سلامت


2 دقیقه پیش

نشانه ها و عوارض کمبود ویتامین‌ها در بدن

ویتامین‌ها نقش مهمی‌ را در بدن انسان ایفا می‌کنند. به‌نحوی‌که کمبود ویتامین‌ (حتی یکی از آن‌ها) می‌تواند برای هر فردی مشکلات اساسی را به وجود آورد. گجت نیوز - معین ...
2 دقیقه پیش

چرا پشه ها بعضی ها را بیشتر نیش می‌زنند؟

فصل گرما و گزیده شدن توسط پشه ها فرا رسیده، دوست دارید بدانید پشه ها بیشتر چه کسانی را دوست دارند؟ بیشتر کجاها می پلکند؟ و از چه مواد دفع کننده ای نفرت دارند؟ وب سایت ...

جدی‌ها با چه کسانی ازدواج کنند؟ازدواج موفق,بهترین گزینه برای ازدواج,نیاز به همسر

 

ازدواج موفق، ازدواجی است که با بیشترین شباهت و تناسب و کمترین تفاوت شخصیتی انجام شود. بنابراین مهم است که بتوانید ویژگی های شخصیتی خود را بشناسید و فردی متناسب با آنها را برای ازدواج انتخاب کنید. این بار درباره شخصیت های جدی با شما صحبت می کنیم و بهتان می گوییم که چه کسانی با این شخصیت ها خوشبخت تر خواهند شد.

 

جدی ها را خیلی راحت می توانید تشخیص دهید. خشک و عصا قورت داده هستند، کم می خندند، در هر مساله ای به ظرافت های منطقی آن دقت می کنند. باهوشند ولی ترجیح می دهند خودشان را درگیر قواعد و قوانین کنند و به اصول و مقررات احترام بگذارند.

 

آنها معمولا برای ابراز احساسات وقت زیادی ندارند. از توانمندی های خود مطلع هستند و محدودیت های خود را می شناسند. بنابراین ریسک نمی کنند و در چهارچوب همین توانمندی ها زندگی می کنند. مسئولیت کارهایشان را خودشان به عهده می گیرند و سعی می کنند همیشه طبق قانون عمل کنند. شخصیت های جدی آدم های درستکاری هستند.

 

آنها متفكر، تحلیل گر و ارزیاب هستند و همیشه همه جوانب یک موضوع را می سنجند بعد تصمیم می گیرند. آنها در خانواده مغز متفکر به حساب می آیند و دیگران تمایل دارند با آنها مشورت کنند. جدی ها تا حدود زیادی محافظه کارند و به عدالت و قانون اعتقاد عملی دارند. همیشه خود را برای مواجهه با بحران آماده می بینند و تقریبا می توان گفت هیچ وقت آنها را دستپاچه، سردرگم، ناامید یا بلاتکلیف نخواهید دید. آنها حد و حدود روابط اجتماعی را رعایت می کنند و از شما هم توقع دارند مثل خودشان مودب و حد نگهدار باشید. شخصیت های جدی آدم های منظمی هستند و توجیه، تنبلی، سر هم بندی و بی توجهی برایشان قابل قبول نیست.

 

جدی ها در شرایط خاص استعداد دیکتاتوری دارند و اگر روحیات افراطی داشته باشند، می توانند به خاطر مقررات، احساسات و عواطف را آنقدر نادیده بگیرند که در حد یک انسان خشک و بی انصاف و انعطاف ناپذیر به نظر برسند.

 

یک فرد جدی معمولا به خوبی با همسر جدی خود کنار می آید بنابراین بهترین گزینه برای ازدواج با جدی ها، افراد جدی هستند. البته افراد با اعتماد به نفس هم گزینه خوبی به نظر می رسند. جدی ها نیاز زیادی به پذیرش دارند و بنابراین مهر طلب ها که آدم های انعطاف پذیر و همراهی هستند هم برای آنها خوب به نظر می رسند. با همه این ها، جدی ها بهتر است با ماجراجوها، احساساتی ها، متلون المزاج ها و شخصیت های نمایشی ازدواج نکنند.

 

نقطه مقابل جدی ها

در مقابل شخصیت های جدی، شخصیت های فارغ البال قرار دارند. کسانی که حق مسلم خود می دانند كه هر طور می خواهند از زندگی لذت ببرند. به آسایش و راحتی خود بها می دهند و نه هیچ چیز دیگر. آنها برای وقت آزادشان ارزش فراوان قائلند و می خواهند خوشبختی را جستجو كنند. هیچ وقت بیش از حد مسئولیت نمی پذیرند و بیش از اندازه به خودشان فشار نمی آورند. در بهترین حالت همانقدری که ازشان کار خواسته می شود انجام می دهند. خیلی راحت رها می کنند و سراغ یک کار، رابطه یا ماجرای جدید می روند. آنها احساس می کنند همیشه برای انجام کارها زمان دارند. عجله ای نشان نمی دهند. خوش بین هستند و معمولا بی نظم، بدقول و ساده انگار و سهل گیر. برای آنها عجله كار بی موردی است. آنها خیلی راحت شکست را می پذیرند و با آن کنار می آیند.

 

هیچ چیزی حتی تشویق و تنبیه هم آنها را تکان نمی دهد چون معتقدند هر کاری را اگر دوست داشته باشند بالاخره انجامش می دهند. چه دیر چه زود.

 

آنها نیاز به همسری دارند که بارشان را به دوش بکشد. بنابراین باز هم مهر طلب های همیشه پذیرا، برای این افراد مناسبند. اما ماجراجو ها هم برای این شخصیت ها مناسبند. با این حال به هیچ عنوان نخواهند توانست با شخصیت های نمایشی، متلون و جدی کنار بیایند.

 

درباره این شخصیت ها باید آسان گیر باشید، در خوشی هایشان شریک شوید و زندگی را مثل خودشان سخت نگیرید. یادتان باشد تلاشتان برای حرکت دادن یا تغییر دادن آنها بی نتیجه است. پس هر طور هست با آنها کنار بیایید و شریک شادی شان باشید.

منبع: تبیان


ویدیو مرتبط :
کلیپ HD( کسانی که می خواهند ازدواج کنند ببینند!)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

چه کسانی بخش مسابقه جشنواره تئاتر را داوری می کنند؟ 

چه کسانی بخش مسابقه جشنواره تئاتر را داوری می کنند؟

 مسعود رایگان و سعید کشن فلاح از جمله داوران بخش بین الملل بیست و نهمین دوره جشنواره تئاتر فجر هستند. به گزارش روابط عمومی جشنواره تئاتر فجر، اسامی داوران مسابقه بین الملل جشنواره به این ترتیب است.

آندره آپورچدو پروفسور نقد تئاتر در دانشگاه ایواوو ونیز، دانشکده طراحی و هنر از ایتالیا، مسعود رایگان بازیگر و کارگردان تئاتر ، سینما و تلویزیون، دارای مدرک کارگردانی تئاتر، سعید کشن فلاح بازیگر، کارگردان، نویسنده و طراح، لامبروس لیاواس استاد دانشگاه آتن دانشکده موسیقی و تئاتر از یونان، روس مانسون بازیگر ، کارگردان ، مترجم و مدیر هنری موسس شرکت تئاتر مفهوم گرای «ولکانو» در تورنتو از کانادا،

این هیات ۱۷ نمایش بخش مسابقه بین الملل را داوری می کنند که عبارتند از: «آنتیگونه» نویسنده و کارگردان: همایون غنی زاده «استونی ، ابرهای پشت حنجره»نویسنده و کارگردان: رضا گوران «ایران، اروپایی ها» نویسنده و کارگردان: جیری آدامک/ جمهوری چک ، «پاندورا۸۸» نویسنده: ولفگانگ هافمن و اسون تیل، کارگردان: ولفگانگ هافمن، اسون تیل و اندرو داوسن از آلمان_ کانادا ، «جیره بندی پر خروس برای سوگواری» نویسنده و کارگردان: علی نرگس نژاد، ایران تهران ، «خانه برنارد آلبا»نویسنده: فدریکو گارسیا لورکا، کارگردان: زهرا صبری، ایران تهران ، «روال عادی» نویسنده: ژان کلود کریر،کارگردان: محمدرضا خاکی، ایران تهران ، «عجایب المخلوقات» نویسنده و کارگردان: رضا ثروتی، ایران تهران ، «فروش یک روح سرکش» نویسنده و کارگردان: ابراهیم پشت کوهی، ایران بندر عباس، «کسوف» نویسنده و کارگردان: ایوب آقاخانی، ایران تهران، «لانه شغال» نویسنده و کارگردان: رضا صابری، ایران مشهد ، «لو» نویسنده: ریکاردو فازی، کارگردان: کلودیوسوراس، ایتالیا ، «مصایب زنان تروا» نویسنده: اَنجلا دی گائتانو، سالواتوره تراماچره و آنتونیو پیتزیکاتو، کارگردان: سالواتوره تراماچره و آنتونیو پیتزیکاتو، ایتالیا ، «من، هملت، تو» نویسنده و کارگردان: فرزین ریحانی راد، ایران تهران ، «نامه هایی به تب» نویسنده و کارگردان: سیامک احصایی، ایران تهران، «ویتسک» اقتباس از اثر بوخنر، کارگردان: دو وان ایم، کره جنوبی، «(a+b)» نویسنده: ریکاردو فازی، کارگردان: کلودیا سوراس، ایتالیا..... / خبر آنلاین