سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

لباس هایی که به شما حسی مادرانه میدهند


وقتی تصمیم می‌گیرید لذت مادر شدن را تجربه كنید باید خودتان را برای یك زندگی متفاوت 9 ماهه آماده‌كنید. این آمادگی از تغییر سبك و شیوه لباس پوشیدن‌تان شروع می‌شود.

وقتی تصمیم می‌گیرید لذت مادر شدن را تجربه كنید باید خودتان را برای یك زندگی متفاوت 9 ماهه آماده‌كنید. این آمادگی از تغییر سبك و شیوه لباس پوشیدن‌تان شروع می‌شود. شما باید لباس‌هایی بپوشید كه زیبایی حس مادرانه‌تان را در ظاهر هم نشان بدهد. لباس‌هایی كه نشان دهد شما قرار است به‌زودی یك مادر باشید... برند نانا باز هم یك دنیا طرح و رنگ را در هم آمیخته تا همه شما مادران فردا، بهار و تابستان زیبا و راحتی را سپری كنید.

این لباس از آن انتخاب‌هایی است كه با پوشیدن آن قبل از هر چیز ایرانی بودن‌تان را به رخ می‌كشید. تركیب ابریشم خام با تكه‌دوزی‌های دست دوز تركمن، ظاهر این لباس را كاملا متفاوت كرده. البته بعد از زیبایی بزرگ‌ترین ویژگی این لباس راحت بودن آن برای شماست. برش روی سینه و آزاد بودن پیراهن به شما اجازه می‌دهد تا ماه‌آخر بارداری روی این لباس حساب كنید. عبای كلوش روی لباس هم كه از آن یك تركیب منحصر به فرد ساخته و حتی می‌تواند حكم مانتو را برای شما بازی كند.

قیمت: 325 هزار تومان

بارداری در فصل بهار و تابستان ناخودآگاه شما را به سمت پوشیدن لباس‌های خنك و راحت می‌كشاند. این پیراهن برای خانم‌های باردار،  به‌خصوص قد بلند، انتخاب خوبی است چون گشاد شدن آن از قسمت كمر برآمدگی شكم آن‌ها را به‌خوبی پوشش می‌دهد. ضمن این‌كه آن‌قدر بلند هست كه با تركیب آن با یك كت نخی سبك و یك كفش تخت بتوانید به‌عنوان لباس بیرون هم از آن استفاده كنید.

قیمت: 115 هزار تومان

سبكی و راحتی این لباس در نگاه اول پیداست. همین 2 گزینه هم برای انتخاب یك لباس مناسب برای خانم‌های باردار به‌خصوص در فصل بهار و تابستان كافی است‌ اما این لباس جدا از تركیب رنگ‌های جذابی كه متناسب با روحیه یك مادر باردار دارد نقش یك تونیك راحت را هم برای او بازی می‌كند. ضمن این‌كه 2 قسمت این لباس كاملا از هم مجزا هستند بنابراین امكان استفاده جداگانه از آن‌ها هم برای خانم‌های باردار فراهم است.

قیمت: 130 هزار تومان

این پیراهن یك انتخاب مناسب برای خانم‌های بارداری است كه حتی در این دوران هم دوست دارند سراغ لباس‌های متفاوت و تا اندازه‌ای هم اسپرت بروند. این پیراهن كه از پارچه ابریشم خام تهیه شده یك پیراهن كاملا راسته است كه به خاطر كشی كه در قسمت پایین و بالاتنه آن كار شده می‌تواند با تغییر سایز شما در ماه‌های بارداری همراه شود. البته حتی پس از مادر شدن هم می‌توانید روی این لباس حساب كنید چون فقط كافی است روی پیراهن، كمر بند متفاوتش را ببندید تا با سایز شما هماهنگ شود.

قیمت: 150 هزار تومان

این تونیك به‌دلیل چین‌هایی كه در قسمت پایین آن كار شده ناخودآگاه نگاه را از برآمدگی شكم شما دور می‌كند و اندام‌تان را كاملا طبیعی نشان می‌دهد. از طرف دیگر برش كلوش مانند آن اصلا اجازه نمی‌دهد با پوشیدنش احساس كلافگی كنید. این گشادی، با لختی پارچه تركیب شده تا به راحت‌ترین انتخاب برای خانم‌های باردار تبدیل شود. ضمن این‌كه هر خانم باردار بنا به سلیقه خودش می‌تواند این تونیك را با شلوار یا دامن مناسب بارداری هماهنگ كند.

قیمت: 105 هزار تومان

این مانتو تركیبی است از پارچه‌های نخی كودری با پارچه نخ ابریشم، بزرگ‌ترین امتیاز آن هم برای خانم‌های باردار البته بعد از زیبایی، سبكی و خنكی آن است. قسمت پشت و   زیر آستین‌های آن با پارچه‌های نخی تكه دوزی شده، تا هوا راحت‌تر در آن جریان داشته باشد. چاك‌های جلوی مانتو هم راه رفتن را حتی در ماه‌های آخر بارداری برای مادرهای آینده راحت‌تر می‌كند. خانم‌های باردار برای تنوع بیشتر می‌توانند این مانتو  را گاهی با دامن بپوشند و گاهی هم با شلوار. به هر حال در هر 2 حالت یك پوشش كاملا خنك و راحت را انتخاب كرده‌اند.

قیمت: 85 هزار تومان

این مانتو كاملا مناسب مجالس رسمی است. ابریشم خام به كار رفته در این مانتو همراه با طراحی متفاوت آن، این اجازه را به خانم‌های باردار می‌دهد كه حتی به‌عنوان یك لباس از آن استفاده كنند. برش نیم‌تنه این مانتو قسمت پایین آن را آزادتر می‌كند كه باعث پنهان‌شدن برآمدگی شكم می‌شود. قسمت آزاد این مانتو هم (از قسمتی كه روی كمر برش خورده) همراه با بزرگ‌تر شدن شكم به‌تدریج بازتر می‌شود، بنابراین بدون این‌كه تغییری در شكل ظاهری آن ایجاد شود تا ماه‌های آخر بارداری كاملا قابل استفاده است.

قیمت: 140 هزار تومان

این مانتو برای رفت‌وآمدهای روزمره خانم‌های باردار یك انتخاب مناسب است؛ انتخابی كاملا تابستانه و بسیار راحت. پارچه نخی (وال هندی) آن هم به رنگ سفید به اندازه كافی حس خنكی و سبكی را انتقال می‌دهد؛ آن‌قدر كه نیازی به امتحان كردن نیست. قسمت جلوی مانتو هم با بندینك‌هایی كه روی آن تعبیه شده پوشیدن مانتو را ساده‌تر می‌كند. این مانتو با یك شلوار مناسب بارداری به سبك شلوارهای هندی هماهنگ شده است؛ شلواری با كمر كش پهن و بالاتنه گشاد، اما با پاچه‌های بسیار بلند. بلندی پاچه‌ها در پای شما به شكل چین خورده می‌ایستد. ضمنا به خاطر نازكی مانتو یك تاپ گشاد هم زیر آن درنظر گرفته شده است.

قیمت: 130 هزار تومان

خانم‌هایی كه طرفدار رنگ‌های شاد و زنده هستند، می‌توانند این مانتو را انتخاب كنند. این مانتو كه حكم یك پیراهن را هم دارد، كاملا مناسب خانم‌های بارداری طراحی شده كه شكم‌شان از همان ماه‌های اول برآمده است. چین‌های این مانتو برآمدگی شكم شما را در خود  كاملا پنهان می‌كند تا جایی كه هیچ‌كس از روی ظاهر به باردار بودن‌تان پی نمی‌برد. ضمن این‌كه گشادی قسمت پایین مانتو، راه‌رفتن را هم برای شما راحت‌تر می‌كند.

قیمت: 135 هزار تومان

تنظیم گشادی یا تنگی این مانتو دست خود شماست، بنابراین در هر اندامی كه باشید و حتی بعد از بارداری هم می‌توانید از این مانتو استفاده كنید. چون فقط كافی است با استفاده از بندهای ظریفی كه در قسمت پشت آن طراحی شده، میزان گشادی مانتو را تنظیم كنید. این مانتو یك مانتوی مناسب برای خانم‌های باردار در مجالس رسمی است. این ویژگی به دلیل جنس، تركیب رنگ و طراحی مانتوست.

قیمت: 150 هزار تومان

منبع : مجله شهرزادویدیو مرتبط :
لباس مجلسی ،لباس زنانه،لباس دخترانه تولید لباس طیطه در تهران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

توصیه هایی برای لباس پوشیدن در بارداری! 

 

توصیه هایی برای لباس پوشیدن در زمان بارداری!

 

 

آیا شما باردار هستید و برای نحوه ی لباس پوشیدن خود به مشکل برخورد کرده اید و نمی‌دانید که چه لباسی را انتخاب کنید ؟ ما برای دوره بارداری و لباس پوشیدن تان چندین توصیه داریم .

 


1. از لباس‌های که جنس ترکیبی و مصنوعی دارند دوری کنید ، زیرا حساسیت زا هستند و باعث آلرژی شما می‌شوند .

 


2. بهتر است از جنس‌های طبیعی و نرمی مانند : کتان ، نخ ، پشم استفاده کنید و بخصوص جنس و بافت نخ از همه ی این بافت‌ها بهتر است .

 


3. از لباس‌های که در قسمت‌های شکم ، و پاها خیلی تنگ هستند استفاده نکنید و نپوشید زیرا به فرزندی که داخل شکم دارید ضرر می‌رسانید .

 

 

4. بیشتر از لباس‌های استفاده کنید که حالت دامن و یا پیراهن‌های آزاد را دارند و به آنها لباس بارداری گفته می‌شود استفاده کنید .

 


5. از سوتین‌های مخصوص دوره ی بارداری استفاده کنید و حتما از گن‌های مخصوص دوره ی بارداری استفاده کنید . اگر توصیه می‌کنیم که از سوتین و یا از گن‌های مخصوص استفاده کنید ، علت این است که به علت بارردای اعضای بدنتان بزرگ می‌شوند و بعد از فارغ شدن به مشکل برخورد خواهید کرد ، اگر این توصیه‌ها را اجرا نمائید به همان فورم اولیه زمان قبل از بارداری خواهید برگشت .

 


6. اگر در فصل زمستان و در زمان سردی هوا باردار هستید ، توصیه می‌شود که حتما یک شلوار گرم را در زیر شلوار ، دامن و یا پیراهن خود بپوشید که سرما به بدن شما نفوذ نکند و دچار مشکل نشوید .

 


7. برای لباس پوشیدنتان در فصل زمستان متذکر می‌شویم که اگر می‌خواهید از پلیور استفاده کنید ، بهتر است از پلیور‌های بی آستین استفاده کنید . زیرا پلیورهای آستین دار به علت آستینی که دارند و در نتیجه تنگ تر می‌شوند ، خانم‌های باردار را اذیت می‌کند . و اگر هم بخواهند که یک سایز بزرگ تر را استفاده کنند ، شاید در ناحیه ی آستین بزرگ تر باشد اما جلوه ی خوبی را به شما نمی‌دهد .

 


8. در سه ی ماه ی اول بارداری اگر مایل نیستید که کسی بفهمد که شما باردارید بهتر است از لباس‌های گشاد اما شلوارهای معمولی خودتان استفاده کنید زیرا هنوز و در این دو یا سه ماه ی اول شکمتان آن قدر بزرگ نشده است ، که شلوارهایتان را نتوانید استفاده کنید اگر این نکات را رعایت کنید کسی تا سه ماه اول به این موضوع پی نخواهد برد . این نکته را متذکر شدیم زیرا بعضی از خانم‌ها دوست دارند باردار شدنشان را کسی متوجه نشود .

 


9. در ماههای بعدی توصیه می‌شود از لباس‌هائی استفاده کنید که دارای جنسی لخت هستند و پارچه آنها می‌افتد و به بدن شما نمی‌چسبد .