فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

«پزشک دهکده» دوباره نامزد کرد! +عکساخبار فرهنگی - «پزشک دهکده» دوباره نامزد کرد! +عکس

جین سیمور 62 ساله دوباره نامزد کرد. شب دوشنبه این بازیگر جذاب سریال پزشک دهکده، در یک رستوران ایتالیایی رمانتیک به همراه مدیر وبسایتش، بری بلومبرگ، دیده شد.

 

اخبار , اخبار فرهنگی ,سریال پزشک دهکده

 
به گزارش برترین ها به نقل از دیلی میل؛ این زوج بعد از خروج از این رستوران ایتالیایی سوار خودروی اسپورت جدید تسلای خود شدند. جین سراپا لبخند بود و البته این اول باری نبود که این دو با هم دیده می شدند.

حدود یک ماه از درخواست رسمی جدایی او از جیمز کیچ 65 ساله به دادگاه می گذرد و این بازیگر سابق فیلم جیمز باند، که فرم بدنی خود را خیلی خوب نگه داشته و جوانتر از سن واقعی اش نشان می دهد، با فرد جدیدی در انظار عمومی ظاهر شد. جین و جیمز مدتها بود که از هم جدا بودند و به تازگی تصمیم خود را قانونی کردند.

 

اخبار , اخبار فرهنگی ,سریال پزشک دهکده

 
جین از همسر چهارمش یک دوقلوی 17 ساله به نام های کریستوفر استیون و جان استیسی دارد. او از همسر سابقش جیمز فلین، دو فرزند دیگر به نام های کاترین و شان هم دارد. این بازیگر خوش سیما دو بار دیگر هم ازدواج کرده بود، یک بار در سال 1971 با مایکل اتنبورو و یک بار هم در سال 1977 با جفری پلانر.

 

اخبار , اخبار فرهنگی ,سریال پزشک دهکده


حرفه جین زمانی که در سال 2007 به برنامه Dancing With The Stars پیوست، اوج گرفت. البته او اخیراً حرفه بازیگری اش را با فیلم Scout with Nikki Reed ادامه می دهد.

 

اخبار , اخبار فرهنگی ,سریال پزشک دهکده

 اخبار فرهنگی - برترین ها

 


ویدیو مرتبط :
عکس هایی از پزشک دهکده

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بلاتر استعفا کرد / علی بن حسین دوباره نامزد ریاست فیفا شد/رد پای پلاتینی در زوریخاخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

سپ بلاتر که به تازگی در انتخابات فیفا برنده شده بود به دلیل رسوایی‌های اخیر در تشکیلات فیفا از سمت خود استعفا کرد.

سپ بلاتر رئیس تشکیلات فیفا پس از جنجا‌ل‌های که بر سر فسادهای مالی در فیفا رخ داد از سمت ریاست فیفا استعفا داد.

عصر امروز بعد از اعتراف دبیر کل فیفا مبنی بر دریافت رشوه تشنج در تشکیلات فیفا به اوج خود رسید و دقایقی پیش سپ بلاتر 79 ساله که به تازگی در انتخابات پیروز شده بود اعلام کرد که از سمتش کناره‌گیری می‌کند.

این اتفاق 6 روز بعد از اینکه پلیس فدرال آمریکا  20 تن از مدیران رده بالای فیفا را به جرم پول‌شویی و تبانی دستگیر کرد رخ داد و عصر امروز بلاتر در هتل مقر فیفا در زوریخ در کنفرانس خبری که ترتیب داده بود خبر استعفای خود را به صورت رسمی اعلام کرد.

بلاتر 4 روز پیش در انتخابات فیفا در حالی که حسین بن علی را به عنوان رقیب در پیش رو می‌دید برای پنجمین دوره متوالی به عنوان ریاست فیفا انتخاب شده بود.

بلاتر در این‌باره گقت: تصمیماتی که گرفتم به صالح فیفا بود و از این بابت نگران نیستم اما احساس می کنم فیفا باید دوباره باز سازی شود و گام در مسیری درست بگذارد.

وی افزود: استعفا خود را در جلسه فوق‌العاده مجمع گزینشی اعلام خواهم کرد. این تصمیم در اولین فرصت ممکن عملی خواهد شد و زمان جایگزینی در تاریخی خواهد بود که رئیس جدید برای جانشینی من از سوی کنگره فیفا انتخاب شود.

 

--------------------------------

علی بن حسین دوباره نامزد ریاست فیفا شد/رد پای پلاتینی در زوریخ

علی بن حسین نامزد اردنی ریاست فیفا بعد از استعفای بلاتر دوباره کاندیدای انتخابات پیش روی تشکیلات فیفا شد.

علی بن حسین نامزد اردنی ریاست فیفا بعد از استعفای بلاتر دوباره کاندیدای انتخابات پیش روی تشکیلات فیفا شد.

سپ بلاتر رئیس فدراسیون جهانی فوتبال فیفا عصر امروز در هتل مقر تشکیلات فیفا در زوریخ خبر استعفای خود را به صورت رسمی اعلام کرد.

بجز علی بن حسین، لوئیس فیگو و رئیس فدراسیون فوتبال هلند نیز نامزد شرکت در انتخابات فیفا بودند که در هفته‌های پایانی از حضور در انتخابات انصراف داده بودند.

خبر‌ها حاکی از آن است که که میشل پلاتینی رئیس کنونی یوفا هم قصد دارد در انتخابات فیفا شرکت کند.وی که از جمله مخالفان درجه یک بلاتر به حساب می‌آید در چند وقت اخیر به شدت به نوع برگزاری انتخابات و اداره فیفا انتقاد کرد و خواهان کناره‌گیری رئیس مستعفی فیفا بود.

قرار است انتخابات ریاست فیفا در اواسط ماه مارس برگزار شود.

 

اخبار ورزشی - فارس