سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

عکس: حیواناتی که مدرک دانشگاهی دارند!


شاید برای شما نیز دور از واقعیت باشد که حیوانات هم بتوانند تحصیل کنند اما این موضوع حقیقت دارد.

وبسایت باشگاه خبرنگاران: شاید برای شما نیز دور از واقعیت باشد که حیوانات هم بتوانند تحصیل کنند اما این موضوع حقیقت دارد.

1-
این سگ که در تصویر مشاهده می‌کنید از همان دانشگاهی که رییس او درس می‌خوانده فارغ التحصیل شده و نوعی سگ پلیس است که مدرک کارشناسی عدالت کیفری از داشگاه کنکوردیا دارد و در آنجا به گذراندن دوره‌ها پرداخته است. این حیوان نخبه توانسته نمره بسیار عالی و کاملی دریافت کند در حالی که رییس او هنوز نتوانسته است بسیاری از دوره ها را با نمره کامل بگذراند.

حیواناتی که مدرک تحصیلی دانشگاهی دارند+ تصاویر

2-
این گربه پس از آنکه صاحبانش 25 دلار در مرکز ارائه مدرک در مقابل دریافت هزینه پرداخت کردند، دارای مدرک فارغ اتحصیلی از دبیرستان شد. بیشتر مدارکی که از چنین مراکزی گرفته می‌شود بر اساس تجارب، سابقه و عملکرد درنظر گرفته می‌شود.

این حیوان می‌تواند به طرز بسیار عجیب و جالبی در اتاق‌های خانه جعبه سازی می‌کند و به گونه‌های متفاوتی آن‌ها را با چند حرکت بچیند که انسان‌ها برای انجام آن کار نیاز به هوش و مهارت بالایی دارند.

حیواناتی که مدرک تحصیلی دانشگاهی دارند+ تصاویر

3-
این سگ دارای مدرک حساب و دیفرانسیل است. پروفسوری که صاحب این حیوان است، باور دارد که سگ‌ها درکی درونی از علم دارند و زمانی که از سگش می‌خواهد شیئی پرتاب شده را بیاورد، سگ کوتاه‌ترین و بهترین راه ممکن را برای رفتن و بازگشتن انتخاب می‌کند.

این سگ به گونه‌ای رفتار می‌کند که گویی در ذهن او مسیریاب دقیقی نصب شده است. او همیشه راهی را انتخاب می‌کند که با تمام حساب‌های ریاضی نیز کوتاه‌ترین مسیر محاسبه شده است. این سگ صاحب مدرک دکتری افتخاری از کالج هوپ شده است.

حیواناتی که مدرک تحصیلی دانشگاهی دارند+ تصاویر

4-
سگی که در دانشگاه اوکلاهما درس خوانده است

این سگ خدماتی نمی‌تواند بخواند یا مراحل ریاضی را انجام دهد اما با این وجود در چنین دانشگاه معتبری در حال تحصیل است تا بتواند سگ خدماتی حرفه‌ای شود. او بعد از 2 سال کار به عنوان سگ درمانی توانست مدرک افتخاری دیپلم رشته‌های انسانی، درمانی و خدماتی را دریافت کند.

حیواناتی که مدرک تحصیلی دانشگاهی دارند+ تصاویر

جالب این است که او لباس فرم پوشیده و هنگام دریافت درجه عالی با اعطاکنندگان هدایا دست می‌دهد و با سر از آن ها تشکر می‌کند.


ویدیو مرتبط :
مدرک های بی ارزش دانشگاهی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

نابغه 9 ساله در پی مدرک دانشگاهی +عکسبچه های نابغه در دنیا تعداد زیادی ندارند. این بچه ها در سنین پایین صحبت کردن را اغاز می کنند و همچنین در همان سال ها دوران مدرسه را به پایان می رسانند و به سرعت به دانشگاه می رسند.

 

 

نابغه,کودکان نابغه,اخبار علمی

 

 

به گزارش گروه خواندنی های باشگاه خبرنگاران، تانیشک ابراهیم پسر 9 ساله هندی این روزها به دنبال گرفتن مدرک دانشگاه اش است. این پسر بچه در سن 4 سالگی به موسسه نوابغ معرفی شد و توانست در 99.9 درصد از تست ها به راحتی بگذرد.

 

این پسر بچه در سن 8 سالگی وارد کالج امریکن ریور شده و در میان دانشجویانی درس می خواند که سنشان حتی از دو برابر سن او نیز بیشتر است و حتی گاهی اوقات به آن ها درس نیز می دهد.

 

 

نابغه,کودکان نابغه,اخبار علمی

 

مادر تانیشک اولین فردی است که به نبوغ فرزندش در سن دو و نیم سالگی پی برده است. پدر تانیشک یک مهندس کامپیوتر است و مادرش نیز یک دامپزشک است.

 

تانیشک در سن دوسالگی می توانسته است تا عدد 100 بشمارد و همچنین بدون وقفه به کلاس های 5 ابتدایی رسیده است. تانیشک می گوید: من به درس های فیزیک و ریاضی بسیار علاقه دارم و همچنین دوست دارم یک دانشمند یا رئیس جمهور شوم.... / باشگاه خبرنگاران