سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

با 5 زن خطرناک دنیا آشنا شوید


کلمۀ مافیا ممکن است شما را به یاد مردان تبهکار بیندازد اما زنان خطرناکی هم هستند که در جنایت، فساد و سرکردگی مافیاهای بین المللی، مهارت دارند.

وبسایت شبکه العالم: کلمۀ مافیا ممکن است شما را به یاد مردان تبهکار بیندازد اما زنان خطرناکی هم هستند که در جنایت، فساد و سرکردگی مافیاهای بین المللی، مهارت دارند.

5 زن هستند که از آنها به عنوان خطرناک ترین زنان جهان نام برده می شود که از این قرارند:

"کلودیا اوچوا فیلیکس"

با 5 زن خطرناک دنیا آشنا شوید

او سرکردۀ یک گروهک مافیایی مکزیکی به نام "لوس انتراس" است و یکی از ستارگان اینستاگرام به شمار می آید.

وی جنایتهای زیادی از جمله چندین فقره قتل در کارنامۀ خود دارد.

"آنا گریستینا"

با 5 زن خطرناک دنیا آشنا شوید

این زن 45 ساله فقط 6 ماه در زندان بود و بعد از آن به مدت 5 سال فقط تحت نظر پلیس قرار داشت.

او در اعترافات خود گفته که به مدت 15 سال در نیویورک یک خانۀ فساد را اداره کرده است.

"جودی موران"

با 5 زن خطرناک دنیا آشنا شوید

وی در نگاه اول زنی مسن به نظر می رسد که کاری از او ساخته نیست اما در واقع همسر یکی از چهره های شاخص باند "لزلی کول" است که کارش قاچاق مواد مخدر و انسان بود.

وی بعد از مرگ همسرش هدایت این باند را به عهده گرفت.

"سندرا آویلا بلتران"

با 5 زن خطرناک دنیا آشنا شوید

سندرا بلتران که به ملکه پاسیفیک مشهور بود، یکی از خطرناک‌ترین زنان دنیا محسوب می‌شد و ریاست یکی از کارتل های بزرگ مواد مخدر مکزیک را به عهده داشت.

سندرا دو بار ازدواج کرد و هر دو شوهر او افسرهای پلیسی بودند که به فروشنده مواد مخدر تبدیل شدند.

"ماریا لئون"

با 5 زن خطرناک دنیا آشنا شوید

ماریا لئون یکی از مشهورترین و البته خطرناک‌ترین زنان تبهکار در دنیا محسوب می‌شود.

او مدت‌های مدید ریاست یک گروه قاچاق مواد مخدر و انسان را به عهده داشت که از حمایت مافیای مکزیک نیز برخوردار بود.

به همین دلیل پلیس لس‌آنجلس هر بار برای دستگیری ماریا با چالش بزرگی روبرو می‌شد.

ماریا 13 فرزند داشت که در سال 2008، یکی از پسرهایش در یک عملیات پلیسی گسترده به قتل رسید.

ماریا هنگام حضور در تشییع جنازۀ فرزندش بازداشت شد.


ویدیو مرتبط :
با ده فرودگاه خطرناک دنیا آشنا شوید؟

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

با بی رحم ترین و خطرناک ترین زن جهان آشنا شوید +عکسبا بی رحم ترین و خطرناک ترین زن جهان آشنا شوید +عکس

 به نقل از العربیه: خبرهایی که اخیرا با استفاده از منابع اطلاعاتی و جاسوسی بریتانیایی، آمریکایی و غربی منتشره شده با استناد به قراین و شواهد نشان می دهد که یک زن بریتانیایی سفید پوست معروف به "بیوه بلوند" یا "بیوه سفید" هجوم تروریستی علیه مرکز خرید "وست گیت" در نایروبی پایتخت کنیا را رهبری می کند.

عکس بی رحم ترین و خطرناک ترین زن جهان


این عملیات تروریستی که تا کنون منجر به کشته شدن 68 تن و زخمی شدن 200 تن دیگر گردیده که وضعیت 13 تن از آنها وخیم گزارش شده است.


"سامانتا لوتوآیث" در صدر لیست زنان تحت تعقیب جهان است که سازمان سیا 5 میلیون دلار برای دستگیری وی جایزه تعین کرده و اسکاتنلدیارد، اینترپل و سازمان های اطلاعاتی کینا و سومالی در جستجوی وی هستند. سامانتای بریتانیایی در 15 سالگی مسلمان شد.


بر اساس اطلاعات جمع آوری شده توسط العربیه با استناد به مطبوعات غربی، بویژه گزارش ماه مه روزنامه بریتانیایی "سان آن سادنی"، به نقل از منابع اطلاعاتی، این زن بریتانیایی با تغییر قیافه به زندگی زیر زمینی خود در کنیا و یا سومالی داده و طرحی برای حمله انفجاری به جهانگردان بریتانیایی در دست دارد. سالانه حدود 200 هزار نفر از شهروندان بریتانیایی از کنیا دیدن می کنند.


سامانتای 29 ساله، دختر یک سرباز سابق بریتانیا و اهل "باکینگهام شایر" است که در سن 15 سالگی به اسلام گروید و نام "شریفه" را برای خود برگزید.


بر گزارش سازمان های اطلاعاتی غربی و آفریقایی، سامانتا مغز متفکر و برنامه ریز حملات تروریستی است. حملاتی که با حمله شوهرش "جرمی لیندسی"، یکی از سه عامل انفجار 7 ژوئیه سال 2005 میلادی متروی لندن، به آن دست زد، شباهت دارد. در آن حمله 52 تن کشته و بیش از 700 نفر دیگر زخمی شدند.

دوران جوانی سامانتا

عکس بی رحم ترین و خطرناک ترین زن جهان,سامانتا


سامانتا در سال 2002 از طریق چات با جرمی آشنا شد و اینک دو فرزند از او دارد . پس از کشته شدن جرمی، سامانتا با یک تروریست متخصص در زمینه مواد منفجره به نام "حبیب صالح الغنی" که اسم مستعار "اسامه" را برگزیده ازدواج کرد و در سال 2009 برای زندگی کردن با او به کنیا رفت و صاحب فرزند سوم خود از او شد. تماس های معمولی وی با خانواده اش در بریتانیا تا سال 2011 ادامه داشت اما پس آن زندگی کاملا مخفی خود را آغاز کرد و با آنها کاملا قطع رابطه کرد .

نفرت سامانتا از غیر مسلمانان
بر اساس اطلاعاتی که دستگاه اطلاعاتی بریتانیا در اختیار دارد، سامانتا در خانه بزرگی در حومه ثروتمندنشین شهر مومباسای کنیا زندگی می کرد و از همانجا حملات تروریستی علیه جهانگردان بریتانیایی را طراحی می کرد. به گواهی همسایگان سامانتا، آنها زن محجبه ای با چشمان آبی را در آن خانه مشاهده کرده اند .

 

اما هنگامیکه این خانه مورد حمله نیروهای امنیتی قرار گرفت کسی در آنجا یافته نشد. پلیس تنها یک دستگاه لپ تاپ را پیدا کرد که اطلاعات موجود در آن نشان می داد که سامانتا طرح هایی برای انجام حملات تروریستی دارد و نیز فرزندان خود را بگونه ای تربیت می کند که در آینده "مجاهد" شوند.

سامانتا و نخستین همسرش جرمی

عکس بی رحم ترین و خطرناک ترین زن جهان,سامانتا با نخستین شوهرش جرمی


منبعی که این اطلاعات را در اختیار "سان آن ساندی" گذاشته، می افزاید که منابع اطلاعاتی معتقدند که سامانتا آمیزه ای از افکار القاعده و جنبش الشباب سومالی را در پیش گرفته و به شدت از غیر مسلمانان نفرت دارد و تلاش می کند در حملاتی که انجام می دهد، میزان تخریب بالا باشد.


اطلاعات مخابره شده در دو ماه گذشته نشان می دهد که "بیوه بلوند" در حال فعالیت تروریستی در کنیا است و حتی در کشور یمن نیز نسبت به فعالیت هایش نگرانی وجود دارد. دستگاه اطلاعاتی بریتانیا در ماه اوت گذشته نیز نگرانی خود نسبت به احتمال نقش داشتن سامانتا در "یک توطئه تروریستی علیه اهداف غربی در شهر صنعا" با همکاری القاعده را ابراز داشت که در اثر آن سفارت بریتانیا در یمن به مدت چند روز بسته شد.

زندگی خود را وقف خدا کرده است
آنچه بیش از هر چیز باعث شهرت سامانتا به عنوان بی رحم ترین و خطرناک ترین زن جهان شده، عضویت وی در تشکیلات القاعده و ازواجش با افراد تروریست است . بیوه بلوند همچنین یک شبکه گسترده برای جمع آوری کمک های مالی در بریتانیا، آفریقای جنوبی، پاکستان و سومالی به منظور آموزش زنان انتحاری وابسته به القاعده در شرق آفریقا تشکیل داده است.

سامانتا با نخستین شوهرش جرمی

یک سایت الکترونیکی سمپات القاعده از سامانتا یا شریفه به عنوان "زنی که زندگی خود را وقف خداوند کرده" نام می برد . و می افزاید که وی هم اکنون "به عنوان یک سرباز در سومالی خدمت می کند.


در یک سایت دیگر آمده است هنگامیکه پدر و مادر سامانتا از یکدیگر جدا شدند، سامانتا تنها 11 سال داشت، اما با مشاهده همبستگی خانوادهای مسلمان در همسایگی خود به شدت تحت تاثیر آنها قرار گرفت .


"بیوه بلوند" در رابطه با حمله تروریستی سال گذشته به یک بار در نزدیکی نایروبی پایتخت کنیا که محل تجمع شهروندان انگلیسی و ایتالیایی برای مشاهده بازی نهایی جام ملت های اروپا بودند در مظان اتهام قرار دارد. در اثر آن حمله 3 نفر کشته و 30 نفر دیگر زخمی شدند.


به گفته شاهدان عینی که توانسته اند از حمله تروریستی نایروبی از ساختمان مرکز خرید "وست گیت" فرار کنند، آنها "یک یا دو زن سفید پوست مسلسل به دست را به همراه مهاجمین مشاهده کرده اند.


به گزارش سایت خبری NairobiXposed که روز گذشته منتشر شد، گزارش های سازمان سیا و موساد اسرائیل اشاره دارند که سامانتا "مسئول قتل یک مامور پلیس در مرکز خرید وست گیت می باشد". چنین گزارشی بیانگر نقش داشتن "بیوه بلوند" در عملیات تروریستی پایتخت کنیا است./پرداد