سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

عکس: صف بنزین همراه با انواع سرگرمی!


در مصر، به دلیل کمبود بنزین، تعداد کمی از پمپ بنزین‌ها فعال هستند و همین موضوع صف‌های طولانی خودروها را ایجاد کرده است.

عصر ایران:  در مصر، به دلیل کمبود بنزین، تعداد کمی از پمپ بنزین‌ها فعال هستند و همین موضوع صف‌های طولانی خودروها را ایجاد کرده است.

ویدیو مرتبط :
صف های طویل مقابل پمپ های بنزین زاهدان

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

استفاده از تلفن همراه در پمپ بنزین موجب بروز انفجار می‌شودپمپ بنزین,تلفن همراه,خطرات استفاده از تلفن همراه در پمپ بنزین

استفاده از تلفن همراه در پمپ بنزین موجب بروز انفجار می‌شود

وی افزود: نباید فراموش کنیم اکثر تجهیزات گاز سوز این خودروها نیز غیراستاندارد و نا ایمن بوده و بسیار خطرآفرین هستند.

معاونت آموزش و پیشگیری سازمان آتش نشانی مشهد گفت: استفاده از تلفن همراه در پمپ بنزین می‌تواند موجب بروز انفجار شود.

غلامحسین حاجی زاده، با اشاره به آتش افروزی به عنوان یکی از مهم ترین موارد نا ایمن شهری گفت: صحنه سوخت‌گیری گاز از سیلندر گاز مایع 11 کیلویی در کنار خیابان موردی است که ممکن است همگی با آن روبرو شده باشیم، افرادی سهل انگار که با این کار ضریب ایمنی جامعه ما را کاهش می‌دهند برای این کار تنها یک دلیل دارند و آن صرفه جویی مالی است.

وی افزود: نباید فراموش کنیم اکثر تجهیزات گاز سوز این خودروها نیز غیراستاندارد و نا ایمن بوده و بسیار خطرآفرین هستند.

حاجی‌زاده آتش زدن زباله‌ها و ضایعات را از دیگر موارد آتش‌افروز و خطرآفرین شهری دانست و خاطرنشان کرد: افرادی که با هدف پاکسازی محیط اقدام به آتش زدن زباله‌ها و ضایعات می‌کنند نمی‌دانند که با این کار علاوه بر ایجاد امکان سرایت حریق به سایر نقاط، محیط زیست را نیز به شدت آلوده می‌کنند.

معاونت آموزش و پیشگیری سازمان آتش‌ نشانی مشهد، یادآور شد: همواره افرادی دیده می‌شوند که در حال سوختگیری بنزین برای خودرو در جایگاه پمپ‌ بنزین با تلفن همراهشان صحبت می‌کنند، در صورتیکه به صدا در آمدن زنگ تلفن همراه در پمپ بنزین می‌تواند موجب بروز انفجار گردد.

وی ادامه داد: این‌گونه مواردی که گفته شد مسایلی هستند که همه روزه در شهر ما رخ می دهند. اما کارهای پر خطر دیگری نیز همین حالا در حال انجام است.

معاونت آموزش و پیشگیری سازمان آتش‌نشانی مشهد، گود برداری‌های غیراصولی، بی اهمیتی به آسانسورها، داربستهای نا ایمن، کودکان در معرض خطر و حتی بدور انداختن ته سیگار روشن را از جمله این کارها دانست و تأکید کرد: فرهنگ ایمنی جامعه ایرانی نیاز به تحولی شگرف دارد. /ایسنا