سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

نجات سگ بازیگوش از یخ زدن +عکس


سگی که در دریاچه یخ زده سن لوئیس افتاده بود با کمک ماموران آتش نشانی محلی نجات پیدا کرد.

فرارو: به گفته شاهدان این سگ بر روی سطح یخ زده دریاچه یک غاز را تعقیب می کرد که ناگهان با شکستن یخ ها به داخل آب افتاد. ماموران آتش نشانی دقایقی بعد با تماس صاحب این سگ در محل حاضر شدند و توانستند این حیوان را از مرگ حتمی نجات دهند. عکس های اسوشیتدپرس در همین رابطه را در زیر می بینید.ویدیو مرتبط :
نجات اسب بازیگوش از استخر توسط آتش نشانان

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

نجات روباه بازیگوش از داخل گودال آب 

 

نجات روباه بازیگوش از داخل گودال آب

 

ماموران آتش‌نشانی روباهی را که در گودال آبی در محله‌ شهران افتاده و در حال غرق شدن بود نجاتدادند.

 

روز یکشنبه 9 آبان، با تماس‌های مردمی، ماموران ایستگاه 74 آتش‌نشانی در جریان افتادن یک قلاده روباه در داخل گودال آبی قرار گرفتند و بلافاصله خود را به محل حادثه رساندند.

 

حبیب‌الله خداکرمی فرمانده آتش‌نشانان اعزامی در مورد حادثه گفت: یک قلاده روباه در داخل گودال پر از آب گرفتار شده و در حال غرق شدن بود که آتش‌نشانان بی‌درنگ با به‌کارگیری تجهیزات ویژه، روباه را از داخل گودال نجات دادند. آتش‌نشانان سپس روباه را به مرکز مخصوص نگهداری اینگونه حیوانات تحویل دادند.

تابناک