سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

پروژه جالبِ عکاسی از پنجره‌ی هواپیما


دفعه بعد که سوار هواپیما می‌شوید، حتماً صندلی کنار پنجره را انتخاب کنید. شاید رفت‌وآمدتان سخت‌تر شود، اما اگر نتیجه‌اش دیدن تصاویر زیبایی، مانند تصاویر زیر باشد، واقعاً ارزشش را دارد. سایت نیکو: دفعه بعد که سوار هواپیما می‌شوید، حتماً صندلی کنار پنجره را انتخاب کنید. شاید رفت‌وآمدتان سخت‌تر شود، اما اگر نتیجه‌اش دیدن تصاویر زیبایی، مانند تصاویر زیر باشد، واقعاً ارزشش را دارد.


عکاسی از پنجره‌ی هواپیما

مقصدتان هر کجا که باشد، از کوه‌های رینیر در آمریکا بگیرید تا آلپ، دوبی و هر جای دیگر، هیچ‌وقت نمی‌دانید چه منظره‌ای در زیر هواپیما، انتظارتان را می‌کشد.

برای عکاسانی هم که جهت عکاسی هوایی تحمل سفرهای سخت را ندارند، این صندلی کنار پنجره در هواپیما می‌تواند بهترین گزینه برای دیدن و ثبت زیبایی‌های جهان، از بالا باشد.

عکاسی از پنجره‌ی هواپیما
کوه‌های رینیر – عکس از کی اس

عکاسی از پنجره‌ی هواپیما
عکس از توناجا انان چاروانکال

عکاسی از پنجره‌ی هواپیما
عکس از کارینا ورا

عکاسی از پنجره‌ی هواپیما
تبت – عکس از سلا زلکو

عکاسی از پنجره‌ی هواپیما
عکس از استیو تاستراد

عکاسی از پنجره‌ی هواپیما
کوه فیجی

عکاسی از پنجره‌ی هواپیما
عکس از ولادیمیر یرمولاییف

عکاسی از پنجره‌ی هواپیما
عکس از نیکوس سومیادیس

عکاسی از پنجره‌ی هواپیما
عکس از یوو

عکاسی از پنجره‌ی هواپیما
جزیره گوتو از سه هزار پایی


ویدیو مرتبط :
پروژه های After Effects / پروژه عکاسی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

سقوط هواپیما به‌دلیل عکاسی سلفی خلبان 

بازرسان فدرال تصادفات در آمریکا در گزارش جدید خود اعلام کردند که حادثه سقوط یک هواپیما در ایالت کلرادو در سال گذشته به دلیل عکاسی سلفی خلبان بوده است.

به گزارش ایسنا، بازرسان گفته‌اند هواپیما احتمالا به دلیل عکاسی سلفی خلبان از خود و سرنشین دیگر هواپیما سقوط کرده که به کشته ‌شدن هر دو سرنشین آن در حوالی دنور انجامید.
 
سازمان ملی ایمنی حمل‌ و نقل آمریکا در تازه‌ترین گزارش خود دلایل کامل احتمالی سانحه سقوط یک هواپیما در تاریخ 31 می 2014 را منتشر کرد و گفت: شواهد به دست آمده از حادثه از جمله یک دوربین "گو پرو" که ویدئوهایی از پروازهای اخیر هواپیما را گرفته نشان می‌دهد که حواس پرتی خلبان از دلایل سقوط هواپیما بوده است.
 
این گزارش در حالی است که دو ماه قبل اداره هوانوردی فدرال آمریکا پس از آنکه تصاویری از کابین هواپیماهای شخصی و تجاری حین عکس گرفتن در اینستاگرام پر شد، سوالاتی را درباره‌ ایمنی خلبانان حین گرفتن عکس هنگام پرواز منتشر کرد.
 
گزارش سازمان ملی ایمنی حمل‌ و نقل آمریکا درباره‌ حادثه سقوط هواپیما در کلرادو نشان می‌دهد که هواپیمای دو نفره سسنا 150 درست نیمه شب 31 مارس 2014 از زمین بلند شده و چهار دقیقه بعد سقوط کرده است. اقوام خلبان هواپیما وی را شناسایی کرده و گفتند که وی آمریتپال سینگ 29 ساله است.
 
خانواده سینگ به شبکه ABC گفتند: قربانی دیگر حادثه یک موسیقیدان بوده که برای برگزاری یک کنسرت در یکی از مدارس محلی آماده می‌شده است و سینگ برای برخی از افرادی که برای حضور در کنسرت در شهر آمده بودند، گردش هوایی ترتیب می‌داده است.
 
بازرسان سازمان ملی ایمنی حمل‌ و نقل آمریکا اعلام کردند که آنها یک دوربین "گو پرو" در نزدیکی لاشه هواپیما پیدا کرده‌اند.
 
اگرچه این دوربین صحنه سقوط را ثبت نکرده، اما گزارش‌ها حاکی از این است که تصاویر ثبت شده نشان می‌دهد خلبان و مسافران آن با موبایل‌های خود حین پرواز، تصاویر سلفی ‌گرفته‌ و در پروازهای شبانه از فلش دوربین استفاده کرده‌اند.
 
این سازمان افزوده است: بازرسان هیچ مشکلی را در خود هواپیما پیدا نکرده‌ و می‌گویند، اسناد و شواهد نشان می‌دهد هواپیما برای بلند شدن سرعت کافی نداشته و همین امر باعث سقوط آن شده است.


 اخبار حوادث  - ایسنا