سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

تركیب‌های دلنشین رنگ در اتاق خواب


تضادی كه بین رنگ نارنجی و ارغوانی پرده و روتختی در این دكوراسیون وجود دارد، عمق و جذابیت بیشتری را برای فضا تامین كرده است.




صبح بخیر: فضاهای تنگ و كوچك مانند این اتاق خواب زیبا، زمانی كه با رنگ‌های روشن دكوراسیون شوند، بزرگ‌تر و وسیع‌تر جلوه می‌كنند. البته درهای آینه‌ای بزرگ موجود در این فضا، ضمن آنکه باعث بزرگتر نشان دادن اتاق شده، تاثیر رنگ‌های استفاده شده در دكوراسیون را نیز بیشتر کرده است. در این دكوراسیون، از رنگی ملایم به عنوان رنگ زمینه برای دیوارها، سقف و كف استفاده شده و سپس با كمك رنگ‌های زنده‌تر و متضاد، به دكوراسیون فضا عمق داده شده است. تضادی كه بین رنگ نارنجی و ارغوانی پرده و روتختی در این دكوراسیون وجود دارد، عمق و جذابیت بیشتری را برای فضا تامین كرده است.



حالات دیگر از تركیب‌های رنگی مناسب برای این فضا:

1. رنگ‌های سرد از قبیل سبز و سبز-آبی كه در این دكوراسیون استفاده شده، حال و هوایی آرام و در عین حال جذاب به فضا داده است. همچنین هماهنگ كردن رنگ سقف با یكی از لایه‌های پرده، سبب شده دكوراسیون فضا جلوه‌ای متحد به خود بگیرد.



2. استفاده از طیفی هماهنگ از رنگ صورتی، روشنایی خورشید را به این اتاق خواب آورده است. همچنین رنگ کردن بخش فوقانی دیوارها با صورتی روشن‌، سبب شده نگاه‌ها به سمت بالا هدایت شود و کوچکی اتاق به چشم نیاید.



3. در نظر گرفتن رنگی تیره برای كف و همچنین قسمت پایین دیوارها، چشم‌ها را به سمت فضای بالا هدایت می‌كند و فضای بازتری را جلوی چشم به وجود می‌آورد.



4. در این حالت رنگ‌های خنثی در وسعت بخشیدن به این فضا سنگ تمام گذاشته‌اند. همچنین وجود تضاد رنگی به مقدار كافی، از سادگی بیش از حد و بی‌روح به نظر رسیدن فضا جلوگیری کرده است.



5. بهره گیری از رنگ‌های ملایم و روشن، بر دلباز شدن فضا تاثیر گذاشته‌اند، در حالی كه استفاده از رنگ نارنجی تیره‌تر، به دكوراسیون این فضا عمق بخشیده است.



6. رنگ زرد و گرمی كه به عنوان رنگ اصلی برای دكوراسیون این فضا استفاده شده، اتاق را غرق در روشنایی کرده و بر وسعت فضا افزوده است.



7. در این دكوراسیون، برای دیوارها از دو رنگ متضاد طوسی و هلویی استفاده شده كه جذابیت زیادی به محیط داده است. همچنین استفاده از رنگ خاکستری تیره برای كفپوش، چشم‌ها را به سمت بالا سوق می‌دهد.



8. در این حالت، تركیبی گرم و دوست داشتنی را مشاهده می‌كنید؛ وجود رنگ كرم ملایم بر روی دیوار مقابل، سبب شده فضا دلبازتر و وسیع‌تر جلوه كند.



9. این تركیب رنگی طبیعی و خیالی، متشكل از سبز و طلایی روشن، سبب شده تا احساسی تسكین‌دهنده و خیال‌انگیز برای این اتاق خواب به وجود آید.




ویدیو مرتبط :
بهترین DIY برای دکور خانه، اتاق خواب و اتاق نشیمن

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

صفحه نمایشگر 98 اینچی در سقف اتاق خواب



صفحه نمایشگر

مراحل ساخت منزل جديد خانم پاتی دنی رو به اتمام بود که ناگهان ايشان تصمیم گرفت که پسر خود را غافلگير و حيرت زده کند. برای همين يک نمایشگر 98 اينچی که در واقع با يک ویدئو پروژکتور NEC تصاویر را نمایش می دهد، برای جاسازی در سقف اتاق پسر نوجوانش، آن هم درست بالای تخت خواب وی سفارش داد.

گزارش های علمی

این مجموعه 136 کیلوگرمی پشت سقف اتاق نصب شده و با زاویه دید گسترده اش از هر نقطه ی اتاق قابل استفاده است و نیازی به دراز کشیدن روی تخت نیست. در ضمن با اتصال اين نمایشگر به لپ تاپ و کنسول بازی، فرزند دلبند خانم دنی می تواند لذت بازی های کامپيوتری را به شیوه ای متفاوت تجربه کند.

جالب اینکه خانه خانم دنی، جزو فینالیست های مسابقه <خانه سال> سایت خانه الکترونیک هم بوده است. همه چيز مهیا است که آب در دل پسر خانم دنی تکان نخورد تا طول روز بتواند به راحتی در تخت خواب خود دراز کشیده و به انجام بازی ها و يا دیدن فيلم های مورد علاقه اش بپردازد. دلتان می خواست جای او بودید؟

کلوب موزیک