سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

رکورد باورنکردنی استون هاوکینگ در فیسبوک


بالاخره استیون هاوکینگ هم بعد از مدتها مقاومت، به شبکه اجتماعی فیسبوک پیوست. هنگامی که اکانت شخصی خود را در فیسبوک ایجاد کرد، باعث یک رکوردشکنی بزرگ در در این شبکه اجتماعی شد.

گجت نیوز: بالاخره استیون هاوکینگ هم بعد از مدتها مقاومت، به شبکه اجتماعی فیسبوک پیوست. هنگامی که اکانت شخصی خود را در فیسبوک ایجاد کرد، باعث یک رکوردشکنی بزرگ در در این شبکه اجتماعی شد.

استیون هاوکینگ به فیسبوک پیوست : ۱ میلیون لایک تنها در ۱۰ ساعت !

تنها ۱۰ ساعت بعد از ایجاد اکانت استیون هاوکینگ، پیج وی ۱ میلیون لایک و دنبال کننده بدست آورد؛ رکوردی که در فیسبوک بی سابقه بود.

استیون ویلیام هاوکینگ فیزیکدان نظری، کیهان‌شناس، نویسندهٔ بریتانیایی و مدیر تحقیقات مرکز کیهان‌شناسی نظری در دانشگاه کمبریج است که کارهای علمی‌اش سابقه‌ای بیش از چهل سال دارد. او بیشتر به دلیل فعالیت در زمینهٔ کیهان‌شناسی و جاذبه کوانتوم به ویژه در زمینهٔ سیاه‌چاله، شناخته شده‌است.

با وجود این رکوردن شکنی که طی ماه جاری به وقوع پیوست، به نظر می رسد برخلاف اعتقاد بسیاری از کارشناسان که شبکه اجتماعی فیسبوک را رو به افول می دانستند، زاکربرگ مسیر دیگری را در پیش گرفته است. زیرا هر از گاهی با ورود افراد بزرگ به این شبکه اجتماعی، کاربران و مخصاطبان فیسبوک جان تازه ای می گیرند.


ویدیو مرتبط :
اما استون« فیسبوک »

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

رکورد مسن‌ترین عضو فیسبوک در گینسرکورد مسن‌ترین عضو فیسبوک در گینس

رکورد مسن‌ترین عضو فیسبوک در گینس

رکورد مسن‌ترین عضو فیسبوک در کتاب رکوردهای جهانی گینس به ثبت رسید.

به گزارش ایسنا، یک زن 105 ساله با عضویت در این شبکه اجتماعی توانست رکورد مسن‌ترین عضو فیسبوکی را از آن خود کند.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اینترنتی ثبت رکوردهای جهانی گینس، این رکورد در ماه اکتبر سال 2012 میلادی در آمریکا به دست آمد./ایسنا