سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

موش برفی برای شام! +عکس


مایکل کوانتوم 60 ساله توانست از لحظه تلاش موش برای بقا و ادامه زندگی در برابر گربه سیاه گوش گرسنه آلبومی تأثیر برانگیز را فراهم آورد. تصاویر گرفته شده از حیات وحش آیلاهو تهیه شده است.

باشگاه خبرنگاران: مایکل کوانتوم 60 ساله توانست از لحظه تلاش موش برای بقا و ادامه زندگی در برابر گربه سیاه گوش گرسنه آلبومی تأثیر برانگیز را فراهم آورد. تصاویر گرفته شده از حیات وحش آیلاهو تهیه شده است.


ویدیو مرتبط :
هوای برفی برای PES 2015

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

هند «برفی!»‌ را برای اسکار انتخاب کردهند «برفی!»‌ را برای اسکار انتخاب کرد

 فیلم آنوراگ باسو به عنوان نماینده هند در بخش اسکار فیلم خارجی‌زبان به آکادمی علوم و هنرهای سینمایی معرفی شد.

 اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

به گزارش خبرآنلاین، فدراسیون فیلم هند «برفی!» را از فهرستی کوتاه شامل 17 فیلم برای رقابت در جوایز اسکار 85 انتخاب کرد.

رانبیر کاپور در این فیلم که عنوانش به نوعی شیرینی هندی اشاره دارد، نقش جوانی کر و لال به نام برفی را بازی می‌کند که عاشق دختری با بازی پریانکا چوپرا است. در این بین پای یک دختر دیگر با بازی ایلنا دکروز به میان می‌آید و حاصل کار یک مثلث عشقی است. 

نقش‌آفرینی کاپور در «برفی!» سایه‌هایی از چارلی چاپلین را دارد و حتی در بعضی صحنه‌ها به فیلم‌های صامت چاپلین ادای احترام می‌شود. 

این فیلم که با بودجه‌ای در حدود شش میلیون دلار (330 میلیون روپیه) ساخته شده، نوعی تغییر مسیر کاری برای آنوراگ باسو است که فیلم‌های قبلی او مانند «زندگی در یک مترو» و «گانگستر» اغلب مضامینی تاریک داشتند.

«برفی!» از 14 سپتامبر در 700 سینما در هند اکران شد و حدود 10 میلیون دلار (550 میلیون روپیه) فروخت. منتقدان سینما هم از این فیلم استقبال کرده‌اند. 

این فیلم 11 اکتبر در جشنواره فیلم پوسان به نمایش درمی‌آید و پس از آن در جشنواره مراکش روی پرده می‌رود.

اسامی نامزدهای هشتاد و پنجمین دوره جوایز اسکار 10 ژانویه 2013 (21 دی‌ماه) اعلام و مراسم اعطاء جوایز 24 فوریه (دوشنبه هفتم اسفند به وقت ایران) در هالیوود اند هایلند سنتر در لس آنجلس برگزار می‌شود./خبرآنلاین