سلامت


2 دقیقه پیش

نشانه ها و عوارض کمبود ویتامین‌ها در بدن

ویتامین‌ها نقش مهمی‌ را در بدن انسان ایفا می‌کنند. به‌نحوی‌که کمبود ویتامین‌ (حتی یکی از آن‌ها) می‌تواند برای هر فردی مشکلات اساسی را به وجود آورد. گجت نیوز - معین ...
2 دقیقه پیش

چرا پشه ها بعضی ها را بیشتر نیش می‌زنند؟

فصل گرما و گزیده شدن توسط پشه ها فرا رسیده، دوست دارید بدانید پشه ها بیشتر چه کسانی را دوست دارند؟ بیشتر کجاها می پلکند؟ و از چه مواد دفع کننده ای نفرت دارند؟ وب سایت ...

رفتارهایی که خیانت همسر را می رساند!! 

 

 

رفتارهایی که خیانت همسر را می رساند

 

 

در این مقاله ما به دلایلی که همسرتان به شما خیانت می کند، نمی پردازیم. در این مقاله به رفتارها و سخنانی که باعث پی بردن به خیانت می شود، می پردازیم .

 

در دنیای امروز خیانت و متعهد نبودن بسیار باب شده و بسیار دیده می شود. حتی اگر شخصی به زندگی زناشویی وفادار باشد می تواند با استفاده از چت های اینترنتی و رابطه در فضای مجازی با افراد دیگر کم کم به سوی خیانت سوق داده شود.

 

اما چگونه متوجه شویم همسرمان به ما خیانت می کند یا خیر ؟

 

برای پاسخ این سوال را به چند سوال کوچکتر تقسیم می کنیم:

 

در این مقاله ما به دلایلی که همسرتان به شما خیانت می کند، نمی پردازیم. در این مقاله به رفتارها و سخنانی که باعث پی بردن به خیانت می شود، می پردازیم .

 

چگونه همسر خیانت کار را تشخیص بدهیم؟

 

معمولا زوجین بعد از چند سال زندگی مشترک می توانند به تفاوت های رفتاری همسرشان پی ببرند و تشخیص دهند که آیا همسرشان به آنها خیانت می کند یا خیر .

 

اما بعضی افراد بسیار مراقب رفتارهایشان هستند طوری که همسرشان اگر کوچکترین شکی داشته باشد، این شک را در درون خود می کشد و حتی به این شک فکر نیز نمی کند.

 

چگونه خیانت این افراد متبحر را بشناسیم؟

 

اولین دلیلی که شما می توانید به همسرتان شک کنید دروغ است. همسرتان مدام به شما دروغ می گوید البته لازم به ذکر است که هر دروغی را نمی توان به عنوان آغاز خیانت تلقی کرد. دروغ هایی که برای دیر آمدن به منزل، پاسخ ندادن به تلفن ، در جلسه های پیاپی به سر بردن، مسافرت های مداوم کاری، خوشحالی بی دلیل ، عوض شدن ذائقه همسرتان، بی میل در رابطه زناشویی، بی میلی در صحبت کردن با همسر یا فرزندان، بی میلی برای شرکت در مهمانی ها،ارجح دانستن تنها بودن در منزل، ارجح دادن محیط بیرون به منزل، کسل و بی حوصله بودن در برابر شما و فرزندان، فراموش کردن لذات و تفریحات گذشته ...

 

همسر شما به دنبال به دست آوردن لذت جدیدی در رابطه جنسی، عشق، زندگی ، فضای خانه، شورش علیه محدودیت هایی که شما برای او خلق کرده اید، می باشد .

 

بعضی از افراد هستند که بسیار هوشمندانه عمل می کنند

 

برای مثال : همسرتان پیش از این به ندرت برای شما هدیه ای می گرفت یا حتی گل می خرید اما در حال حاضر مدام به شما هدایای مادی و معنوی عطا می کند .

 

شاید شما روزی در آرزوی رفتن به کلاس نقاشی بودید ، اما همیشه با مخالفت همسرتان مواجه می شدید و نظر همسرتان این بود که شما باید به جای رفتن به این کلاس ها به خانه و زندگی تان برسید اما امروز به طور نا منتظره ای همسرتان به شما می گوید اگر هنوز دوست داری به کلاس نقاشی بروی، من مخالفتی ندارم .

 

تغییرات کاملا محسوس در رفتار همسرتان می تواند دلیلی برای بی تفاوتی او نسبت به شما و شروع رابطه جدیدی باشد ، البته باز هم لازم به ذکر است که هر بی تفاوتی را نمی توان به معنای خیانت حساب کرد.

 

اما برعکس رفتار همسران خیانت کار باهوش ، همسران خیانت کار دیگری هستند که رفتاری بسیار فاحش دارند و به سادگی متوجه می شوید که در حال خیانت به شما هستند.

برای مثال : کمتر به منزل می آیند ، زمانی که به منزل می آیند خسته هستند، هیچ تمایلی به همسر و بچه هایشان ندارند و ...

 

گاهی اوقات همسران کم تجربه بودن طرف مقابلشان را برای خیانت بهانه می کنند

 

برای مثال مدعی هستند : همسرم در روابط زناشویی بسیار کم تجربه است و نمی تواند مرا راضی نگه دارد پس من به دنبال رابطه دیگری می روم

 

اما هر همسری خیانت کار نیست

 

اگر همسر شما دیروقت به منزل برمی گردد یا ساعاتی در روز تلفن همراهش را خاموش می کند یا پاسخ نمی دهد دلیلی برای خیانت او نیست.

 

مسلما اولین کلمه ای که به ذهن شما حمله ور می شود : خیانت است

 

اما لازم است بدانید شما تنها با دیدن این رفتار یا شنیدن بعضی مکالمات مشکوک نمی توانید همسرتان را متهم به خیانت کنید زیرا همان طور که می دانید بعضی از همسران بخصوص آقایان دوست ندارند که همسرانشان در کارهای بیرون از منزل آنها دخالت کنند به همین دلیل ترجیح می دهند که ارام و در خفا صحبت کنند پس بدون دلیل مشکوک نشوید.

 

اگر شک و ظن شما به مرحله ای رسید که اطمینان خاطر به دست آورید، لازم است مدتی همسرتان را تحت نظر داشته باشید اما بطور نامحسوس و طوری که وی متوجه نشود.این عمل ، اخرین تیر شماست تا از خیانت همسرتان مطمئن شوید .

 

زمانی که از خیانت همسرتان اطمینان حاصل کردید اما زندگی تان را دوست دارید و نمی خواهید طلاق بگیرید. به همسرتان بگوئید از لحاظ روحی تضعیف شده اید و نیاز به مسافرت دارید .

 

اگر شما فرزندی دارید در این مسافرت آنها را به همراه خود نبرید و تنها شما و همسرتان به این مسافرت بروید .

 

در مسافرت روابط خود را با همسرتان استحکام بخشید ، خاطرات خوبی را که داشته اید یادآور شوید . اجازه دهید همسرتان در خلوت خود فکر کند .

 

به مدت یک هفته به مسافرت بروید تا در این مدت همسرتان از عشق جدید خود دور باشد و بتواند به شما و فرزندانتان فکر کند تا از راهی که رفته برگردد .

 

بسیاری از روان شناسان این راه بسیار مثمر ثمر معرفی کرده اند، زیرا با یادآوری خاطرات خوب گذشته، افراد از اشتباهات و اعمالی که در حال انجام دادن هستند، برمی گردندد.

 

اگر بعد از این مسافرت ، دیگر رفتار مشکوکی از همسرتان ندیدید هرگز این مساله را به طور علنی بازگو نکنید که "من می دانستم تو در حال خیانت به من هستی "

 

اگر این مسافرت پاسخگوی مشکل شما نیز نبود لازم است مشکلتان را با یک مشاور خانواده مطرح کنید .

منبع:seemorgh.comویدیو مرتبط :
خیانت به همسر

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

خیانت همسر، مرد جوان را به كام مرگ كشانداخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

خیانت همسر، مرد جوان را به كام مرگ كشاند

مردی كه در پی رابطه پنهانی با همسر دوستش مرتكب جنایت شده است در بازجویی‌ها نحوه ارتكاب قتل را شرح داد.

به گزارش شرق چند روز قبل مرد چوپانی كه گله خود را به ارتفاعات اطراف مشهد برده بود با دیدن پیكر مردی كه در نزدیكی یك درخت قرار داشت به سمت آن رفت و مشاهده كرد این مرد غرق در خون است و به نظر می‌رسد مدت طولانی از مرگ او می‌گذرد. چوپان بلافاصله در تماس با مركز فوریت‌های پلیسی 110 موضوع را اطلاع داد.

به این ترتیب تیمی از كارآگاهی جنایی و متخصصان بررسی صحنه جرم به آدرس اعلام شده رفتند و مشاهده كردند مقتول با ضربات پی‌درپی جسمی نوك‌تیز از پا درآمده است. آثار خون در اطراف جنازه ثابت می‌كرد جنایت در همان محل اتفاق افتاده و به احتمال زیاد قاتل فردی آشنا بوده كه توانسته در یك لحظه مقتول را غافلگیر كند و او را به كام مرگ بكشاند. جسد این مرد در حالی به پزشكی قانونی منتقل شد كه هویت او برای پلیس نامعلوم بود.

دو روز بعد از كشف جنازه، مردی به پلیس آگاهی مراجعه كرد و طی شكایتی از مفقود شدن برادرش خبر داد. از آنجا كه مشخصات برادر این فرد به جنازه مجهول‌الهویه شباهت زیادی داشت او به پزشكی قانونی معرفی شد و بعد از رویت جسد تایید كرد مقتول برادر او به نام «كاظم» است.

كارآگاهان بعد از اینكه نخستین گره این پرونده را باز كردند به بازجویی از برادر كاظم پرداختند. او توضیح داد مقتول چند روز قبل قصد داشت همراه همسرش به یك جشن عروسی برود و از همان روز مفقود شد. افسران جنایی با دنبال كردن این سرنخ پی بردند كاظم و همسرش «مونا» روز حادثه ابتدا به خانه یكی از دوستان مقتول به نام «صمد» رفتند تا او را نیز با خود به عروسی ببرند. تحقیقات میدانی فاش كرد كاظم آن روز تا سه ساعت بعد از ورود به خانه صمد نیز زنده بود اما از آن به بعد معلوم نیست برای وی چه اتفاقی افتاد و آیا او توسط دوستش از پا درآمد یا اینكه پس از ترك خانه در دام قاتلانی دیگر گرفتار شد. تنها كسی كه می‌توانست ابهامات موجود را برطرف كند مونا بود. به همین دلیل او بازداشت شد و وقتی تحت بازجویی قرار گرفت اقرار كرد قتل به دست صمد انجام شده است. او همچنین به داشتن رابطه پنهانی با قاتل نیز اعتراف كرد.

ماموران در گام بعدی صمد را بازداشت كردند. او كه ابتدا قصد داشت مقاومت كند وقتی رازش را فاش شده دید درباره جنایت چنین گفت: «من به مونا علاقه داشتم و او هم من را دوست داشت به همین دلیل با هم به صورت پنهانی روابطی را برقرار كردیم تا اینكه به این نتیجه رسیدم كه بهتر است كاظم را از سر راه بردارم. روز حادثه به این ادعا كه من هم می‌خواهم به جشن عروسی بروم او و مونا را به خانه‌ام كشاندم و بعد از مدتی به بهانه گشت‌وگذار او را با خودم به منطقه‌ای كوهستانی و خلوت بردم و در یك لحظه به وی حمله‌ور شدم و چند ضربه چاقو به او زدم. بعد هم جسد را همانجا رها كردم و به خانه برگشتم.» در ادامه تحقیقات، همسر مقتول به كارآگاهان گفت: «من در قتل شوهرم هیچ نقشی نداشتم البته قبول دارم با صمد در ارتباط بودم و از این رابطه به شدت پشیمان هستم.»

بنا بر این گزارش در حال حاضر متهمان در بازداشت به سر ‌می‌برند و تحقیقات از آنها ادامه دارد./شرق