سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

این روستا برای تعطیلات عالیه! +عکس


دهکده توریستی"روستای سبز" در بالی اندنزی که همه 18 خانه (اقامتگاه توریستی) موجود در آن از چوب بامبو ساخته شده است.

عصرایران: دهکده توریستی"روستای سبز" در بالی اندنزی که همه 18 خانه (اقامتگاه توریستی) موجود در آن از چوب بامبو ساخته شده است.ویدیو مرتبط :
میخوای از لخت من عکس بگیری (عالیه نبینی از دست رفته

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دولت حق اعلام تعطیلات را برای خود قائل شد 

دولت حق اعلام تعطیلات را برای خود قائل شد

 

دولت در ماده 65 لایحه برنامه پنجم، حق اعلام تعطیلی ایامی از سال را برای خود قائل شده و از مرخصیهای اجباری به کارکنان خود یاد کرده بود که با انتقاد زیاد نمایندگان مواجه شد.

 نادرقاضی پور نماینده ارومیه از جمله معترضان به این بند بود که گفت: شما شاهد بودید که امسال دولت دو روز را تعطیل کرد که مثلا دو نفر از گرما نمیرند، ولی دهها نفر در جاده‏ها به دلیل تصادفات جاده‎ای مردند!

او که می‏گفت اعلام تعطیلی برخی ایام از سوی دولت منجر به ضررهای هنگفت بخش خصوصی می‏شود، ادامه داد: مرخصی اجباری دولت نیز ظلم مضاعف به کارمدان است که کمیسیون تلفیق آن را به لایحه برنامه افزوده است.

وی در انتقاد از لغو ذخیره مرخصی کارکنان دولت نیز گفت: اگر کارکنان دولت، 15 روز مرخصی سالانه‎شان را ذخیره نکنند، دولت باید صدها کارمند جدید بگیرید. پولش را از کجا می‏خواهد بیاورد؟

قاضی پور بار دیگر سخنانش را با فریاد یا حسین به روال معمول پایان داد که با فریاد یا حسین برخی از دیگر نمایندگان نیز همراهی شد. رئیس مجلس هم به شوخی به وی گفت: به زور امام حسین، می‎خواهید رای بیاورید؟