سلامت


2 دقیقه پیش

نشانه ها و عوارض کمبود ویتامین‌ها در بدن

ویتامین‌ها نقش مهمی‌ را در بدن انسان ایفا می‌کنند. به‌نحوی‌که کمبود ویتامین‌ (حتی یکی از آن‌ها) می‌تواند برای هر فردی مشکلات اساسی را به وجود آورد. گجت نیوز - معین ...
2 دقیقه پیش

چرا پشه ها بعضی ها را بیشتر نیش می‌زنند؟

فصل گرما و گزیده شدن توسط پشه ها فرا رسیده، دوست دارید بدانید پشه ها بیشتر چه کسانی را دوست دارند؟ بیشتر کجاها می پلکند؟ و از چه مواد دفع کننده ای نفرت دارند؟ وب سایت ...

عوارض چشمی تلویزیون های تازه وارد 

 

عوارض چشمی تلویزیون های تازه وارد

 


نکته ای که درباره این تلویزیون های جدید باید به آن توجه کرد، این است که ابزار استفاده از این تلویزیون ها، به ویژه عینک های مخصوص مانند عینک های آفتابی باید استاندارد باشند و در صورتی که شیشه های آنها دچار ایراد شود، فردی که چشم سالمی هم دارد، دچار مشکل دید خواهد شد...

از آنجا که تلویزیون سه بعدی تکنولوژی جدیدی است، ابتدا باید آموزشی صحیح به مردم داده شود تا فاصله صحیح تماشای تلویزیون در زمان استفاده رعایت شود.

نگاه کردن طولانی مدت به تلویزیون های سه بعدی می تواند برای چشم خسته کننده باشد و سبب سردرد و سرگیجه شود. این موضوع به ویژه در کودکان اهمیت بیشتری پیدا می کند. آسیبی که می تواند به چشم کودکان وارد شود (از آنجا که چشم هایی در حال تکامل دارند) بسیار بیشتر است؛ هرچند که بعد از ۲۵ سالگی، این عوارض کاهش می یابند. به هر حال، هر نوع استفاده نادرست از تلویزیون های سه بعدی در کودکان می تواند سبب ناراحتی های چشمی، آستیگمات شدن و حتی حساسیت چشمی، پلک زدن های دایمی و قرمزی چشم ها شود.

روزنامه سلامت


ویدیو مرتبط :
ال جی تلویزیون های مبتنی بر WebOS خود را وارد بازار کشو

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بازیكن تازه ‌وارد برزیل قبل از دیدار با ایران جنجال به پا كرد 

 

 

بازیكن تازه ‌وارد برزیل قبل از دیدار با ایران جنجال به پا كرد

 

الیاس: از این همه تاخیر خسته شدم

بازیكن تازه ‌وارد برزیل قبل از دیدار با ایران جنجال به پا كرد

چهره تازه‌ وارد تیم ملی فوتبال برزیل در آستانه بازی تداركاتی با ایران جنجال به پا كرد.

به نقل از روزنامه فولها، الیاس هافبك خوش درخشیده تیم كورینتیانس یكی از چهار بازیكن تاز‌ه‌‌ دعوت شده به جمع قناری‌ها است.

وی پیش از آنكه همراه با سایر نفرات شاغل در فوتبال كشورش، روز گذشته فرودگاه ریودوانیرو را به مقصد فرانكفورت آلمان ترك كند، در مصاحبه‌ای از اینكه قبل از سفر به آلمان، به دو شهر سائوپائولو و بعد ریو، منتقل شده، اظهار ناراحتی كرد و آن را عاملی برای خستگی دانست.

الیاس گفت: تا همین چند روز قبل ساكت بودم ولی اكنون از این همه شلوغی و انتقال از یك فرودگاه به فرودگاهی دیگر، خسته و عصبانی هستم. این همه انتقال دلیلی ندارد و فقط باعث تاخیر می‌شود.

این بازیكن 25 ساله افزود: با این حال از اینكه به تیم ملی دعوت شدم و می‌توانم تیم كشورم را در جدال با ایران و اوكراین همراهی كنم، خوشحال هستم.

دیدار دوستانه ایران و برزیل ساعت 20:30 پنجشنبه شب به وقت تهران در ورزشگاه شیخ زاید ابوظبی امارات انجام می‌شود. یاران این بازیكن روز دوشنبه آینده در ورزشگاه پراید‌پارك انگلیس با اوكراین مصاف خواهند داد.