سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

فیلم: تولد یک گوسفند بسیار عجیب!


اخیرا بره‌ای به دنیا آمده که صورتی شبیه صورت یک «پیرمرد عصبانی» دارد. قرار بوده آن را بکشند، اما به دلیل پیشنهاد یک سیرک هنوز زنده است!

فرادید: کشاورز زمانی که به سراغ بره‌های تازه متولدشده خود می‌رود با بزرگترین شوک زندگی خود مواجه می‌شود. او بره‌ای را در مقابل چشمان خود می‌بیند که شبیه انسان است. 
 
بلاسیوس لاورِنتیف اهل روستای «چیرکا» در جنوب غربی روسیه است. او تمام هفته را منتظر زایمان میش خود بوده که ناگهان متوجه اتفاقی عجیب می‌شود. 
 
بلاسیوس 45 ساله می‌گوید: «زمستان خیلی سختی را گذراندیم. وقتی فهمیدم که آن میش حامله شده است خیلی خوشحال شدم، زیرا می‌دانستم که می‌توانم بره‌ها را بفروشم تا کمی پول دستم بیاید. اما وقتی بره به دنیا آمد رفتم تا آن را ببینم. اما درست در همین لحظه بزرگترین شوک زندگی‌ام به من وارد شد. صورت یک پیرمرد پرمو را دیدم که به من خیره شده است! پدر و مادر این بره هر دو کاملا سالم و عادی هستند و من نمی‌دانم چرا این بره این شکلی به دنیا آمده است.»برای مشاهده ویدئو در گجت های اندرویدی و در صورت بروز مشکل هنگام پخش و دانلود ویدئو بر روی PC بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

فیلم: عجیب ترین پنالتی دنیا

در صورت بروز مشکل در دانلود ویدئو بر روی دکمه کلیک راست کرده و گزینه Save Link as و یا Save target as را انتخاب کنید.


ویدیو مرتبط :
تولد یک گوسفند بسیار عجیب!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

فیلم: روش بسیار عجیب غذا دادن به ماهی‌ها


 
 
 

روش بسیار عجیب برای غذا دادن به ماهی هابرای مشاهده ویدئو در گجت های اندرویدی و دانلود ویدئو بر روی PC بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

فیلم: سوتی‌های بسکتبالی

در صورت بروز مشکل در دانلود ویدئو بر روی دکمه کلیک راست کرده و گزینه Save Link as و یا Save target as را انتخاب کنید.