سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

عاقبت خیانت در رفاقت 

عاقبت خیانت در رفاقت

 

دو نفر به اسم محمود و مسعود باهم رفاقتی دیرینه داشتن، تا جایی كه مردم فكر میكردن این دو نفر باهم برادرند. روزی روزگاری مسعود نقشه گنجی رو به محمود نشان داد و با هم تصمیم گرفتن كه به دنبال گنج برن. یك روز محمود و مسعود از خانواده شان خداحافظی كردن و رفتن. محمود نقشه ای در سر داشت كه وقتی به گنج دست پیدا كرد مسعود رو از سر راهش برداره و اونو بكشه. بعد از چند روز سختی به گنج رسیدند. و محمود طبق نقشه ای كه در سر داشت مسعود رو كشت و گنج رو برداشت و به خانه اش برگشت.
با آن گنج زندگی اش از این رو به آن رو شد. ولی زن مسعود كه فهمیده بود مسعود به دست محمود كشته شد با نا امیدی به شهر مهاجرت كرد و بعد از ادامه تحصیل در یك بیمارستانی به پرستاری مشغول شد. بعد از چند سال كه آبها از آسیاب افتاد محمود به دلیل بیماری به بیمارستان شهر میره و اونجا بستری میشه اتفاقا زن مسعود هم توی همون بیمارستان كار میكرد كه یكدفعه دید محمود توی یكی از اتاقها بستری هست.


رفت توی اتاق و مطمئن شد كه اونی كه بستری هست همون كسی هست كه شوهرش را كشت. اینجا بود كه زن مسعود به فكر انتقام افتاد. از اتاق بیرون رفت و یك سرنگ را پر بنزین كرد و آمد خودش را پرستار كشیك معرفی كرد و سرنگ پر از بنزین را در بدن محمود خالی كرد.
بعد از چند ثانیه حال محمود بد شد و عرق میكرد در این لحظه زن مسعود خودش رو معرفی كرد و به محمود گفت تو بودی كه همسرم رو كشتی و حالا من انتقام همسرم رو ازت گرفتم و در بدنت بنزین تزریق كردم. در این لحظه محمود از روی تخت پایین اومد زن مسعود فرار كرد و محمود به دنبالش می دوید و با چاقویی كه در دست داشت میخواست زن مسعود رو هم بكشه. زن مسعود بعد از پایین رفتن پله ها به بمبست رسید و دیگه راه فرار نداشت، محمود از راه رسید و با چاقویی كه در دست داشت زن مسعود رو تهدید به مرگ كرد، زن مسعود كه دیگه راه فرار نداشت تسلیم شد و روی زانو هایش افتاد و به محمود گفت منو بكش!
محمود نامرد هم دستان خود رو بالا برد و میخواست چاقو را در قلب زن مسعود فرو كند، زن مسعود چشمان خود را بست و محمود دستان خود را رها كرد ولی ناگهان در فاصله بسیار كم از قلب آن زن، محمود از حركت ایستاد. زن مسعود چشمان خود را باز كرد و دید كه محمود از حركت ایستاد و چاقو هم در دستانش هست. ازش پرسید كه چرا نمیزنی؟ محمود گفت: بنزینم تموم شد


ویدیو مرتبط :
عاقبت رفاقت و دوستی بابک زنجانی با بعضی آقایان ....

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

عاقبت رفاقت با مرد شیطان پرست/مرگ پایان ساعت‌‌ها تجاوز جنسی در تاریکی شباخبار,اخبار حوادث ,تجاوز جنسی

 

اخبار حوادث - عاقبت رفاقت با مرد شیطان پرست/مرگ پایان ساعت‌‌ها تجاوز جنسی در تاریکی شب

به گزارش پلیس نیوتن، قاتل بیرحم پس از ضرب و شتم دوست خود در کمال آرامش پس از تجاوز او را به قتل رساند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، به نقل از آسوشیتدپرس؛ شرمن هومو ۳۴ ساله پس از وارد شدن به منزل مسکونی "مگی دیویس" ۳۱ ساله در شهر نیوتن واقع در کارولینای شمالی و ضرب و شتم وحشیانه پس از ساعت‌ها تجاوز وحشیانه، او را با فشردن گلو خفه کرد. 
 
به گزارش این خبرگزاری، جسد "مگی دیویس" مشاور مدرسه راهنمایی در حالی که آثار ضرب و شتم بر روی بدنش مشاهده می‌شد، توسط پلیس پس از گزارش مفقودی وی کشف شد. 
 
شرمن هومو پس از دستگیر شدن در حالی که در مقابل دوربین ملی خبرنگاران لبخند می‌زد، برای ادامه تحقیقات و بازجویی به اداره پلیس منتقل شد. 
 
تحقیقات اولیه پلیس حاکی از آن است که شرمن هومو پیش‌تر به اتهام تجاوز به عنف و جرایم جنسی نیز بازداشت و سابقه محکومیت نیز داشته است. 
 
اولین جلسه دادگاه وی پس از تعطیل شدن پرونده وی در دادگاه محلی در نیوتن تشکیل خواهد شد.

گفتنی است،‌برخی ها معتقدند که شرمن دوستش را به خاطر عقاید خرافه شیطانی خود پس از مورد تجاوز قرار دادن به قتل رسانده است.

اخبار حوادث - باشگاه خبرنگاران