سبک زندگی


2 دقیقه پیش

شناخت بهترین آتلیه کودک و بارداری

بچه ها به سرعت بزرگ می‌شوند، زودتر از چیزی که فکرش را می‌کنید یا انتظارش را دارید. زمانی توانایی راه رفتن یا حرف زدن ندارند ولی اندک زمانی بعد آنها را در حال دویدن و مکالمه ...
2 دقیقه پیش

فیلم: تزیین اتاق کودک با گل‌های مقوایی

همین الان یک نگاهی به اتاق کودکتان بیندازید. آیا دلتان نمی خواهد چیزی به آن اضافه کنید؟ وقتی پولش را ندارید، پس باید از خلاقیتتان کمک بگیرید. در این ویدئو گل هایی مقوایی ...

تاثیر عجیب و باور نکردنی نور خورشید بر پوست!! 

 

تاتثیرعجیب و باورنکردنی نور خورشید برپوست

 

آیا می دانید نور خورشید چگونه و از چه فاصله ای بر پوست شما تاثیر می گذارد؟پژوهشگران تاكید كردند: نور آفتاب حتی از راه پنجره هم می‌تواند سبب بروز چین و چروكهای پوستی شود.

 

در پژوهش‌های قبلی همواره تاكید شده است كه تابش آفتاب به طور مستقیم روی پوست موجب چروك شدن آن می‌شود اما این پژوهش برای كسانی كه فكر می‌كنند داخل اتومبیل و درون ساختمان و از پشت شیشه در امان هستند،‌ هشدار تازه‌ای است.

 

بر اساس نتایج یك تحقیق جدید از سوی بیمارستان كالج دانشگاهی در فرانسه، آسیب ناشی از نور خورشید كه پس از عبور از شیشه به پوست برخورد می‌كند به قدری زیاد و قابل توجه است كه به مرور زمان سمتی از بدن كه از پشت شیشه به سمت نور بوده هفت سال پیرتر از سمت دیگر به نظر می‌رسد.

 

به گزارش اسكای نت، چندین نشستن داخل ماشین با پنجره‌های بسته در روز تابستانی به پوست آسیب می‌رساند و حتی در طول ماه‌های پاییز هم این آسیب می‌تواند خیلی زیادتر از آن باشد كه ما تصور می‌كنیم.

 

پژوهشگران تاكید كردند: شیشه تا حدی جلوی اشعه فرابنفش خورشید را می‌گیرد اما حدود 50 درصد این اشعه كه با سوختگی و پیری پوست در ارتباط است از شیشه عبور می‌كند.


ویدیو مرتبط :
تاثیر باور نکردنی محبت!!!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

کلیکسیونی‌ باور نکردنی از عجیب‌ترین اختراعات بشر + تصاویراخبارگوناگون - کلیکسیونی‌ باور نکردنی از عجیب‌ترین اختراعات بشر + تصاویر

برترین و عجیب ترین اختراعاتی که بشر تاکنون دیده است همگی در یک نمایشگاه در کشور انگلستان به نمایش درآمده‌اند.

کارشناسان علوم در نمایشگاه موزه علوم لندن کلکسیونی منحصر به فرد از برترین اختراعات قرن 19. 20 .21 را جمع آوری کرده در معرض نمایش برای علاقه مندان به علوم مختلف قرار داده‌اند.

اخبار,اخبار گوناگون,کلیکسیونی‌ باور نکردنی از عجیب‌ترین اختراعات بشر

  گفتنی است: این نمایشگاه با عنوان عصر اطلاعات رویکردی جدی در خصوص پیشرفت علم ارتباطات  از قرون پیش تاکنون دارد  و سعی کرده کلیه وسایل اختراعی در این حوزه را در معرض دید دوستداران فناوری‌های ارتباطی قرار دهد.

اخبار,اخبار گوناگون,کلیکسیونی‌ باور نکردنی از عجیب‌ترین اختراعات بشر

  در این نمایشگاه افراد با انواع روش‌های ارتباطی و مخابراتی در حوزه‌های تلگراف، تلفن، رادیو، ارتباطات ماهواره‌ای، تلفن همراه، اینترنت و شبکه‌های کامپیوتری آشنا می‌شوند.


   اخبار,اخبار گوناگون,کلیکسیونی‌ باور نکردنی از عجیب‌ترین اختراعات بشر

در این نمایشگاه افراد حتی می‌توانند از نزدیک با نحوه‌ی کار کردن و اجزای تشکیل دهنده انواع وسایل ارتباطی، مخابراتی آشنا شوند.

 

اخبار گوناگون- باشگاه خبرنگاران