تناسب و هماهنگی كه در این كار هنری مشاهده می نمایید، بسیار ارزان تر از آن است كه تصور بكنید-قطعات برجا مانده از یك میز كهنه می تواند اعجاب آفرین باشد. قعطات متناسب را در طرح های دلخواه برش دهید، سپس قطعات با اشكال مربع یا مستطیل درست كنید و شاهكار شما كامل خواهدشد. می توانید كار هنری خود را كامل تر كنید و از چارچوب هایی كه در بوم های نقاشی به كار می رود استفاده كنید و كار دست خود را روی آن نصب نمایید. رنگ زدن كتاب ها نیز می تواند الهام بخش اشكال ساده مورد نظر شما باشند.

 

 

زیبا نشستن

 

 

نمونه چیدمان بسیار زیبا برای اتاق کودک!

 

 

سری جدید قفسه ها كه برای اصالت بخشی به خانه طراحی شده اند، فضای كمی اشغال می كنند و در كنار پنجره می تواند فرصت نشستن و تماشای مناسبی برای شما فراهم كند. با قراردادن تشك های نرم و راحت روی آنها و اضافه كردن یك مبلمان راحتی همه چیز كامل می شود. گل میخ های شیشه ای برای نگه داشتن پرده ها و هماهنگی و هارمونی با دستگیره های شیشه ای اتاق بسیار مناسب است. سایه بان های بدون نوار پرده نیز برای محافظت از پوست شما در مقابل آفتاب گزینه خوبی است.

 

 

آموزه تاریخی

 

 

نمونه چیدمان بسیار زیبا برای اتاق کودک!

 

 

اسباب اثاثیه كه از نسل های قبل در خانه ها به یادگا می ماند احساس خوبی به ما می دهند، اما زمانی كه در جبعه ها و دراورها قرار می گیرند، كهنه و به درد نخور به نظر می رسند. صاحب این خانه كه بسیار خوش ذوق است، یك روبالشی برودری دوزی شده را كه از مادربزرگش به یادگار داشت را روی یك بالش جدید قرار داد. این متكای گل منگلی و فیروزه ای رنگ زمانی برای شیردادن استفاده می شد.

 

 

داخل و بیرون خانه

 

 

نمونه چیدمان بسیار زیبا برای اتاق کودک!

 


اگرچه یك نیم پرده معمولی رنگ مناسبی به قسمت بالای پنجره می دهد و رنگ سفید قفسه ها تلطیف می كند، صاحبان این خانه از مدل نیم پرده ای استفاده كرده اند كه برای بیرون خانه استفاده می شود.

 

نگاه كن: كافی است كه پارچه را به حالت مثلث برش دهی تا پرده در امتداد خود تا شود و یك دیواره رنگی را بوجود آورد. بعد از آن با استفاده نوارهای چوبی 2x1 در جلو و عقب یك تركیب و ساختار مناسب بوجود بیاورید. اشكال مثلثی پارچه ای را كه درست كرده اید به نوارهای چوبی عقب و جلو نصب كنید تا حالت بگیرد.

 

 

زیبایی سبدها

 

 

نمونه چیدمان بسیار زیبا برای اتاق کودک!

 

 

سبدهای حصیری اتاق نوزاد شما را تمیز نگه می دارد و هرچیز مورد نیاز را دم دستتان قرار می دهد. این سبد ها كه با نوارها بهم دوخته شده اند، آنقدر شیك و قشنگ هستند كه بشود بیرون از خانه هم مورد استفاده قرار داد.